Kids Concept

Kid's Concept on Rootsi disainiettevõte, mis pakub puidust tööriistu, mis lihtsustab elu lastega, kuid suuremas osas annab neile võimaluse nautida ohutut ja lõbusat lapsepõlve, kus laps võib olla kes iganes ta tahab. Piiriks on ainult nende kujutlusvõime. Tahate mängida?
1 items total

Laste Concept - puidust mänguasjad ja muud tooted

Kid's Concept on Rootsi kaubamärk, mille asutasid 2007. aastal Anna Enander, Amelie Raberg ja Johanna Backman, kes leidsid, et turul ei ole peaaegu üldse lastesuuruses mööblit ja puudub kontseptsioon, kus mänguasjad, lastemööbel ja sisustustooted oleksid sobitatud ühte teemasse, et saavutada ühtne lastetoa kujundus.

Kid's Concept tähistab seega laste mööbli, mänguasjade ja sisustusesemete ning puidust mänguasjade kooskõlastatud värvitoone, mis stimuleerivad laste loovust ja kujutlusvõimet. Kaubamärk pakub laia tootevalikut, sealhulgas mööblit, lastetekstiile, mänguasju, mänguköögid, nukumajad ja õppemänge.

Kid's Concept tooted ja materjalid

Üks asi, mis eristab Kid's Concept teistest lastekaubamärkidest, on tema pühendumine jätkusuutlikkusele. Kaubamärk kasutab oma toodetes keskkonnasõbralikke ja jätkusuutlikke materjale, nagu FSC-sertifikaadiga puit, ning otsib alati võimalusi oma keskkonnamõju vähendamiseks.

Veel üks Kid's Concept kaubamärgi oluline aspekt on keskendumine disainile. Brändi tooted on tuntud oma puhta, minimalistliku esteetika poolest, keskendudes looduslikele materjalidele ja vaoshoitud värvidele. Selle kujundusfilosoofia eesmärk on luua lastele rahustav ja hooldav keskkond, soodustades samal ajal loovust ja fantaasiarikast mängu.

Üks Kid's Concept peamisi eeliseid on selle toodete kvaliteet. Kõik puidust mänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, millega on lastele ohutu mängida. Kaubamärk kasutab mittetoksilisi, veepõhiseid värve, mis ei sisalda kahjulikke kemikaale, mistõttu on nende mänguasjad ohutud igas vanuses lastele. See on suur eelis vanematele, kes soovivad tagada, et nende lapsed mängivad mänguasjadega, mis ei kahjusta nende tervist.

Kid's Concept moto - "Lase lastel olla lapsed"

Veel üks Kid's Concept eelis on see, et nende mänguasjad on loodud selleks, et aidata lastel arendada olulisi oskusi. Paljud puidust mänguasjad on loodud selleks, et soodustada kujutlusvõimelist mängu, mis on lapse arengu oluline osa. Kui lapsed tegelevad kujutlusvõimelise mänguga, õpivad nad kasutama oma loovust ja kujutlusvõimet, et luua uusi stsenaariume ja ideid. See aitab neil arendada probleemide lahendamise oskusi, kriitilist mõtlemist ja sotsiaalseid oskusi.

Puidust mänguasjadega mängimine aitab lastel arendada ka peenmotoorikat. Paljud mänguasjad nõuavad lastelt väikeste esemete käsitsemist, mis aitab parandada nende silmade-käe koordinatsiooni ja osavust. Näiteks aitab puuklotsidega mängimine arendada laste ruumilist teadlikkust ja silmade-käe koordinatsiooni, mis on olulised oskused paljude tegevuste, sealhulgas kirjutamise, joonistamise ja sportimise jaoks.

Rollimäng on veel üks oluline oskus, mida lapsed saavad õppida puumänguasjadega mängides. Paljud puidust mänguasjad, näiteks mänguköögid ja nukumajad, on mõeldud selleks, et julgustada lapsi rollimängudega tegelema. Rollimängud võimaldavad lastel uurida erinevaid rolle ja identiteete, mis võib aidata neil arendada empaatiavõimet, emotsionaalset intelligentsust ja sotsiaalseid oskusi. Näiteks võib mänguköögis mängimine aidata lastel õppida erinevaid toiduaineid ja nende valmistamist, mis võib julgustada neid proovima uusi toiduaineid ja arendama tervislikke toitumisharjumusi.

Puidust mänguasjad on suurepärased ka seetõttu, et nad on vastupidavad ja kauakestvad. Erinevalt plastmänguasjadest, mis võivad kergesti puruneda ja mis sageli pärast lühikest aega ära visatakse, on puidust mänguasjad ehitatud kestma. See tähendab, et neid saab põlvest põlve edasi anda, mis teeb neist jätkusuutliku valiku vanematele, kes soovivad vähendada oma ökoloogilist jalajälge.

Kokkuvõtteks, Kid's Concept on bränd, mis pakub laia valikut kvaliteetseid, turvalisi ja jätkusuutlikke puidust mänguasju, hubaseid tekstiile ja stiilset mööblit lastele, nii et kui olete lapsevanem, kes soovib pakkuda oma lastele mänguasju, mis on nii lõbusad kui ka harivad ja korraldada lastetuba vastavalt skandinaavia esteetikale, vaadake meie pakkumist!