Kokkupandav lõikelaud must Chop2Pot™ Väike Joseph Joseph

Code: JSNSBL016SW
25 €
Veebis laos (3 pcs)

Disainiülesanne Joseph Joseph: lihtsustage lõikelaua välja võtmist

Detailed information

Product detailed description

Disainiülesanne Joseph Joseph: lihtsustage lõikelaua välja võtmist

Lahendus: Chop2Pot kokkupandav lõikelaud

Kui koostisosad on lõikelauale lõigatud, on tavaliselt vaja sisu kuhugi üle kanda - kaussi, pannile, taldrikule või potti. Kujutage ette, et Chop2Pot'i saab ühe käega kokku voltida, et tühjendamine oleks täpne, lihtne ja puhas. Mugava haarde tagavad käepideme pehmed servad.

  • Kokkupandav laud
  • Universaalne kasutamine
  • Ühe käega töötamine - lihtsalt pigista käepideme servi
  • Lõikelaudade lihtne tühjendamine
  • Mugav pehme libisemiskindel käepide
  • Nõudepesumasinas pestav
  • 3 suurust mitmes värvitoonis

Plastikust noalauad on ideaalsed, et hoida oma noad suurepärases seisukorras, lisaks puidust noale. Erinevalt puitlaudadest on plastplaadid siiski vastupidavamad ja neid on lihtne hooldada.

Meie nõuanne: köögis on soovitatav kasutada mitut lõikelauda. See lõikamismeetod on täiesti hügieeniline ja seda kasutavad professionaalid. Ideaalne on osta lõikelauad liha, köögiviljade, keedetud roogade ja küpsetiste jaoks.

Joseph Joseph ja nende disainerite eesmärk on olnud tavapäraste köögi abivahendite uuendamine alates 2003. aastast. Vennad Richard ja Anthony Joseph otsustasid oma tootedisaini õpingutest saadud kogemused oma ettevõttesse üle kanda. Nende entusiasm uuenduslikkuse suhtes toob igal hooajal uusi tooteid ja uusi atraktiivseid värvisarju. Iga üksik toode on arenduse tulemus, mille eesmärk on olnud funktsionaalsuse, ohutuse ja visuaalse atraktiivsuse maksimaalne tõstmine. Saadud tooted inspireerivad entusiasmi ja pakuvad rõõmu mitte ainult oma mängulise disaini, vaid ka oma üllatavalt praktilise otstarbekuse poolest, mis meeldib teile kohe esimesest kasutamisest alates. Joseph Joseph ei võida mitte ainult üle 100 riigi klientide seas, vaid võidab igal aastal ka mitmeid auhindu ja nominatsioone disaini ja innovatsiooni eest. Köögitoodete suur müük ja populaarsus on võimaldanud disaineritel suunata oma tähelepanu tööpinnast kaugemale, täpsemalt selle alla - jäätme- ja puhastussegmenti. Selle tulemusena saavad kliendid nüüd nautida mitte ainult disainitud köögitarbeid, vaid ka terviklikku, muutuvat ja intelligentset jäätme- ja ringlussevõtulahendust, mis sobib ideaalselt kaasaegse eluviisiga. seega ei ole Joseph Joseph enam ainult garantii esmaklassilise disaini ja kvaliteedi kohta, vaid ka võimalus muuta oma elustiili

Additional parameters

Category: Lõikelauad
Weight: 0.3 kg
Värv: Must
Materjal: Plastik
Tooteinfo: Nõudepesumasinakindel
Toote tüüp: Lõikelaud
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: