lauakellad

2 items total
Lauakell koos pildiraamiga SCROLL 11 cm, hõbedane, Philippi PHP178008
Lauakell TWO 13 cm, must, Philippi
49,90 €
PHP148002

Lauakell - suurepärane võimalus sisustuse kaunistamiseks

Lauakellad - funktsionaalne, kuid ka dekoratiivne täiendus teie interjöörile

Lauakellad, mida nimetatakse ka laua- või kaminakelladeks, on kompaktsed ajamõõtmisseadmed, mis on mõeldud laudadele, riiulitele, kaminale või muudele tasastele pindadele paigutamiseks. Need kellad ühendavad endas funktsionaalsuse ja dekoratiivsed elemendid, muutes need siseruumide mitmekülgseks täienduseks. Lauakellad on saadaval mitmesugustes stiilides, materjalides ja suurustes, mis võimaldab neil täiendada erinevaid sisekujunduslikke teemasid. Need võivad olla elegantsed ja klassikalised kaunistatud detailidega, moodsad ja elegantsed minimalistlike joontega või isegi loovate kujundustega omapärased ja ainulaadsed. Lauakellad ei paku mitte ainult mugavat võimalust kellaaja kontrollimiseks, vaid aitavad ka kaasa ruumi üldisele esteetikale. lauakell paigutamine lauale, riiulile või kaminale võib aidata luua visuaalset huvi ja fookuspunkte, parandades ruumi atmosfääri. Hästi valitud lauakell võib lisada igale interjöörile elegantsi, isikupära ja võlu, muutes selle nii funktsionaalseks ajamõõtjaks kui ka dekoratiivseks aksessuaariks, mis suurendab üldist disaini esteetikat.

Ja kui otsite stiilset viisi aja jälgimiseks, vaadake ka meie seinakellade ja äratuskellade pakkumist.

Kuhu saab panna lauakell?

lauakell, mida tuntakse ka laua- või kaminakella nime all, saab paigutada erinevatesse kohtadesse kodus või kontoris, et olla nii funktsionaalne aja mõõtmise seade kui ka kaunistada sisekujundust. Siin on mõned tavalised kohad, kuhu saab panna lauakell:

 • Kamina või kamin: Kaminakella traditsiooniline asukoht on kaminaplaadi kohal, kus sellest võib saada ruumi sisekujunduse keskpunkt.

 • Kirjutuslaud või töökoht: lauakell paigutamine teie töölauale või töölauale aitab teil töö või õppimise ajal aega jälgida.

 • Öölaud: lauakell öökapil võimaldab teil hõlpsasti näha aega, kui te ärkate või enne magamaminekut.

 • Elutoa riiul: lauakell paigutamine elutoa riiulile või konsoolilauale võib lisada tuppa dekoratiivse elemendi, pakkudes samal ajal funktsionaalset aja mõõtmist.

 • Raamaturiiul: lauakell paigutamine raamaturiiulile võib lõhkuda raamatute ja muude esemete paigutust, lisades väljapanekule vertikaalse elemendi.

 • Köögi töölaud: lauakell lisab nii praktilisust kui ka stiili.

 • Sissepääs või fuajee: lauakell paigutamine esikusse võib mõjuda tervitavalt ja aidata teil jälgida aega, kui te uksest väljute.

 • Siseministeerium: Kui teil on kodukontor, võib lauakell paigutada riiulile, raamaturiiulvõi isegi töölauale, et jälgida tööaega.

 • Õppetöö või raamatukogu: lauakell , mis on paigutatud töölauale või raamatukokku, lisab keskkonda klassikalise elegantsi.

 • Konsoollaud: Kui teil on konsoollaud koridoris või seina ääres, võib lauakell olla suurepärane dekoratiivne aksessuaar, mis täiendab seadistust.

 • Kõrvallaud: lauakell paigutamine elutoa, magamistoa või mis tahes muu ruumi küljelaud võib lisada stiilse ja funktsionaalse puudutuse.

 • Söögitoa buffet: lauakell söögitoa buffetil või serveril võib olla dekoratiivne aktsent koosviibimise või söögi ajal.

lauakellasukoha valimisel arvestage kella stiili, ruumi üldist sisekujundust ja selle nähtavust eri nurkade alt. Hästi paigutatud lauakell võib olla mitte ainult ajamõõtmise vahend, vaid ka tähelepanu keskpunktiks, mis suurendab teie siseruumi esteetilist atraktiivsust.

Kas lauakellad on hea kingiidee?

Lauakellad on suurepärane kingitus, sest neid saab isikupärastada, mis muudab need veelgi ainulaadsemaks, säilitades samas nende funktsionaalsuse ja dekoratiivsuse.

Lauakellad saab isikupärastada, graveerides saaja nime või initsiaalid, lisades foto või armastatud tsitaadi. Väga lihtne on lisada kroomitud lauakellfoto, pildiraam teeb kella eriliselt isikupäraseks, nagu on näha veebilehel Kulina.