Tervislik smuuti

Smuuti

Miks on kasulik smuutisid juua?

Smuutid on lihtne, maitsev ja efektiivne viis puu- ja köögiviljade ning vitamiinide lisamiseks oma dieeti.

Ausalt, kas te tõesti tarbite need päevased soovitatavad 5 puu- ja köögiviljaportsu? Ja teie lapsed? Väga lihtne on soovimatud köögiviljad smuutisse smugeldada ning pealegi on smuutid populaarsed põhjusega. Need on ilmselt kõige lihtsam ja maitsvam viis tervislikult süüa.

Kodus valmistatud smuuti on odavam, te kontrollite kõike, mida sinna lisate ning neil on tosinaid valikuid. Kui tahate need püsivalt oma dieeti lisada, siis on võtmeküsimuseks hea planeerimine, kvaliteetsete koostisosade ostmine ning kõik, mida nende valmistamiseks vaja läheb. Mida smuuti valmistamiseks vaja läheb?

Smuutiblender

Lauablender

Kõrgekvaliteediline lauablender on kohustuslik tarvik. Võimsa blenderiga saate puu- ja köögivilju töödelda ning valmistada kodust maapähklivõid, mis annab täiendava proteiinikoguse ning tervislikke rasvu. Samuti saab sellega töödelda jääd, mida hindate sel suvel kindlasti eriti, kui valmistate lastele kodust jäätist või puuviljasmuutisid või miks mitte endale maasikamargariitat. Kõrgeima soorituse tagavad seadmed, mille tootjateks on Vitamix või KitchenAid (Power Plus kollektsioon).

Soovitatav on omada lauablenderit ning valmis pandud koostisosi, sest hommikul pole tavaliselt aega raisata, kuid blender võib teie köögis ka kaunis dekoratsioon olla. Valige retrostiilis Artisan kogu KitchenAid disainerilt ja elegantne Plissé kogu tootjalt Alessi või futuristlik Enfiniga seeria tootjalt Zwilling.

Smoothie maker

Smuutivalmistaja

Lauablender on suurepärane investeering, kui tahate selle täielikku potentsiaali kasutada. Kui tahate aga valmistata smuutisid ning vajate kiiret, ruumisäästlikku, praktilist abilist, on smuutivalmistaja parim valik. Smuuti segatakse valmis otse konteineris, mida saab seejärel kasutada reisipudelina. Minimaalselt tarvikuid, maksimaalne mugavus. Enamikel mudelitel on 2 konteinerit paarile või 2 smuutiportsjoni võimekusega konteiner.

Tsitrusepress

Tsitrusepress

Teile meeldivad tsitruselised? Teil läheb vaja kõigest poolt sidrunit, apelsini või greipi ja seejärel pressige need ära! Ka parimat pakki apelsinimahla pole võimalik võrrelda kodus valmistatud pressitud mahlaga. Ning klaas leiget sidrunivett hommikul on miskit, millele tervisegurud vastu ei suuda panna. Parim valik teile on tsitruse- või mahlapress.

Smuutipudel

Smuutipudel

Joome tavaliselt smuutisid hommikul hommikusöögiks või snäkina. Võite selle endaga kaasa võtta autosse, jõusaali või tööle - see on ideaalne hommikusöök kaasa võtmiseks. Kui teie blenderil pole kaasavõetavat pudelit, siis peaksite selle ostma. Valige pudelid, mis on valmistatud ökosõbralikust plastikust või roostevabast terasest ning mis on laia kaelaga. See muudab joomise ja selle puhastamise lihtsamaks. Smuutid on tavaliselt üsna paksud ning kui teile meeldib oma jooki seemneid lisada, siis muudab laiem kael selle tarbimise lihtsamaks. Smuutipudelid on nõudepesumasinakindlad, aga ärge jooge sellest pärast pesu paar tundi. Neid pudeleid on parem laste joogipudelite puhastamiseks mõeldud harjadega puhastada. Ärge unustage asjakohast vedeliku tarbimist. Vaadake meie nippe kuidas juua päevas 2 liitrit vedelikku.