Universaalne riiv maagia Fissler

Code: FS02007905000
Brand: Fissler
33 €
Veebis laos (2 pcs)

Rohkem kui 40 tüüpi köögiabilised Fissler magic seeriast on valmis lusikama, tõstma, pöörama, segama, koorima, kurnama ja eelkõige üllatama oma elegantse välimuse ja maksimaalse praktilisusega.

Detailed information

Product detailed description

Rohkem kui 40 tüüpi köögiabilised Fissler magic seeriast on valmis lusikama, tõstma, pöörama, segama, koorima, kurnama ja eelkõige üllatama oma elegantse välimuse ja maksimaalse praktilisusega.

Maagiline köögitarvikute valik on loodud nii, et see katab kõik retseptid, protsessid ja ideed, mida armastavad kokata. Poleeritud roostevabast terasest mattkäepidemetega elegantse disainiga kapp sobib nii moodsasse kui ka klassikalisse koju. Poleeritud terasest riputusaas võimaldab tööriista riputada kangi või konksu külge. Kui otsustate oma lähedasi rõõmustada kingitusega maagilisest sarjast, saab iga järgmine pidulik sündmus suurepäraseks võimaluseks oma köögitarvete kollektsiooni laiendamiseks.

  • Funktsionaalne osa, mis on valmistatud poleeritud 18/10 roostevabast terasest
  • Matt roostevabast terasest käepide, millel on tekstuur turvalise haarde jaoks
  • Lihtne hooldus
  • Nõudepesumasinas pestav

Maagiline universaalne riiv saab riivida ja viilutada. Tänu tagaküljel olevatele sisselõikedele saate riivimismasinat toetada, et see oleks stabiilne ja et seda saaks rohkem jõudu rakendada. Seega on lihvimine palju tõhusam. Mugav käepide takistab käte väsimist ka pikaajalise töö ajal.

Iga 3 sekundi tagant müüakse maailmas 1 Fissler toode!

Fissler GmbH on Saksamaa suurim kodu- ja köögitarvete tootja. Ettevõte tegutseb oma müügiesinduste kaudu kõigil maailma mandritel enam kui 80 riigis. Märgis "Superbrand from Germany" asetab Fissler õigustatult kõige mõjukamate brändide hulka. Tugev keskendumine innovatsioonile ja arengule, mis kestab aastakümneid, aitab õigustatult kaasa selliste toodete tootmisele, mis võimaldavad teil kogeda tihtipeale tüütuid tehnoloogilisi protsesse mänguliselt ja uuel viisil. Igal aastal ootavad kliendid innukalt uusi tooteid, mis neid meelelahutust pakuvad. Fissler on uute suundumuste teerajaja, mida tõendavad arvukad patendid ja disainiauhinnad. Märkimist väärib ka kontrollijuhtimine, mis läbib kogu tootmisprotsessi rangete standardite alusel. Kaasaegsed tootmistehnoloogiad ja uued kontrollivahendid tagavad kõrgeima kvaliteedi. Üle 170 aasta on Fissler tuginenud kolmele põhisambale - tehnoloogilisele oskusteabele, täiuslikule tootmisele ja suurele uuenduslikkusele. Kõigil 700 töötajal on üks eesmärk - kliendi vajadustele kohandatud toode. Toiduvalmistamine peab meie kliente rõõmustama! Valmistatud Fissler (Saksamaa)

Additional parameters

Category: Köögiriivid
Weight: 0.48 kg
Toote tüüp: Köögitarvikud
K překladu: CZ AUTO

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: