äratuskellad

1 items total
Äratuskell TEMPUS 10 cm, hall, Philippi
39,90 €
PHP183015

Häirekellad - alustage oma päeva õigesti

Milliseid äratuskellatüüpe on olemas?

äratuskellpeamine ülesanne on äratada inimesed üles kindlal, eelnevalt kindlaks määratud ajal. Kuid peale töö, kooli või kohtumiste jaoks äratamise saab äratuskellasid kasutada ka mitmete teiste asjade jaoks, näiteks ravimite võtmise või muude kohustuste täitmise meeldetuletamiseks.

On olemas mitut tüüpi äratuskellasid, kuid üldiselt on need jaotatud analoog- ja digitaalseks äratuskellaks. Kui digitaalsetel äratuskelladel on digitaalne ekraan, mis näitab aega, siis analoogse äratuskella puhul on tavaline kellatahvel, mille näitajad liiguvad, et näidata aega.

Millised on digitaalsete äratuskellade ainulaadsed omadused?

Sa ei pea muretsema, et elektrikatkestuse korral kaotad oma äratussätted, sest paljudel digitaalsetel äratuskelladel on varuakumulaator. Võrreldes tavapäraste analoogse äratuskellaga on digitaalsed äratuskellad sageli täpsemad ja lihtsamini mõistetavad.

Tavaliselt on neil mitu äratuskella, torkevõimalused ja muud kasulikud funktsioonid õigeaegseks äratamiseks. Paljudel digitaalsetel äratuskelladel on lisafunktsioonid, sealhulgas sisseehitatud kalendrid, temperatuuri ja kuupäeva näidikud.

Kuidas saaksin oma äratuskellasid tõhusamalt kasutada?

Paljud täiskasvanud inimesed ei pane oma äratuskella õigesti tööle, mille tulemuseks on kehv uni, mis jätab meid kogu päevaks kurnatuks. Lisaks sellele, et nad tunnevad end kurnatuna, võib piisavalt hea une puudumine põhjustada ka mõningaid lisaprobleeme, mida saab vältida, kui äratuskellad on õigesti seadistatud.

  • Äratuskell paigutus - on väga oluline, et äratuskell oleks sinust kaugemal, sest kui see on sulle liiga lähedal, saad selle kergesti välja lülitada, kui nad peaksid sind äratama. Kõige parem on see paigutada üle toa.
  • Paigaldage rahustavaid helisid - äratuskella asemel on palju kasulikum ärgata rahustava heli saatel. Teie keha saab viia rahu ja mugavuse seisundisse, kui ärkate rahustava äratuskellpeale.

Ja kui otsite stiilset viisi aja jälgimiseks, vaadake ka meie seina- ja lauakellade pakkumist.