Serveerimispannid

20 items total
Lõkkepann FP30 30 cm, kahe käepidemega, malm, Petromax
Sticker
PET700174
Lõkkepann FP35 35 cm, kaks käepidet, malm, Petromax
Sticker
61 €
PET700198
Lõkkepann FP40 40 cm, kahe käepidemega, malm, Petromax
Sticker
PET700211
Serveerimispann PERMADUR 32 cm, WMF
KULINA WEEKEND
129,99 € –24 %
98,10 €
WM0775324021
Serveerimispann PROFIRESIST 24 cm, WMF
KULINA WEEKEND
119,99 € –21 %
93,60 €
WM1756346411
Serveerimispann STEAK PROFI 24 cm, WMF
KULINA WEEKEND
119,99 € –19 %
96,30 €
WM1771346021

Serveerimispannid - mille poolest erinevad need tavapannidest ja milleks saab neid kasutada?

Serveerimisnõud on suurepärane võimalus toidu serveerimiseks laual. Need annavad teie söögitoale bistroo tunnetuse ja panevad teid nägema pigem kokana kui koduköögina. Õhtusöögi serveerimine pannil toob lauale pingevaba õhkkonna ja võimaldab toitu jagada, mis on suurepärane kogemus kõigile lauale kogunenud inimestele.

Mis teeb pannist serveerimispanni?

Kui te mõtlete, mille poolest erineb serveerimispann tavalistest pannidest, siis siin on mõned serveerimiseks kasutatavate pannide omadused, mis muudavad toiduvalmistamise pannid eriliseks "söögiriistaks" (vt ka meie enimmüüdud serveerimispannid siit).

Serveerimispannid:

  • on erineva suurusega; alates väikestest pannidest, mis sobivad ühe inimese ja väikeste portsjonite jaoks (tavaliselt malmist, mis võimaldab kasutada söögiriistu) kuni standardsuuruses pannideni, mida saab kasutada roogade serveerimiseks laual
  • on kaks väikest käepidet, mis võimaldavad neid hõlpsasti ahjust lauale tõsta
  • nende servad on mõnikord madalamad, et võimaldada noa kasutamist (see viitab väikestele pannidele, mis on mõeldud kasutamiseks taldriku asemel, millel puudub mittekleepuv kate, mida söögiriistad võivad kergesti hävitada)
  • sobivad väga sageli kasutamiseks ahjus

Mida saab valmistada ja serveerida serveerimisnõudega pannil?

On palju ühe panniga toite, mida saab valmistada ja serveerida, ning valik sõltub teie panni suurusest ja teie loovusest, kuid kõige populaarsemad asjad, mida saab valmistada ja/või serveerida ühe panniga, on järgmised:

  • küpsetatud munad (Mehhiko stiilis või Shakshuka)
  • praed
  • paellad ja risotto
  • puuvilja crumble
  • ühe toiduvalmistamisviisi makaronitooted

Veebilehel Kulina pakume erinevaid serveerimisnõusid: elegantsed serveerimisnõusid erinevates värvides, mida pakuvad Smeg ja roostevabast terasest pannid WMF või Mauviel. Kui serveerite oma roogi pannil, ärge unustage kasutada metallist söögiriistu (eriti mittenakkuslike pannide puhul), sest need võivad katte hävitada. Kasutage selle asemel puidust või silikoonist serveerimisnõusid.