Märkmikud ja päevikud

9 items total
Taskumärkmik JOURNAL, 128 lk, must, Printworks
19 € –26 %
14 €
PRPW00577
Taskumärkmik JOURNAL, 128 lk, roosa, Printworks
19 €
PRPW00575
Võtmerõngas PIP, Alessi
Võtmerõngas PIP, Alessi
Veebis laos (>5 pcs)
25 €
ALFGO02
Märkmik TOILETPAPER FLOWERS 21 x 14 cm, sinine, Seletti SLT06923
Märkmik TOILETPAPER GLOBE 21 x 14 cm, sinine, Seletti SLT06921
Märkmik TOILETPAPER LIPSTICKS 21 x 14 cm, sinine, Seletti SLT06920
Märkmik TOILETPAPER TOOTHPASTE 21 x 14 cm, punane, Seletti SLT06922
Märkmik TOILETPAPER TWO OF SPADES 21 x 14 cm, hall, Seletti SLT06924
Taskumärkmik JOURNAL, 128 lk, sinine, Printworks
19 €
PRPW00574

Märkmikud ja päevikud - loominguline väljund kõigile, kes armastavad kirjutada

Märkmikud ja päevikud

Päevikud ja märkmikud on suurepärased vahendid oma elu korraldamiseks, loovuse väljendamiseks ja mõtete dokumenteerimiseks.

Kui oled üliõpilane, võid vajada märkmik joonistatud lehekülgedega märkmete tegemiseks tunnis, kuid kui oled kirjanik, võid eelistada tühjade lehekülgedega märkmik , et saaksid end vabamalt väljendada. Igasugusest märkmik või päevikust piisab, kui soovid vaid kohta, kuhu oma mõtteid ja ideid kirja panna, ning aadressil Kulina leiad laia valiku päevikuid ja imearmsad märkmikud sellistelt tuntud tootjatelt nagu Printworks ja Seletti. Paljudel märkmikutel Kulina on elegantsed tekstiilpaelad järjehoidja.

Kas päevik on hea kingiidee?

Jah, päevik oleks ideaalne kingitus inimesele, kellele meeldib kirjutada või kes otsib loomingulist väljundit. Päevikuga saab jälgida oma mõtteid, tundeid, kogemusi ja mälestusi. Neid saab kasutada ka plaanide tegemiseks, arengu jälgimiseks ja elu ülevaatamiseks. Kingituseks ajakirja valides on väga oluline arvestada saaja hobide ja isiksusega. Samuti võiksite kingituseks päeviku ostmisel mõelda päeviku suuruse, köitmisstiili ja kaane stiili peale.

Millised on märkmikute ja päevikute kasutamise eelised?

Märkmike ja päevikute kasutamisel on mitmeid eeliseid, mis aitavad kaasa nii tööalasele kui ka isiklikule arengule.

Kui kasutate päevikuid, siis on tõenäolisem, et teil tekib värskeid ja originaalseid ideid, sest teil on käepärane koht, kuhu oma mõtted ja ideed kirja panna. märkmik või päevik võib olla ka turvaline ja privaatne koht, kus saab edastada oma kõige intiimsemaid mõtteid, olgu siis tegemist oma mõtete, tunnete või kogemuste kirjapanekuga. Lõpuks saab korralduse säilitamist lihtsustada märkmike ja päevikute abil. Kui olete hõivatud inimene, on kasulik, et teil oleks koht, kus oma mõtteid, ideid ja kohtumisi jälgida.

Sündmuste jälgimiseks võite tutvuda ka meie planeerijate ja kalendrite kollektsiooniga. Meie muude kontoritarvete hulka kuuluvad klammerdajad, augulõikurid ja joonlauad. Ja kui oled loominguline hing, siis vaata kindlasti ka meie kunsti- ja käsitöötoodete valikut.