Miller Harris

Muuda oma kodu atmosfääri Miller Harris kvaliteetsete lõhnaküünalde ja difuuseritega. Ainulaadsed lõhnad, maitsekad disainid, parim kvaliteet - teile ja teie koju.
12 items total
Aroomi hajuti FIGUE 150 ml, Miller Harris
85 €
MHRFIGD001
Aroomi hajuti MANDARIN 150 ml, Miller Harris
Outlet
85 € –25 %
63,75 €
MHRMAND001
Aroomi hajuti ROSE 150 ml, Miller Harris
Outlet
85 € –25 %
63,75 €
MHRROSED001
Aroomi hajuti SANTAL 150 ml, Miller Harris
Outlet
85 € –15 %
72,25 €
MHRSAND001
Aroomi hajuti TABAC 150 ml, Miller Harris
85 €
MHRTABD001
Aroomi hajuti TEA 150 ml, Miller Harris
85 €
MHRTEAD001
Lõhnaküünal FIGUE 220 g, Miller Harris
69 €
MHRFIG001
Lõhnaküünal MANDARIN 220 g, Miller Harris
Outlet
69 € –15 %
58,65 €
MHRMAN001
Lõhnaküünal ROSE 220 g, Miller Harris
69 €
MHRROSE001
Lõhnaküünal SANTAL 220 g, Miller Harris
69 €
MHRSAN001
Lõhnaküünal TABAC 220 g, Miller Harris
69 €
MHRTAB001
Lõhnaküünal TEA 220 g, Miller Harris
Outlet
69 € –15 %
58,65 €
MHRTEA001

Miller Harris luksuslikud lõhnad teile ja teie kodule

Miller Harris on Briti parfüümimaja, mille asutas 2000. aastal teedrajav parfüümikunstnik Lyn Harris. Bränd on tuntud oma ainulaadsete ja luksuslike lõhnade poolest ning sellest on saanud maailma parfüümiharrastajate seas kultuslik lemmik.

Brändi manifestiks on välja töötada ikoonilisi, unikaalseid ja looduslikke luksustooteid, mis on globaalse atraktiivsusega - Londoni südames.DNA of Miller Harris keskendub ideele luua lõhnaid, mis on nii uuenduslikud kui ka ajatud. Kaubamärk usub, et lõhn on kunst ja et iga lõhn peaks olema loovuse ja käsitöö ainulaadne väljendus. Miller Harris on pühendunud ainult parimate koostisainete kasutamisele ja iga lõhn on hoolikalt valmistatud, et tagada selle kõrge kvaliteet.

Miller Harris - lõhnad teile, teie kehale ja teie kodule

Miller Harris tootevalikusse kuulub lai valik lõhnasid nii meestele kui ka naistele, vanni- ja kehatooted ning kodulõhnatooted, mis muudavad teie interjööri atmosfääri. Alates elegantsetest ja rafineeritud lõhnadest kuni mängulisemate ja nooruslikumate lõhnadeni on brändil midagi igaühele. Mõned kõige populaarsemad lõhnad aadressilt Miller Harris on klassikaline L'Air de Rien, mis on ajatu ja elegantne lõhn, ning elav ja mänguline La Fumée Alexandrie.

Miller Harris's kodused difuusorid ja lõhnaküünlad on valmistatud Ühendkuningriigis ning neid iseloomustavad ainulaadsed lõhnad ja minimalistlikud, elegantsed pakendid. Küünlad on suured, rasked ja 220 g mahutavusega purgid. Anumad on pehmetes värvides ja elegantsete kirjapõhiste kujundustega ning need on loodud selleks, et tekitada igas eluruumis peen stiil ja rahulikkus. Iga küünal valatakse käsitsi, et tagada ühtlane põlemine, ning selle põlemisaeg on 50 tundi. Küünlad on valmistatud naturaalsest vahast - täiuslikust soja ja rapsi segust ning loovad täiusliku põlemise ja lõhnavahu.

Kõik Miller Harris tooted sobivad veganitele ning ei sisalda ftalaate, kunstlikke värvaineid, parabeene ega formaldehüüdi. Kaubamärk kasutab suures koguses looduslikke tooraineid ning FSC-sertifikaadiga ja täielikult taaskasutatavaid pakendeid ilma tsellofaanita.

Rohkem kui lõhn...

See, mis eristab Miller Harris teistest lõhnabrändidest, on selle lõhnade kvaliteet ja keerukus. Iga lõhn on valmistatud ainult parimatest koostisosadest ning on loodud nii, et see oleks ainulaadne ja meeldejääv. Kaubamärk on pühendunud jätkusuutlikkusele ning kasutab oma toodetes ainult looduslikke ja eetiliselt saadud koostisosi.

Miller Harris parfüümid sobivad ideaalselt kõigile, kes hindavad kvaliteeti ja luksust. Olenemata sellest, kas olete lõhnade entusiast või lihtsalt otsite ainulaadset ja meeldejäävat lõhna, Miller Harris pakub midagi. Kaubamärgi lõhnad sobivad suurepäraselt ka kingituseks, sest need on elegantsed ja ajatud.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Miller Harris on Briti parfüümimaja, mis on pühendunud uuenduslike ja aegumatute lõhnade loomisele. Brändi pühendumine kvaliteedile ja jätkusuutlikkusele eristab seda teistest lõhnabrändidest ning selle lai lõhnavalik pakub midagi igale maitsele. Olenemata sellest, kas olete parfüümide entusiast või lihtsalt otsite luksuslikku ja meeldejäävat lõhna, on Miller Harris kaubamärk, mida tasub uurida.