Laguiole

Laguiole Style de Vie tähistab nuge ja söögiriistu, mis on valmistatud armastusega toiduvalmistamise ja einestamise vastu. Hollandi bränd muudab teie einestamiskogemuse ja laua ääretult maitsekaks!
32 items total
Võinuga PREMIUM, 4 tk komplektis, must, Laguiole
23 €
LAGSDV-300824
Juustunuga PREMIUM, 3-osaline komplekt, must, Laguiole LAGSDV-300176
Juustunuga PREMIUM, 3-osaline komplekt, roostevaba teras, Laguiole LAGSDV-300183
Kokanuga LUXURY 20 cm, kinkekarbis, oliivipuust käepide, Laguiole LAGSDV-301289
Korgitser LUXURY, kinkekarbis, eebenipuust käepide, Laguiole LAGSDV-300022
Leivanuga LAGUIOLE LUXURY 20 cm, oliiviroheline, Laguiole LAGSDV-301296
Leivanuga PREMIUM 20 cm, must, Laguiole
22 €
LAGSDV-300978
Santoku nuga ja lõikelaud LAGUIOLE LUXURY, Laguiole
40 €
LAGSDV-301180
Steiginoad INNOVATION, 6 tk komplektis, tammepuust käepide, Laguiole LAGSDV-301319
Steiginoad koos noaplokiga PREMIUM, 6 tk komplektis, Laguiole LAGSDV-303917
Steiginoad LAGUIOLE LUXURY , 6 tk komplektis, oliiviroheline, Laguiole LAGSDV-300039
Supilusikas LAGUIOLE LUXURY, 6 tk komplektis, oliivipuust, Laguiole LAGSDV-301463
Up
More products

Laguiole Style de Vie – einesta meeldivalt

Laguiole Style de Vie on prestiižne Hollandi bränd toiduvalmistamise armastajatele, kes toodab preemium nuge ja söögiriistu. Selle tooted on jaotatud neljaks sarjaks – Premium, Prestige, Innovation ja Luxury – igaühel on oma iseloom. Nuge iseloomustavad väga hea kvaliteet ja šoll välimus.

Laguiole Style de Vie taga olev idee

Laguiole Style de Vie roostevabast terasest noad on valmistatud armastusega toiduvalmistamise ja einestamise vastu. Nad toovad lauda omapära iga kord, kui istute ja hakkate sööma – olgu kas koos pere või sõpradega. Noad ja söögiriistad (steiginoad, eriotstarbelised noad, kööginoad) on mõeldud einestamiskogemuse veelgi nauditamaks muutmiseks ning pööravad tähelepanu heale toidule ja ilusasti kaunistatud lauale.

Laguiole Style de Vie - tooted

Neli tooteseeriat – Premium, Prestige, Innovation ja Luxury – pakuvad veidi erinevat tootevalikut, disaini, erinevatest materjalidest valmistatud terasid ja käepidemeid (roostevaba teras, vask, looduslik puit, plastik jne.)

Brändi kataloogist leiate:

Ja muud söögiriistad, mis on igal laual suurepärane dekoratsioon.

Laguiole nugade ajalugu

‘Laguiole’ ei ole brändinimi ega kaubamärk, vaid väikese küla nimi Prantsusmaal Auvergne regioonis. Söögiriistade valmistamine sai Lagiuoles alguse hilisel 18. sajandil ning sai alates 1860. aastast kuulsaks. Alguses oli külas 5 noavalmistajat, kuid klientide vajaduste rahuldamiseks pidid nad Thiers'i söögiriistade tehase Laguiole brändi nugade valmistamiseks appi paluma. 1987. aastal asustasid Aveyroni inimesed tehase Laguiolesse ümber, kuid praegu tehakse mitmeid Laguiole nuge üle kogu maailma.

Mesilane – Laguiole nugade sümbol

1909. aastal tuli Jules Calmels ideele lisada vedru kohale mesilase sümbol, lihtsalt esteetilistel kaalutlustel. Aga kui eelistate romantilisi lugusid, siis oli legendi järgi Napoleon ise see, kes lubas Aveyroni söögiriistade valmistajatel oma embleemina kasutada mesilast võitlusjulguse märgiks. Huvitav fakt on, et prantsuse keeles on la mouche (kärbes) tehniline söögiriistu puudutav sõna, mis viitab lamedale otsale vedru otsas.

Aga kuna Jules Calmel - kes esimesena la mouche-ile mesilase paigutas - ei patenteerinud oma ideed piisavalt kiiresti, oli peagi Laguioles ja Thiersis tosinaid söögiriistade valmistajaid, kes tootsid Laguiole nuge lillede, putukate ja muude loomadega vedrul. Kuid pärast peaaegu süstemaatilist kasutamist oli just mesilane see, kellest sai Laguiole nugade sünonüüm.