Linnusööturid ja -majad

19 items total
Linnumaja, rippuv, Eva Solo
KULINA WEEKEND
39,90 € –15 %
Linnumaja, rippuv, Eva Solo
Veebis laos (>5 pcs)
33,91 €
ES571018
Linnusöötja SUET, rippuv, Eva Solo
KULINA WEEKEND
49,50 € –15 %
42,07 €
ES571016

Linnusöödad ja -majad - andke oma sulepealsetele külalistele korralikku sööta

Stiilne linnusöötja kui teie aia kaasaegne kaunistus? Miks mitte?! Linnusöödad on juba ammu lakanud olemast lihtsalt laste ja nende vanemate isetehtud konstruktsioonid lindude toitmiseks talveperioodil. Nii linnusöödad kui ka linnupesad on aastate jooksul muutnud oma kuju ja nüüd näevad need väga sageli välja nagu futuristlikud skulptuurid või mingid salapärased objektid, mis on teie aias laiali pillutatud.

Teine asi, mis on samuti muutunud, on koht, kuhu me saame linnusööda üles riputada või paigaldada. Varem riputasime neid puude külge, kuid nüüd saame neid paigaldada akendele, et saada suurejooneline lähivaade lindude igapäevastest toimingutest laua taga.

Meil on suur kollektsioon kvaliteetseid, mõistliku hinnaga aialinnusöötjaid, mis sobivad suurepäraseks kingituseks igale aiasõbrale - ja kui otsite täiendavaid ideid, milliseid kingitusi aiasõbrale teha, vaadake meie kingituste juhendit.

Mida peaksin linnusööda ostmisel silmas pidama?

  • milliseid linde soovite oma aeda meelitada?
  • kuhu te soovite oma linnusööda üles riputada?
  • milline disain on parim selle toidutüübi jaoks, mida soovite oma lendavatele sõpradele pakkuda
  • milline disain ja värv sobib kõige paremini teie kodu välisilme ja aia stiiliga

Millised linnusöödad on parimad?

Linnusöötjad on saadaval mitmesugustes suurustes ja kujuga, et rahuldada erinevaid nõudmisi, ning neid valmistatakse erinevatest materjalidest, sealhulgas roostevabast terasest, plastist ja klaasist.

Eva Solo pakub suurepärast valikut stiilseid linnusöötjaid ja veejagamisaparaate, mis on valmistatud taaskasutatud materjalidest, et aidata lindudel talvisel hooajal midagi süüa leida, aga ka keskkonnasõbralikuks jääda.

Lisaks pakuvad Eva Solo's linnusöödikud erinevaid võimalusi nende paigutuse osas. Saate valida traditsiooniliste söötjate vahel, mida saab riputada puu külge, valida aknale paigaldatava variandi või valida linnusöötja posti külge.

Need on ka nõudepesumasinas pestavad, nii et saate neid kogu aeg puhtana ja ohutuna hoida. See on väga oluline, sest linnusöötjad või tegelikult linnud levitavad haigusi, millest kõige levinumad on salmonella. Seetõttu on oluline, et linnusöödikut regulaarselt puhastataks ning seda tehes visake kindlasti vanad seemned ära ja täitke pärast puhastamist uuesti värskete seemnetega.