Võileivamasinad

2 items total
Võileivagrill BREAKTIME SW614831, Tefal
70,50 €
TEFSW614831
Võileivagrill LONO, WMF
94,99 € –6 %
Võileivagrill LONO, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
89 €
WM0415150011

Võileivatoastrid - võileiva valmistamine sujuvalt

Mis on võileivatoastrid ja milleks neid kasutatakse?

Võileivatoastrid, mida mõnikord nimetatakse võileivaküpsetajateks, on köögiseadmed, mis on valmistatud spetsiaalselt võileibade röstimiseks, grillimiseks või soojendamiseks. Need on valmistatud kahest mittekleepuvast, hingedega plaadist, mis sobivad kokku, et vajutada võileib paika ja sulgeda servad, et sisu küpsetamise ajal välja ei lekiks.

Need on kodudes ja restoranides väga populaarsed tänu oma praktilisusele, kiirusele ja võimele valmistada hõlpsasti maitsvaid ja sooje võileibu.

Mis vahe on rösteril ja võileivaküpsetajal?

Nii võileivaküpsetajad kui ka röstrid on mõlemad leiva röstimiseks kasutatavad köögiseadmed, kuid nad erinevad üksteisest märkimisväärselt mitmel olulisel viisil.

Toaster on väike köögimasin, mida kasutatakse üksikute leivaviilude röstimiseks. Tavaliselt on sellel 2-4 pesa, kuhu saab asetada leivaviilud, enne kui need kuumutatud traatmähiste abil röstitakse. Puurid on tavaliselt piisavalt suured, et mahutada paksud leivaviilud või isegi kotletid. Mõnede röstrite lisafunktsioonideks on soojendamine ja sulatamine, samuti automaatne väljalülitus ja mitu pruunistusastet.

Võileivaküpsetaja seevastu on köögiseadmed, mis on mõeldud võileibade soojendamiseks ja kokkusurumiseks. Võileivaküpsetajatega saab valmistada grillitud juustuvõileibu, paninisid ja isegi vahvleid või Prantsuse röstsaia.

Millised on moodsate võileivatoastrite funktsioonid?

Kaasaegsetel võileivatoastritel võib sõltuvalt tüübist ja tootjast olla mitmesuguseid funktsioone ja funktsioone. Mõned kaasaegsete võileivatoastrite tüüpilised omadused on järgmised:

  • Grillimine: Grillimisvõimalus enamikul võileivatoastritel võimaldab grillida võileibu, paninisid ja muid toite.
  • Vahvliplaadid: Mõned võileivatoastrid sisaldavad vahetatavaid plaate, mis võimaldavad küpsetada vahvleid või grillida köögivilju. Vaadake meie vahvliküpsetajaid, mis on spetsiaalselt loodud vahvlite valmistamiseks.
  • Reguleeritav temperatuur: See võimaldab teil kohandada kuumust ja küpsetada võileibu või muid toite soovitud temperatuuril.
  • Mittekleepuv pind: Enamik võileivatoastreid on varustatud mittekleepuva pinnaga, mis hoiab võileivad taldrikutele kleepumast ja muudab puhastuse lihtsaks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kaasaegsetel võileivatoastritel võib olla erinevaid eesmärke. Veebilehel Kulina saab osta võileivatoastreid tuntud kaubamärkidelt nagu WMF.