Plastikust veekeetjad

14 items total
Elektriline veekeetja THE LOFT 1,7 l, valge, Tefal
53,80 € –20 %
43,04 €
TEFKO250130
Elektriline veekeetja PLISSE 1 l, must, Alessi
89 €
ALMDL061B
Elektriline veekeetja 1,5 l, valge, Eva Solo
123,70 €
ES502920
Elektriline veekeetja THE LOFT 1,7 l, sinine, Tefal
54,40 € –20 %
43,52 €
TEFKO251430
Elektriline veekeetja 1,5 l, must, Eva Solo
129,95 € –5 %
122,70 €
ES502921
Elektriline veekeetja PLISSE 1 l, punane, Alessi
89 €
ALMDL061R
Elektriline veekeetja PLISSE 1,7 l, hall, Alessi
89 €
ALMDL061G
Elektriline veekeetja PLISSE 1,7 l, hall, Alessi
99 €
ALMDL06G
Elektriline veekeetja PLISSÉ 1,7 l, roheline, Alessi
99 €
ALMDL06GR
Elektriline veekeetja PLISSE 1,7 l, valge, Alessi
99 €
ALMDL06W
Elektriline veekeetja PLISSÉ 1 l, roheline, Alessi
89 €
ALMDL061GR
Elektriline veekeetja PLISSE 1 l, valge, Alessi
89 €
ALMDL061W

Plastikust veekeetja - stiilne viis vee keetmiseks

Elektriline veekeetja on selline elektriline seade, mis kuumutab vett ise ja lülitub ise välja, kui vesi saavutab keemistemperatuuri või kindlaksmääratud temperatuuri alla 100 °C. Plastikust veekeetja on plastmassist veekeetja tüüp. On olemas ka muud tüüpi veekeetjad, näiteks klaasist ja roostevabast terasest veekeetjad.

Üks kõige põhilisemaid köögitarvikuid ja vaieldamatult hädavajalik igas köögis on veekeetja. Siin Kulina, meil on suur valik plastikust veekeetjaid tuntud tootjatelt nagu Alessi, Stelton, ja Eva Solo erinevates stiilides ja värvides. Mõned neist on isegi disainiikoonid ja kõik need on väga stiilsed ning on suurepärased kaunistused teie köögi tööpinnale. Samuti võite kontrollida tootja pakkumist, et näha, kas teie köögi ühtsema väljanägemise tagamiseks on olemas ka muid sobivaid köögiseadmeid, nagu näiteks röster või kohviveski.

Kui sageli peaksin ma oma plastist veekeetjat pesema?

Kõik sõltub sellest, kui sageli te oma veekeetjat kasutate ja kui kõva on vesi. Kaltsiumkarbonaat koguneb lubjakivina kõva veega kohtades. Teie kraanide ümbrus ja seadmed, näiteks veekeetjad, on sageli kaetud katlakiviga.

Ülesande lihtsustamiseks puhastage põhi kohe, kui näete, et sinna on kogunenud lubjakivi. Kui teie vesi on eriti kõva, peate seda tegema nii tihti kui kord nädalas.

Pärast veekeetja nõuetekohast puhastamist ja hooldamist saate oma teed nautida ja serveerida seda oma lemmikteekannus oma lemmiktassis.

Millised on plastist veekeetja peamised omadused?

Iga meie plastist veekeetja on hoolikalt kujundatud nii, et see oleks moodne, tõhus ja funktsionaalne. Plastikust veekeetjate suurimaks eeliseks on nende taskukohasus, kuid nad on ka kerged, saadaval paljudes värvides ja atraktiivse kujuga.

Selleks, et vältida plastist kokkupuudet keetmisele kuuluva vedelikuga, on mõned meie plastist veekeetjad varustatud roostevabast terasest sisemusega. Veenduge alati, et teie plastikust veekeetja on pärit usaldusväärselt tootjalt ning valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja plastikust, mis ei sisalda BPA-d ega eralda kuuma veega kokkupuutel kahjulikke aineid.

Otsid muid köögitarbeid või rohkem teetarvikuid? Lugege meie ostujuhendit 10 parima köögitarviku kohta, millesse tasub investeerida, või meie tee valmistamise ja serveerimise ostujuhendit kõigile teesõpradele.