Vannitoa kaalud

6 items total
Digitaalne vannitoakaal RENEW, beež, akuvaba, Brabantia
51,99 €
BRAB223525
Digitaalne vannitoakaal RENEW, beež, Brabantia
33,49 €
BRAB223440
Digitaalne vannitoakaal, must, Brabantia
77 € –15 %
65 €
BRAB481949
Digitaalne vannitoakaal, tumehall, Brabantia
33,49 €
BRAB280122
Digitaalne vannitoakaal, valge, Brabantia
33,49 €
BRAB280146
Digitaalne vannitoakaal, valge, Brabantia
36,49 €
BRAB483127

Vannitoa kaalud - oluline samm teie teel heasse vormi

Mis on vannitoakaal?

Vannitoakaal on vahend, mida kasutatakse inimese kaalu määramiseks. Vannitoa kaalud ja kehakoostise kaalud on sageli kasutusel kodudes, jõusaalides ja muudes fitness- ja meditsiiniasutustes, et aidata inimestel jälgida oma kaalu ja selle arengut aja jooksul.

Milliseid funktsioone pakuvad moodsad vannitoa kaalud?

Kaasaegsed vannitoa kaalud pakuvad lisaks kehakaalu mõõtmisele ka muid funktsioone. Mõned kõige levinumad funktsioonid, mida kaasaegsed vannitoakaalud pakuvad, on järgmised:

  • Keharasva protsent: See on täpsem näitaja üldise tervisliku seisundi kohta kui kehakaal üksi.

  • Lihasmass: See on oluline neile, kes treenivad või püüavad lihaseid ehitada.

  • Kehavee protsent: Keha veeprotsendi mõõtmine aitab teil jälgida oma vedelikutaset ja veenduda, et joote piisavalt vett.

  • Luutihedus: See on oluline osteoporoosiriskiga inimeste jaoks.

  • BMI: Paljud vannitoa kaalud suudavad arvutada teie kehamassiindeksi (BMI), mis on keharasva mõõt, mis põhineb pikkusel ja kehakaalul.

  • Mitu kasutajat: See võimaldab perekondadel hõlpsasti jälgida oma individuaalset arengut.

  • Rakenduse integreerimine: See võimaldab teil jälgida oma edusamme aja jooksul ja saada personaalseid soovitusi toitumise ja treeningu kohta.

Üldiselt pakuvad kaasaegsed vannitoa kaalud mitmesuguseid funktsioone, mis aitavad teil jälgida oma tervise- ja fitness-eesmärke täpsemalt ja tõhusamalt.

Kuidas hooldada ja hooldada vannitoakaal?

Teie vannitoa kaal kestab kauem ja annab täpseid näitusid, kui seda nõuetekohaselt hooldatakse. Siin on mõned soovitused vannitoakaalude hoidmiseks ja hooldamiseks:

  • Hoidke skaala puhtana: Pühkige skaala regulaarselt niiske rätikuga või desinfitseerige see. Ärge kasutage agressiivseid puhastusvahendeid ega kemikaale, mis võivad kriimustada katlakivi pinda.
  • Kontrollige patareisid: Kuna vannitoa kaalud veebilehel Kulina töötavad patareidega, peaksite regulaarselt kontrollima patareide taset ja vajadusel neid vahetama.
  • Kasutage skaalat asjakohaselt: Kasutage skaalat alati tasasel ja tasasel pinnal.

Kui soovite vähendada oma kehakaalu või parandada oma vormi, siis ärge unustage ka piisavalt vett ja asendage ebatervislikud vahepalad tervislike smuutidega. Meie veepudelid ja smuutisegistid aitavad teid selles.