Hübsch

Hübsch on skandinaavia juurtega disainiettevõte ning armastab lihtsat, kuid mängulist disaini. Selle missioon on teha kasutajad õnnelikuks toodetega, mis sobivad isikliku puute andmiseks, oma stiili, tuju ja kujundusmeele väljendamiseks. Valige, mis teile meeldib, kombineerige, pange kokku... ja naeratage.
70 items total
Riidepuu KNOB, bensiin, Hübsch
KULINA WEEKEND
11,49 € –15 %
9,76 €
HU991515
Seinalamp EDGE messing, Hübsch
KULINA WEEKEND
129 € –15 %
109 €
HU990708
Up
More products

Hübsh - kus elab õnn

Hübsh on Taani ettevõte, mille asutasid 2010. aastal Flemming Hussak, Jannie Krüger ja Daniel Henriksen. Ettevõtte stiil on mõjutatud Taani disainiprintsiipidest, mis rõhutavad lihtsust, funktsionaalsust ja minimalismi. Hübshi tooted on loodud nii, et need oleksid ajatud ja mitmekülgsed ning sobiksid sujuvalt igasse ruumi, olgu see siis kodu, kontor või avalik ruum.

Hübsh'i disainikäsitlus ja stiil

Brändi eesmärk on tuua inimeste interjööridesse õnne. Selleks pakub Hübsch "look and feel", mis ühendab mängulise lähenemise materjali- ja värvikombinatsioonidele ning esteetilise tunnetuse hubaste, kuid õhuliste interjööride loomiseks.

Hübsh'i disainikäsitlust iseloomustavad funktsionaalsus, julged värvivalikud ja üksteist täiendavad kontrastid ning puhtad jooned ja lihtsad vormid.

Milliseid tooteid pakub Hübsh?

Hübsh pakub laia tootevalikut, sealhulgas selliseid mööbliesemeid nagu diivanid, toolid, lauad, välimööbel, riiulid ja hoiulahendused. Ettevõtte mööbel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, pakub tänu kvaliteetsete kangaste valikule mugavust ja hubasust ning on mõeldud kestma aastaid.

Lisaks mööblile pakub Hübsh ka valgustite (välisvalgustid, laualambid, seinalambid, laevalgustid ja põrandavalgustid) ja tekstiilide valikut, et iga kodu oleks mugav ja soe. Nende hulka kuuluvad vaibad, dekoratiivsed padjad, visked ja tekid, aga ka köögitekstiilid, voodipesu ja rätikud.

Kaubamärgi kataloogis on ka kodukujundustooted, nagu vaasid, seinakaunistused, küünlajalad, peeglid, konksud, köögi aksessuaarid ja hoiulahendused.

Kokkuvõttes pakub see bränd kõike, mida vajate oma kodu sisustamiseks moodsas, kuid samas hubases stiilis, ning kui otsustate jääda Hübshile truuks, võite olla kindel, et teie kodu näeb peagi välja nagu kodu sisustusajakirjast.