Kosmeetikapeeglid

25 items total
Kosmeetikapeegel ALONA 20 cm, must, roostevaba teras, Zack
191,39 €
ZACK40142
Kosmeetikapeegel AVIO 16 cm, poleeritud, roostevaba teras, Zack ZACK40075
Kosmeetikapeegel LINEA 18 cm, poleeritud, roostevaba teras, Zack ZACK40045
Lauapeegel TOILETPAPER TWO OF SPADES 17,5 x 23 cm, Seletti SLT17101
Kosmeetikapeegel MODO, must , Blomus
81,55 €
BM69085
Kosmeetikapeegel RENEW, beež, Brabantia
36,95 € –7 %
34 €
BRAB223488
Lauapeegel 28 cm, kandikuga, hall, Brabantia
36,95 € –10 %
33,10 €
BRAB280702
Lauapeegel 28,3 cm, kandikuga, valge, Brabantia
36,95 € –7 %
34 €
BRAB280726
Lauapeegel TOILETPAPER DRILL 17,5 x 23 cm, Seletti
24 €
SLT17103
Lauapeegel TOILETPAPER SHIT 17,5 x 23 cm, Seletti
24 €
SLT17104
Meigipeegel VISTA, 5-kordne suurendus, poleeritud teras, Blomus BM68949
Taskupeegel RONDO 5 cm, hõbedane, Philippi
26,90 €
PHP193124
Kosmeetikapeegel SONO, helehall, Blomus
48,91 €
BM69163
Kosmeetikapeegel SONO, kreemjas, Blomus
48,91 €
BM69162
Kosmeetikapeegel SONO, must, Blomus
48,91 €
BM66280
Kosmeetikapeegel SONO, tumehall, Blomus
48,91 €
BM69160
Kosmeetikapeegel SONO, valge, Blomus
48,91 €
BM66279
Meigipeegel MODO LED, 5-kordne suurendus, must, Blomus BM66350
Up
More products

Kosmeetilised peeglid - täiuslik vahend täiusliku välimuse saavutamiseks

Mis on kosmeetilised peeglid?

Kosmeetikapeeglid, mida tavaliselt nimetatakse meigipeegliteks või edevuspeegliteks, on peeglid, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et muuta kosmeetika ja muude isiklike hooldustöödega seotud ülesannete täitmine lihtsamaks ja täpsemaks.

Mõnel meie peeglil on LED valgus, mis aitab teil oma nägu selgemalt näha ja kosmeetikat ja muid esemeid hoolikalt peale kanda.

Meie kosmeetikapeeglid on saadaval mitmes suuruses, vormis ja kujunduses ning neid saab paigaldada seinale või peeglile või lihtsalt panna riiulile, vannitoaplaadile või sahtlisse. Need peeglid on hoolikalt valitud sellistelt tuntud tootjatelt nagu Blomus, Brabantia, ja Seletti.

Mis on suurendavad kosmeetikapeeglid?

Suurendavad kosmeetikapeeglid, mida tuntakse ka meikimispeeglite nime all, on spetsiaalsed peeglid, mis on mõeldud näo üksikasjalikuma ja lähemalt vaatamiseks. Need peeglid on tavaliselt väiksemad kui tavalised peeglid ja neil on suurendav lääts, mis võib olla 5x kuni 15x või rohkem, sõltuvalt konkreetsest mudelist.

Suurendavad kosmeetikapeeglid on eriti kasulikud meigi pealekandmiseks, kulmude pintseldamiseks ja muude suurt täpsust nõudvate hooldustööde tegemiseks. Need võivad olla kasulikud ka nägemispuudega inimestele või kõigile, kes soovivad oma nahast üksikasjalikumat ülevaadet.

Mõned suurendavad kosmeetikapeeglid on varustatud sisseehitatud valgustusega, näiteks LED, mis tagab heleda, loomuliku välimusega valgustuse, mis võib jäljendada loomulikku päevavalgust. See võib olla eriti kasulik meigi pealekandmisel, kuna võimaldab teil näha, kuidas teie meik erinevates valgustingimustes välja näeb.

Suurendavaid kosmeetikapeegleid on saadaval mitmes suuruses ja stiilis, sealhulgas käes hoitavad peeglid, lauapeeglid ja seinapeeglid. Need võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks plastikust, metallist ja klaasist, ning võivad olla akutoitega või pistikupesaga.

Milliseid kosmeetilisi peegleid on saadaval Kulina?

Veebilehel Kulina saate valida laia valiku kosmeetilisi peegleid, mis on valmistatud vastavalt teie konkreetsetele vajadustele. Võimalikke liike on mitu, sealhulgas:

  • Lauapeeglid: Need on kõige populaarsemad kosmeetikapeegel , mis on mõeldud laua või edevuse peale paigutamiseks. Neid saab reguleerida erinevate nurkade alla ning neil on erinevad suurused ja suurendused.
  • Seinale paigaldatavad kosmeetilised peeglid: See peeglitüüp on ideaalne valik, kui teil ei ole palju ruumi töölaual, sest need on valmistatud seinale riputamiseks. Need võivad olla fikseeritud või reguleeritavad ja saadaval erinevates suurustes.
  • Kompaktpeeglid: Need on väikesed, transporditavad peeglid, mis on ideaalsed parandustöödeks teel olles. Ühel pool on tavaliselt tavaline peegel ja teisel pool suurendav peegel.
  • Valgustatud LED kosmeetilised peeglid: Need peeglid sisaldavad sisevalgustust, mis annab parima valgustuse kosmeetika tegemiseks. Need võivad olla elektri- või akutoitega.
  • Kosmeetikapeeglid iminappidega: Need peeglid on iminapad, mida saab kasutada nende kinnitamiseks sileda pinna, näiteks klaasi või plaadi külge. Kui teil on vähe ruumi ja te ei soovi peeglit püsivalt kinnitada, on need fantastiline lahendus.
  • Reisimispeeglid: Need on kompaktsed ja kerged peeglid, mis on lihtsaks pakkimiseks kokkupandavad.
  • Seisvad kosmeetilised peeglid: Need täispikkuses peeglid saab paigutada erinevate nurkade all.

Lõppkokkuvõttes määravad teie vajadused ja eelistused, milline kosmeetikapeegel teile kõige paremini sobib.

Kosmeetikapeeglid on vaid üks kosmeetikatarvikute tüüp, mida me pakume; meil on ka kosmeetika- ja meigikotid, föönihoidjad, vannitoa kaalud ja vannitoa korraldajad.