Vahvlimasinad

7 items total
Empanadas taldrik SNACK COLLECTION XA800812, 2 tk komplektis, Tefal TEFXA800812
Mini vahvliplaat SNACK COLLECTION XA800512, 2 tk komplektis, Tefal TEFXA800512
Röstsaia taldrik SNACK COLLECTION XA800112, 2 tk komplektis, Tefal TEFXA800112
Vahvlimasin LONO, WMF
Vahvlimasin LONO, WMF
Veebis laos (5 pcs)
99 €
WM0415210011
Vahvlimasin WA 2114, Severin
Vahvlimasin WA 2114, Severin
Veebis laos (>5 pcs)
32,60 €
SEVEWA2114
Vahvliplaat SNACK COLLECTION XA800712, 2 tk komplektis, Tefal TEFXA800712

Vahvlimasinad - lihtne viis täiuslike vahvlite valmistamiseks

Mis on vahvlimasin ja milleks seda kasutatakse?

Vahvlimasin on seade, mida kasutatakse köögis vahvlite valmistamiseks. See koosneb tavaliselt kahest mustrilise pinnaga metallplaadist, mida kuumutatakse ja lükatakse kokku, et vahvlitainas küpsetada.

Vahvlimasinaid võib leida mitmesugustes suurustes, stiilides ja kujunduses. Mõnel versioonil on vahetatavad plaadid, mis võimaldavad kasutajatel valmistada erineva kuju või mustriga vahvleid. Et muuta vahvlite valmistamine lihtsamaks ja ohutumaks, on mõnel vahvlivalmistajal ka lisafunktsioonid, nagu temperatuuri reguleerimine või automaatne väljalülitus.

Meie veebipoes on saadaval vapimasinate uimastav kollektsioon, kust saate osta oma valitud toote tuntud tootjatelt nagu WMF.

Võiksite vaadata ka Kulinaleivaküpsetajate või võileivaküpsetajate kollektsiooni - muud fantastilised köögiseadmed.

Kuidas kasutada vahvlivalmistajat?

Vahvlimasina mehhanism on võrreldav võileivaküpsetaja mehhanismiga. Vahvlimasina kasutamiseks peab kasutaja kõigepealt seadme eelsoojendama ja kandma toiduvalmistamispindadele mittekleepuvat pihustit või õli.

Seejärel lisatakse vahvlitainas alumisele plaadile, mis seejärel kaetakse ülemise plaadiga, mis surub tainast alla, et see vahvlikujuliseks küpsetada. Küpsetusaeg ja temperatuur võivad erineda sõltuvalt retseptist ja kasutatavast vahvlimasinast.

Mis vahe on belgia vahvliküpsetajal ja tavalisel vahvliküpsetajal?

Suurim erinevus Belgia vahvlimasina ja tavalise vahvlimasina vahel on vahvlite suurus, paksus ja tekstuur.

Belgia vahvlitel on sageli suuremad taskud ja nad on paksemad kui tavalised vahvlid. Nende valmistamisel kasutatakse pärmipõhist tainast, mis tõuseb enne küpsetamist, andes neile koheva sisemise ja krõbeda väliskesta. Belgia vahvleid serveeritakse tavaliselt vahukoorega, puuviljade või siirupiga ning need on kerged ja õhulised.

Tavalised vahvlid seevastu on tavaliselt väiksemad, õhemad ja madalamate taskutega kui belgia vahvlid. Need on tihedama tekstuuriga, sest neid valmistatakse tainast, mis sisaldab sageli küpsetuspulbrit või söögisoodat.

Kui teie vahvlid on valmis, katke need oma lemmikmagusate vahvlirõõmudega.