Hambaharja hoidikud

35 items total
Hambaharjahoidik CUPA 10 cm, poleeritud, roostevaba teras, Zack ZACK40081
Hambaharjahoidja SCALA 11 cm, poleeritud, roostevaba teras, Zack ZACK40098
Hambaharjahoidja TOMMY, beež, Koziol
KULINA WEEKEND
9 € –15 %
7,65 €
KOZ1450121
Hambaharjatops MINDSET, hall, Brabantia
KULINA WEEKEND
22,49 € –15 %
19,11 €
BRAB303241
Up
More products

Hambaharjade hoidjad - vannitoa täiuslikuks korraldamiseks

Hambaharjade hoidjad on praktilised vannitoatarvikud, mis on mõeldud hambaharjade ja muude hambahügieenimaterjalide, näiteks hambapasta hoidmiseks. Neid on üldiselt mitmesugustes suurustes, kujudes ja värvides ning neid valmistatakse paljudest erinevatest materjalidest, sealhulgas plastist, klaasist, portselanist, keraamikast, roostevabast terasest või metallist. Hambaharjade hoidjad võivad olla vabalt seisvad (vannitoaplaadile või valamule asetatavad) või seinale või peeglile paigaldatavad.

Hambaharjade hoidjad aitavad hoida hügieenitarbeid organiseeritult ja käepäraselt. Lisaks saavad nad vältida mikroobide levikut, eraldades ja säilitades hambaharju püsti, et need saaksid kasutamisperioodide vahel kuivada.

Veebisaidil Kulina leiate mitmeid tuntud tootjate hambaharjade hoidjate mudeleid, sealhulgas Blomus, Brabantia, ja Joseph Joseph. Need on sageli saadaval suurema vannitoatarvikute kollektsiooni osana ja neid saab osta koos sobivate vannitoatarvikutega seebidosaator, seebitaldrikutega ja tualettpaberi hoidjatega. Vaadake neid ja andke oma vannitoale elegantne välimus!

Milline on parim viis hambaharja säilitamiseks?

Ideaalne koht hambaharja hoidmiseks on hoidja või tass, mis on valmistatud nii, et see oleks püsti ja teistest hambaharjadest eraldi. Siin on mõned näpunäited hambaharjade nõuetekohaseks hooldamiseks:

  • Eraldage hambaharjad: Kui võimalik, hoidke hambaharju eraldi, et vältida bakterite ja mikroobide levikut.
  • Kasutage tassi või hoidikut: Hambaharjade hoidjad või tassid on valmistatud selleks, et hoida hambaharju püsti ja eemal muudest vannitoa elementidest.
  • Hoidke hambaharjad kuivana: Pärast kasutamist tuleb harjad korralikult veega loputada ja liigne vesi maha raputada. Seejärel tuleks hambaharja hoida hoidikus, et see saaks kuivada.
  • Vältige hambaharjade jagamist: Oluline on kasutada oma hambaharja ja vältida teiste hambaharja kasutamist. Hambaharjade jagamine võib kanda üle baktereid ja mikroobe.
  • Asendage regulaarselt hambaharjad: Iga kolme kuni nelja kuu tagant või varem, kui harjased hakkavad kuluma või kuluvad, tuleks hambaharjad välja vahetada.

Kui kaua kestab hambahari?

Briti Hambaarstide Assotsiatsiooni andmetel tuleks teie hambahari vahetada iga kolme kuni nelja kuu järel või varem, kui harjased hakkavad kuluma või kuluvad ära.

Selle põhjuseks on see, et hambaharja harjased võivad aja jooksul kaotada osa oma võimest eemaldada tõhusalt hambakivi ja mikroobe hammastelt ja igemetest.

Lisaks on väga oluline, et hambaravi regulaarselt puhastataks, pestes seda pärast iga kasutamist veega ja pannes selle hambaharjahoidja , kus see saab õhu käes kuivada. Oluline on ka hambaharjade hoidjaid regulaarselt puhastada, sest hambaharjadelt maha jooksev vesi koguneb neisse.