COLE & MASON

Cole & Mason on traditsionaalne kõrgekvaliteediliste elektriliste ning manuaalsete soola- ja pipraveskite, uhmrite ning maitsetaimede ning vürtside konteinerite tootja. Ta on hea maitse spetsialist teie köögis!
13 items total
Elektrilised soola- ja pipraveskid BOBBI 18,5 cm, Cole & Mason CMH57273P
Elektrilised soola- ja pipraveskid RICHMOND 21 cm, Cole & Mason CMH90180P
Maitseainepurgid koos alusega, 20-osaline komplekt, Cole & Mason CMH121809
Maitseainepurgid koos alusega, 8-osaline komplekt, Cole & Mason CMH121807
Pipraveski KESWICK 18 cm, Cole & Mason
49,49 €
CMH12301G
Soola- ja pipraveski 2-ühes, 21 cm, Cole & Mason
77,99 €
CMH946820
Soola- ja pipraveskid BATTERSEA 21 cm, hõbedane, Cole & Mason CMH3004480
Soola- ja pipraveskid CRYSTAL 12,5 cm, Cole & Mason
50,99 €
CMH37408P
Soola- ja pipraveskid DERWENT 19 cm, Cole & Mason
122 €
CMH59408G
Soolaveski 14 cm, Cole & Mason
24,49 €
CMH50502P
Uhmer ja nui 14 cm, graniit, Cole & Mason
44,49 €
CMH100279
Vürtsiveski alus, akrüül, Cole & Mason
9,99 €
CMH306119
Pipraveski 14 cm, Cole & Mason
Pipraveski 14 cm, Cole & Mason
Veebis laos (>5 pcs)
22,49 €
CMH50501P

Cole & Mason - parema maitse jaoks teie köögis

Cole & Mason on tuntud kaubamärk kulinaarsete tööriistade ja aksessuaaride maailmas. 1919. aastal Inglismaal asutatud ettevõttel on pikk ajalugu kvaliteetsete ja uuenduslike toodete tootmises, mis on ajaproovile vastu pidanud.

Kaubamärgi asutajatel Richard Wrightil ja Neil Masonil oli visioon luua kõrgekvaliteedilised soolaveskid ja pipraveskid, mida saaks kasutada nii kodu- kui ka profiköökides. Nende tooted said kiiresti tuntuks oma täpsuse ja vastupidavuse poolest ning peagi hakkas ettevõte laiendama oma tootesarja ka teiste köögitarvikute ja -seadmete osas.

Tänapäeval on Cole & Mason tuntud oma ulatusliku köögitööriistade ja tarvikute, sealhulgas soola- ja pipraveskite, ürdi- ja vürtsiriiulide, õli- ja äädikavaluste ning palju muu poolest. Kaubamärgi tooted on saadaval üle 60 riigis üle maailma ning neid kasutavad nii professionaalsed kokad kui ka kodukokad.

Mis on Cole& Masoni juures nii erilist?

Üks põhjus, miks Cole & Mason on nii eriline, on tema pühendumine kvaliteedile ja innovatsioonile. Kaubamärk kasutab oma toodete valmistamiseks ainult parimaid materjale, sealhulgas kõrgekvaliteedilist roostevaba terast, naturaalset puitu ja kristallselget akrüülit. Iga toode on disainitud kasutajat silmas pidades, keskendudes ergonoomikale ja kasutusmugavusele.

Veel üks asi, mis eristab Cole & Masoni, on tema pühendumine jätkusuutlikkusele. Kaubamärk on pühendunud oma keskkonnamõju vähendamisele ning kasutab võimaluse korral keskkonnasõbralikke materjale ja tootmismeetodeid. Näiteks on brändi puittooted pärit säästvalt majandatud metsadest ja pakendid on valmistatud taaskasutatud materjalidest.

Cole & Mason - tooted, mida inimesed armastavad

Cole & Masoni kõige kuulsamad tooted on kahtlemata tema soola- ja pipraveskid. Need veskid on tuntud oma täpsete jahvatusmehhanismide poolest, mis tagavad, et sool ja pipar jahvatatakse iga kord täiusliku konsistentsiga. Veskid on saadaval erinevates stiilides ja viimistlustes, alates akrüülist ja klassikalistest puitmudelitest kuni elegantsete ja moodsate roostevabast terasest mudeliteni. Brändi Derwent kõrgklassi jahvatusveskid annavad kasutajale täieliku kontrolli 6 eelseadistatud jahvatusastmega pipra ja 3 eelseadistatud jahvatusastmega soola jahvatamiseks, mis võimaldavad jahvatuse täpset reguleerimist peenest kuni jämedani.

Lisaks soola- ja pipraveskitele on Cole & Mason kuulus ka oma uuenduslike ürdi- ja vürtsiriiulite poolest. Need riiulid on unikaalse disainiga, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti hoida oma maitsetaimi ja vürtse ning neile hõlpsasti ligi pääseda, hoides need samal ajal värskena ja maitseküllasena. Neid leiate ka veebilehelt Kulina.

Cole & Mason on oma kvaliteedi ja uuenduslikkuse maine teeninud sajandi jooksul. Tänu oma pühendumusele jätkusuutlikkusele, tähelepanelikkusele ja pühendumusele kasutajate rahulolule pole ime, et kaubamärgist on saanud tuntud nimi köökides üle kogu maailma.