teepotid

84 items total
Teekann NORDIC KITCHEN 1 l, must, Eva Solo
48 € –22 %
37 €
ES502755
Teekann sõelaga NICOLAS 750 ml, klaas, Viva Scandinavia
34,90 €
VS70400
Teekann sõelaga VERONA 1 l, klaasist, Bredemeijer
30 €
BRED1465
Teekann sõelaga SENSITEA 1,3 l, koos teekannu soojendajaga, WMF WM0636906030
Teekann BLACK SCROLL 450 ml, keraamika, MIJ
49 €
MIJC1376
Teekann CYLINDA LINE 1,25 l, roostevaba teras, Stelton SN042
Teekann HAMMERSHOI 1,2 l, valge, Kähler
99,95 € –25 %
74 €
KHL693040
Teekann I-WARES 23 cm, kollane, Seletti
60 €
SLT09856GIA
Teekann JAIMI 1 l, roheline, portselan, Viva Scandinavia VS76039
Teekann JAIMI 1 l, sinine, portselan, Viva Scandinavia VS76063
Teekann JANG 0,8 l, must, Bredemeijer
42,49 € –5 %
40 €
BREDG001Z
Teekann JANG 1,2 l, must, malmist, Bredemeijer
50,99 € –7 %
47 €
BREDG002Z
Up
More products

Miks on mul teekannu vaja?

Kuigi teekann ei ole tee valmistamiseks asendamatu, on see kohustuslik juhul, kui soovite valmistada parimat teed ja kasutada selleks lahtiseid lehti, mida kõik teesõbrad oma sügava maitse tõttu väga hindavad. Võimalik, et teekotti kasutades saate valmistada täiesti talutava tassitäie, kuid esmaklassilised teed ja pühendunud teejoojad väärivad siiski paremat.

Teekann parandab teie teejoomise kogemust üsna palju, eriti kui hindate selle maitset Suurema koguse tee valmistamisel muudab veekeetja ja mahukas teekann selle lihtsamaks, millega saate korraga serveerida 4 kuni 5 tassi teed.

Mis eristab teekannu veekeetjast?

  • Elektrilised veekeetjad või pliidil kasutatavad veekeetjad on lihtsalt seadmed, mida kasutatakse vee täielikuks keetmiseks. Teekanne seevastu kasutatakse tee keetmiseks ja serveerimiseks, asetades kuivatatud tee või teelehed sõela sisse ja valatakse nende peale kuuma vett.
  • Kui teekannud on sageli valmistatud portselanist, klaasist või kivikeraamikast, siis elektrilised veekeetjad on valmistatud metallist, terasest ja plastist. Siiski võib mõningaid teekanne (roostevabast terasest või malmist) tee soojas hoidmiseks pliidile panna.
  • Teekannud – nagu ka veekeetjad – on erineva suuruse, kuju ja stiiliga, kuid nende välimus on palju olulisem, eriti kui asetate need lauale teetasside , suhkrutooside ja piimakannude kõrvale.

Tee valmistamise kogemuse veelgi paremaks muutmiseks lugege meie põhjalikku tee valmistamise ostujuhendit

Millised on teekannude kõige olulisemad omadused?

Kuna tee valmistamiseks kasutatakse teekannu, näib teesõel olevat selle tarviku kõige olulisem element. Kui tee on valmis, eemaldage see ja asetage alustassile. Mõne teekannu puhul toimib kaas teesõela taldrikuna, mis muudab kogemuse veelgi meeldivamaks. Teekannul peaks olema ka mugav käepide, mis ei lähe kuumaks ja kaas, mis ei tule liiga kergelt ära. Mõnel teekannul on ka tilkumisvaba tila, mis hoiab teie laua puhtana. Tee jahtumise vältimiseks saate valida ka stiilsest materjalist teesoojendi või teekannu soojendaja

Kulinast leiate laias valikus klaasist, portselanist, kivikeraamikast, keraamikast, malmist või roostevabast terasest valmistatud teekanne. Valida saab erinevat stiili teekannude vahel – skandinaavialikud, minimalistlikud, aasiapärased, klassikalised, lihtsad või natuke viguriga ning nende mahutavust saate vastavalt oma vajadustele ise kohandada. Valige 0,5 l või väiksem, kui vajate teekannu ainult iseendale või suurem oma perele kella 5 tee serveerimiseks.

Valige teele pühendunud esmaklassiliste kaubamärkide hulgast, nagu MIJ või Viva Scandinavia Bredemeijer või valige midagi veidi teistsugust ja vaadake järgnevate kaubamärkide pakkumisi: Seletti, Blomus või Kahler.