Viva Scandinavia

Viva Scandinavia on bränd tõelistele teearmastajatele, kes usuvad, et teelehtede keetmine on tähistamist väärt rituaal. Kruusid, tassid, teepotid ja teesõelad, annavad tassikesele teele skandinaavia stiili!
107 items total
Teekann sõelaga NICOLAS 750 ml, klaas, Viva Scandinavia
34,90 €
VS70400
Teesõel kaanega, Viva Scandinavia
10 €
VS81011
Jäätee karahvin INFUSION 1,4 l, must, Viva Scandinavia
34,95 €
VS30501
Teesõel INFUSION 9 cm, hall, roostevaba teras, Viva Scandinavia VS29134
Teesõel INFUSION GLOBE 16 cm, valge, klaas, Viva Scandinavia VS70302
Hoiupurk CORTICA 200 ml, klaas, Viva Scandinavia
12 €
VS73300
Hoiupurk CORTICA 700 ml, klaas, Viva Scandinavia
17 €
VS73200
Kaanega teekruus ANYTIME EMMA 450 ml, oranž, Viva Scandinavia VS29609
Up
More products

Viva Scandinavia - võtame tassikese teed!

Viva Scandinavia on teekeskne kaubamärk, mis on saavutanud maine kvaliteetsete, minimalistlike ja funktsionaalsete toodete tootmisega tee ja kohvi valmistamiseks ja serveerimiseks. Kaubamärgi ajalugu on juurdunud sügavast austusest skandinaavia elustiili vastu, mis rõhutab lihtsust, funktsionaalsust ja jätkusuutlikkust.

Kaubamärgi asutas 2010. aastal Taanis teesõber Peng Lin, kellele varem kuulus tarkvarafirma. Tal oli raske leida esteetiliselt meeldivaid teeserviise, mis sobiksid tema poolt armastatud tee juurde. Ta alustas eduka majapidamistarvete tehase juhtimisega ja tegi peagi koostööd Taani juhtivate tootedisainerite rühmaga, luues kaunilt töödeldud esemeid, mida teesõbrad üle kogu maailma väga naudivad. Tänapäeval asub VIVA peakontor Toronto kesklinnas, Euroopa tütarettevõtted asuvad Belgias ja Hiinas.

Viva Scandinaviamissioon

Tee on olnud enamiku kultuuride traditsiooniks juba 5000 aastat. See kaasneb kõigi inimeste sotsiaalse suhtluse ja pidustuste sündmuste ja hetkedega, see on jook, mis aitab lõõgastuda ja elada hetkes. VIVA kaubamärk austab ja väärtustab tee valmistamise traditsioone ning püüab neid traditsioone moderniseerida, et praegused ja tulevased põlvkonnad saaksid neid säilitada.

Brändi missioon on inspireerida maailma lõõgastuma ja end paremini tundma, kasutades iga kord täiuslikku tassi teed. Selleks pakub Viva Scandinavia parimaid tooteid, mis on vajalikud tee valmistamise rituaaliks ja lahtise tee valmistamiseks kõige mugavamal viisil.

Kõige populaarsemad tooted tee valmistamiseks

Üks populaarsemaid tooteid Viva Scandinavia on Infusion Tea Pot, mis on saanud paljude kodude ja kontorite põhitarvikuks ja mis võitis 2013. aastal reddot disainiauhinna. Kannu on disainitud eemaldatava roostevabast terasest leotusklaasiga, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti lahtist teed keeta, samas kui borsilikaatklaasist materjal tagab, et tee püsib kauem kuumana. Kaubamärgi teiste teega seotud toodete hulka kuuluvad teetassid, kruusid ja teekannud, mis kõik on kujundatud sama minimalistliku ja funktsionaalse lähenemisega. Kui sa armastad teed, siis vaata kindlasti meie tee valmistamise juhendit, kus näed palju Viva Scandinavia tooteid ja õpid, kuidas neid kasutada.

Viva Scandinavia pakub ka erinevaid kohviga seotud tooteid, sealhulgas kohvimasinad, tassid ja kruusid. Kaubamärgi kohvimasinad on disainitud ainulaadse "tilgavaba" otsikuga, mis tagab kohvivalmistamise ilma segadusteta, samas kui tassid ja kruusid on valmistatud kahekordse seinaga klaasist, mis hoiab kohvi kuumana ilma käsi põletamata.

Miks armastavad inimesed valmistada oma teed Viva Scandinavia toodetega?

Üks peamisi põhjusi, miks inimestele meeldib Viva Scandinavia, on brändi pühendumine jätkusuutlikkusele. Kaubamärgi tooted on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest, nagu borosilikaatklaas ja bambus, ning pakendid on valmistatud taaskasutatud materjalidest. Lisaks sellele teeb bränd koostööd organisatsioonidega, mis edendavad jätkusuutlikke tavasid, nagu Rainforest Alliance, et aidata kaasa keskkonnakaitsele.

Teine põhjus, miks inimesed armastavad Viva Scandinavia, on brändi minimalistlik ja funktsionaalne disain. Tooted on kujundatud lihtsust silmas pidades, nende jooned on puhtad, värvid on vaoshoitud ja funktsionaalsed, mis muudavad need kergesti kasutatavaks ja silmale meeldivaks. Selline disain on teinud Viva Scandinavia tooted populaarseks nende seas, kes hindavad lihtsuse ilu.

Olenemata sellest, kas olete tee- või kohvisõber või lihtsalt hindate lihtsa disaini ilu, Viva Scandinavia pakub midagi igaühele.