Severin

Severin on saksa kõrgekvaliteediliste majapidamis- ja köögiseadmete tootja, kaasa arvatud legendaarsed veekannud ja kohvimasinad, mis muudavad elu lihtsamaks ning toidu maitsvamaks. SEVERINi missioon on garanteerida teile üks ülioluline asi: lõõgastumine ning täpselt seda ta teebki.
63 items total
Elektrigrill lauale PG 8114 SENOA DIGITAL BOOST, 3000 W, Severin
Sticker
SEVEPG8114
Elektrigrill PG 8106 SEVO GT, 3000 W, Severin
Sticker
499 €
SEVEPG8106
Elektrigrill PG 8118 SENOA DIGITAL BOOST S, 3000 W, Severin
Sticker
SEVEPG8118
Elektrigrill PG 8541, 2000 W, Severin
Sticker
145,79 € –7 %
134,40 €
SEVEPG8541
Elektriline grill PG 8138 SEVO SMART GT, 3000 W, Severin
Sticker
SEVEPG8138
Filterkohvimasin KA 4850 FILKA, hõbedane, Severin
299 € –5 %
282,90 €
SEVE3488439
Up
More products

Severin - kaasaegsed kodumasinad, mis on valmistatud kvaliteedi, disaini ja innovatsiooniga

Severin on Saksa kaubamärk, mis on olnud kvaliteetse kodumasinate ja elektroonika sünonüüm juba üle 125 aasta. Ettevõtte asutas 1892. aastal Anton Severin Sundernis, väikeses linnas Saksamaal Sauerlandi piirkonnas. Sellest ajast alates on Severin kasvanud ülemaailmseks kaubamärgiks, mis on tuntud oma uuendusliku disaini, kvaliteetsete toodete ja erakordse klienditeeninduse poolest.

Brändi Severin ajalugu

Severinedulugu algas 1892. aastal, kui Anton Severin alustas oma väikeses Sunderni töökojas messingist toodete tootmist. Ettevõte sai kiiresti tuntust kvaliteetsete toodete tootmisega ja laienes 1930. aastatel elektriseadmete tootmisega. 1960. aastateks oli Severin muutunud Saksamaal väljakujunenud kaubamärgiks ja selle tootevalik oli laienenud mitmete erinevate kodumasinate, sealhulgas kohvimasinate, veekeetjate, röstrite, blenderite, elektriliste grillide ja raclette-grillide, segistite, tolmuimejate ja palju muu hulgas. Ettevõtte eesmärk on pakkuda uuenduslikke tooteid, mis on nii praktilised kui ka stiilsed, ning selle tooted on kavandatud tänapäeva tarbijate vajadustele.

Severin bestsellerid

On palju põhjusi, miks inimesed jätkavad oma köögi varustamist Severin toodetega. Esiteks, ettevõte toodab kvaliteetseid tooteid, mis on ehitatud kestma. Teiseks on Severin tooted tuntud oma innovaatiliste omaduste ja stiilse disaini poolest. Kolmandaks on kaubamärk pühendunud suurepärase klienditeeninduse pakkumisele ja selle toodete kohta kehtivad ulatuslikud garantiid. Severin toodab mitmeid kvaliteetseid tooteid, millest kõige populaarsemad on järgmised:

  • Kohvimasinad: Severin toodab mitmesuguseid kohvimasinad, sealhulgas kang- ja tilkkohvimasinad ning induktsioonpiimavahustid. Need masinad on tuntud oma innovaatiliste funktsioonide, kasutusmugavuse ja suurepärase kohvi kvaliteedi poolest.

  • Elektrilised veekeetjad: Severin toodab mitmesuguseid elektrilisi veekeetjaid, sealhulgas klaasist ja roostevabast terasest veekeetjad, mis on tuntud oma stiilse disaini, kiire keetmisaja ja energiatõhususe poolest.

  • Toastrid: Severin toodab mitmesuguseid toastreid, sealhulgas 2- ja 4-liistulisi kaasaegse disainiga toaste. Need röstrid on tuntud oma uuenduslike funktsioonide, näiteks muutuva pruunistamise reguleerimise, sulatamisfunktsiooni ja automaatse väljalülitamise poolest.

Kulina leiate ka Severin's pannkoogivalmistajad, vahvlivalmistajad, kontaktgrillid, laua elektrilised grillid ja jogurtivalmistajad

Disainiauhinnad Severin

Severin on tuntud oma uuendusliku ja stiilse disaini poolest. Ettevõtte tooted on disainitud nii, et need oleksid praktilised, kergesti kasutatavad ja esteetiliselt meeldivad. Kasutajatele meeldib nende kaasaegne välimus ja ettevõte on võitnud oma toodete eest mitmeid disainiauhindu.

Red Dot disainiauhind on üks maailma kõige prestiižsemaid disainiauhindu. Severin on võitnud selle auhinna mitu korda oma innovaatiliste ja stiilsete toodete, sealhulgas kohvimasinate (FILKA, täisautomaatne filtrikohvimasin) ja veekeetjate eest. Näiteks oli see Severin SPUMA 700 Plus piimavahustaja, mis võitis 2020. aastal reddot disainipreemia. IF Design Award on teine mainekas disainiauhind, mille Severin on oma innovaatiliste ja stiilsete toodete eest korduvalt võitnud.

Kokkuvõtteks, kui otsite kõrgekvaliteedilisi köögiseadmeid, mis sobiksid teie interjööri minimalistlikku stiili, vaadake kindlasti, mida Severin pakub.