Vitamix

Vitamix pakub legendaarseid Ameerika kõrgeima kvaliteediga blendereid, mis muudavad toiduvalmistamise nii palju lihtsamaks! Vaadake kui kiired, vaiksed ja efektiivsed need olla võivad!
4 items total
Köögikombain A2500 ASCENT, valge, Vitamix
917 €
VTMXOVA2500B
Köögikombain A3500 ASCENT, roostevaba teras, Vitamix VTMXOVA3500
Lauablender ASCENT A2500, must, Vitamix
799 €
VTMXOVA2500C
Lauablender ASCENT A2500, punane, Vitamix
799 €
VTMXOVA2500CE

Vitamix - blenderid eluks ajaks

Vitamix on kaubamärk, mis on saanud suure jõudlusega blenderite sünonüümiks. 1921. aastal William Grover Barnardi poolt asutatud ettevõte on viimase sajandi jooksul teinud pika tee. Esialgu tootis ettevõte masinaid, mis aitasid inimestel saada toidust rohkem toitaineid, jahvatades terad ja muud toiduained peeneks pulbriks. Hiljem töötas Barnard välja blenderi, millega saab valmistada tervislikumaid ja toitvamaid smuutisid, mis sai terviseentusiastide seas suureks hitiks. Aastate jooksul on ettevõte jätkanud oma tootevaliku uuendamist ja laiendamist ning tänapäeval pakub Vitamix turul laia valikut suure jõudlusega, võimsaid ja vastupidavaid blenderid.

Vitamixtoodete segu

Vitamix pakub mitmeid erinevaid blenderite tootesarju - stendimikserid, smuutimikserid ja käsimikserid, mis on mõeldud erinevatele vajadustele ja eelarvele. Ettevõtte lipulaevaks on tootesari "Classic", mille võimsad ja vastupidavad blenderid saavad hakkama ka kõige raskemate segamisülesannetega. Need blenderid on saadaval mitmes suuruses, alates kompaktsest S30-st kuni suure ja võimsa 7500-ni.

Lisaks Classic-seeriale pakub Vitamix ka "Ascent" seeriat, mis sisaldab täiustatud funktsioonidega blenderid, nagu puuteekraaniga juhtimine ja traadita ühenduvus. Seeria "Explorian" on eelarvesõbralikum liin, mis pakub siiski suurepäraseid tulemusi, samas kui seeria "Personal" on mõeldud ühe portsjoni segamiseks.

Mis teeb Vitamix blenderid nii eriliseks?

See, mis eristab Vitamix teistest blenderite kaubamärkidest, on ettevõtte pühendumus kvaliteedile ja jõudlusele. Kõik Vitamix blenderid on loodud nii, et need on võimsad, vastupidavad ja lihtsasti kasutatavad ning kestavad aastaid. Vitamix blenderitel on ka täiustatud segamistehnoloogiad, nagu muutuva kiiruse reguleerimine ja täpsuseterad, mis võimaldavad kasutajatel luua mitmesuguseid retsepte ja saavutada iga kord täiuslik tekstuur.

Vitamix on saanud mitmeid auhindu oma innovatiivsete ja hästi kujundatud toodete eest. 2017. aastal võitis ettevõtte Ascent-seeria blender Red Dot Design Awardi, mis on üks maailma mainekamaid disainiauhindu. Ascent blender sai tunnustuse oma elegantse ja moodsa disaini, täiustatud funktsioonide ja intuitiivse juhtimise eest.

Miks inimestele meeldib Vitamix?

On palju põhjusi, miks inimesed armastavad Vitamix blenderid. Esiteks on ettevõtte tooted tuntud oma erakordse jõudluse ja vastupidavuse poolest. Vitamix blenderid suudavad hõlpsasti segada isegi kõige raskemaid koostisosi ja on ehitatud nii, et need kestavad aastaid tihedat kasutamist. Lisaks on Vitamix blenderid väga mitmekülgsed ja neid saab kasutada paljude erinevate retseptide valmistamiseks, alates smuutidest ja suppidest kuni pähklivõide ja dipideni.

Teine põhjus, miks inimesed armastavad Vitamix, on ettevõtte pühendumine kvaliteedile ja klienditeenindusele. Vitamix pakub kõigile oma toodetele suurepäraseid garantiisid ja garantiisid ning ettevõtte klienditeenindusmeeskond on tuntud oma vastutulelikkuse ja abivalmiduse poolest. Üldiselt on Vitamix saavutanud tugeva maine kui erakordse jõudluse ja kvaliteediga kaubamärk ning on nii kodukokkade, professionaalsete kokkade kui ka terviseentusiastide lemmik.