6 items total
Pliiatsi teritaja CASTOR, Alessi
58 €
ALRT02
Kirjaklambrite hoidja CHIP, Alessi
55 €
ALRT01
Teibihoidja CAP, 10 cm, Philippi
49,90 €
PHP273051
Auguraud CAP 10 cm, hõbedane, Philippi
59,90 €
PHP273050
Mõõdulint GENTS 3 m, kreemjas, Blomus
Sticker
36,21 € –15 %
30,77 €
BM66232
Mõõdulint GENTS 3 m, tumehall, Blomus
Sticker
36,21 € –15 %
30,77 €
BM66234

Kontoritarbed - kontori tootlikkuse maksimeerimine disaini abil

Kontoritarbed on iga tööruumi, isegi kodukontori oluline osa. Need tööriistad, mis ulatuvad augulõikuritest kirjaklambriteni, on hädavajalikud igapäevatööde tegemiseks ning võivad parandada tõhusust, tootlikkust ja organiseeritust. Aga mitte ainult. Disaineriga kontoritarbed on ka suurepärased kingitused kolleegidele, äripartneritele, vennale või isale.

Parimate tööriistade valimine, mis vastavad kõigile teie vajadustele, ei ole lihtne, kuid see on mõttekas. Valige oma kontori stiiliga sobivad aksessuaarid - olgu see siis kodu või ettevõtte kontor - ja näete, kui palju saate nautida tööl veedetud aega, kuid ümbritsetud ilusate esemetega

Millised kontoritarbed on saadaval veebilehel Kulina?

Veebilehel Kulina pakutakse laia valikut kontoritarbeid, mis on mõeldud iga töökoha nõuetele vastavaks.

  • Pliiatsiteritajaid: Pliiatsiteritajaid kasutatakse pliiatsite teritamiseks, et neid saaks kasutada kirjutamiseks, joonistamiseks või värvimiseks. Pliiats ilma teritajata on kasutu.
  • Teipide jaoturid: Teibidosaatoreid kasutatakse kleeplindi või Scotch teibi reguleeritud ja kasutajasõbralikul viisil väljastamiseks. See tagab hea manipuleerimise teibiga ilma käärideta.
  • Klammerdajad: Need on tööriistad, mida kasutatakse paberite kokkuklammerdamiseks. Klammerdajaid on palju erinevaid kujusid ja suurusi ning mõnes neist saab korraga kinnitada kuni 100 lehekülge.
  • Joonlauad: Joonlaudasid kasutatakse sirgjoonestamiseks ja mõõtmiseks. Neid on saadaval eri pikkuste ja materjalidega.
  • Paberiklambrid: Paberiklambrid on väikesed painutatud plastist või traadist tükid, mida kasutatakse paberite lühiajaliseks kokkuklammerdamiseks. Neid on mitmesuguste vormide, suuruste ja värvidega.
  • Augulööjad: Augulõikurid on tööriistad, mida kasutatakse paberitesse aukude tegemiseks nende sidumiseks või säilitamiseks. Neid on erineva kuju ja suurusega ning mõned neist suudavad korraga mitu auku teha.

Paljud kaubamärgid, mis on saadaval aadressil Kulina, pakuvad moodsaid, disainerlikke ja mõnikord ka naljakaid kontoritarbeid. Veenduge, et te kontrolliksite disainilahendusi Alessi (ja selle legendaarsed pliiatsi teritaja Castor või kirjaklambrite hoidjad), minimalistlikud tooted firmalt Blomus ja kontoritarvikuid Philippi, mis sobivad suurepäraseks kingituseks kõigile töönarkomaanidele, aga ka arhitektidele või IT-töötajatele.