Laua organiseerijad

30 items total
Lauamatt 55 cm, hall, nahk, Fritz Hansen
85 €
FH840350
Lauaorganiseerija WAVE 18 cm, must, metall/nahk, Fritz Hansen FH840360
Järjehoidja ANGELO 14 cm, hõbedane, Philippi
15,90 €
PHP193292
Järjehoidja RACING MOUSE 12,5 cm, hõbedane, Philippi
15,90 €
PHP195123
Krediitkaardihoidja ECLIPSE 10 cm, RFID kaitse, must, Philippi PHP211013
Krediitkaardihoidja koos rahaklambriga GIORGIO 10 cm, must, Philippi PHP157001
Lauaorganisaator THEO 37 cm, pruun, Philippi
89 €
PHP212001
Prillitoos JEAN 18 cm, tumeroheline, Philippi
59 €
PHP186011
Rahaklamber HAP 5 cm, hõbedane, Philippi
17,90 €
PHP245038
Rahaklamber THREESOME 6 cm, hõbedane, Philippi
19,50 €
PHP193308
Rahaklamber YAP 7,5 cm, hõbedane, Philippi
15,50 €
PHP195015
Stressivastane kaunistus DECISION MAKER 5 cm, hõbedane, Philippi PHP201006
Stressivastane kaunistus MALO 10 cm, hõbedane, Philippi
9,90 €
PHP264001
Stressivastane kaunistus MALO DELUX 7,5 cm, hõbe, Philippi PHP264004
Väike kott JEAN 18 cm, tumeroheline, nahk Philippi
69 €
PHP186012
Visiitkaardihoidja CUSHION 10 cm, hõbedane, Philippi
34,90 €
PHP142003
Visiitkaardihoidja DION 10 cm, tumehall, Philippi
23,90 €
PHP273080
Visiitkaardihoidja NIC 10 cm, must, Philippi
28,90 €
PHP120032
Võtmehoidja HOTEL 7,5 cm, hõbedane, Philippi
15,90 €
PHP273091
Võtmehoidja LOOP 10 cm, must, Philippi
26,90 €
PHP195115
Konks koti kinnitamiseks C 10 cm, kuldne, Philippi
29,90 €
PHP273092
Krediitkaardihoidja JEAN 10 cm, tumepruun, nahk, Philippi PHP186010
Up
More products

Lauakorraldajad - parim lahendus teie tööruumi jaoks

Kuidas korraldada oma töölauda?

Ummistunud töölaud võib tekitada tunde, et olete ülekoormatud ja vähendada oma tootlikkust. Siiski saate kõike vajalikku hõlpsasti korrastatult ja käeulatuses hoida, kui kasutate lauaorganiseerijaid või pliiatsihoidjaid. Lauakorraldajaid on mitmesuguse kuju, suuruse ja tüübiga ning neid saab kasutada muu hulgas kaartide hoidmiseks või dokumentide kokkuklammerdamiseks. Kujutage ette töölauda, kus kõik on oma koha peal ja kus teil on lihtne juurdepääs vajalikele töövahenditele, mis inspireerib teid iga päev oma parimat tööd tegema.

Lauakorraldajad on vajalikud vahendid, mis hoiavad teie tööruumi struktureerituna ja korrastatuna, ning aadressil Kulina pakume lauakorraldajaid parimatelt tootjatelt nagu Hübsch ja Philippi.

Millised on lauaorganisaatorkasutamise eelised?

Kirjutuslaua korraldajad pakuvad mitmeid eeliseid korrastatud ja tõhusa tööruumi säilitamiseks. Siin on mõned peamised eelised:

 • Suurenenud tootlikkus: See vähendab asjade otsimisele kuluvat aega. Selline tõhusus võib suurendada tootlikkust, sest saate keskenduda rohkem oma ülesannetele ja vähem kõrvalistele tegevustele.

 • Segaduse vähendamine: Töölaua korraldajad pakuvad erinevate esemete jaoks ettenähtud kohti, vältides segaduse kogunemist teie tööruumi. Selline visuaalne korrastamine aitab luua korrastatuma ja rahustavama keskkonna.

 • Parem ajajuhtimine: Kui kõigel on oma kindel koht, saate ülesandeid hõlpsasti tähtsuse järjekorda seada ja hallata. See aitab teil oma aega tõhusamalt jaotada ja tähtaegadest kinni pidada.

 • Tõhustatud keskendumine ja keskendumine: Korrastatud töölaud vähendab visuaalseid kõrvalekaldeid, mis võimaldab teil paremini tööle keskenduda. Segadusteta keskkond võib parandada vaimset selgust ja keskendumist.

 • Vähendatud stress: See võib põhjustada stressi ja ülekoormatuse tunnet. Kirjutuslaua korraldajad aitavad luua korra, edendades lõdvestunud ja mugavamat töökeskkonda.

 • Parem ergonoomika: Mõned laudade korraldajad on loodud ergonoomiliste seadete optimeerimiseks, paigutades sageli kasutatavad esemed kergesti ligipääsetavaks. See aitab vältida pingutust ja ebamugavustunnet, mis tuleneb pidevast esemete otsimisest või sirvimisest.

 • Professionaalne välimus: Hästi korraldatud töölaud jätab kolleegidele, klientidele või külastajatele, kes võivad teie tööruumi näha, professionaalsema ja pädevama mulje.

 • Esemete säilitamine: Organisaatorid pakuvad eri esemete jaoks spetsiaalseid lahtreid, mis kaitsevad neid kahjustuste eest, mis võivad tekkida, kui esemed on juhuslikult laua ümber laiali pillutatud.

 • Lihtne juurdepääs tarvikutele: Kirjutuslaua korraldajad tagavad, et olulised tarvikud, nagu pliiatsid, märkmikud, kirjaklambrid ja kleepsud, on kergesti kättesaadavad, vähendades katkestusi teie tööprotsessis.

 • Isikupärastatud ja kohandatav ruum: See võimaldab teil kohandada oma tööruumi korraldust vastavalt oma eelistustele ja vajadustele.

 • Soodustab minimalismi: Teie töölaua korrastamine julgustab teid hindama, millised esemed on tõesti vajalikud. See võib kaasa tuua minimalistlikuma lähenemise teie tööruumile, keskendudes pigem hädavajalikele asjadele kui tarbetule segadusele.

 • Tõhustatud loovus: Puhas ja korrastatud tööruum võib positiivselt mõjutada teie mõtteviisi, mis võib soodustada loovamat ja inspireeritumat keskkonda.

 • Lihtsus Cleaning: Korrastatud ruume on lihtsam puhastada ja hooldada. Saate kiirelt pühkida pinnad ja hoida oma tööruumi korras ilma suurema vaevata.

Töölaua korraldajate lisamine teie tööruumi võib aidata kaasa tõhusama, mugavama ja esteetilisema töökeskkonna loomisele. See on väike investeering, mis võib tuua märkimisväärset kasu tootlikkuse ja heaolu osas.

Milliseid asju ma peaksin silmas pidama, kui ostan lauakorraldajaid?

 • Mõelge suurusele: Veenduge, et teie valitud lauaorganisaator on sobiva suurusega teie laua või ruumi jaoks, kus soovite seda kasutada, ja et sellel on piisavalt lahtreid, et mahutada kõik vajalik.
 • Materjal: Lauakorraldajaid valmistatakse erinevatest materjalidest, näiteks metallist, plastikust, roostevabast terasest, puidust jne. Valige materjal, mis sobib teie kontori või ruumi, kus te oma kirjutuslauda hoiate, stiiliga.
 • Osakonnad: Mõtle, milliseid esemeid sul on vaja korrastada, ja vali siis lauaorganisaator , millel on nende jaoks kohad.

Saate osta ka muid olulisi kontoritarbeid aadressilt Kulina, nagu kirjaklambrid, kirjade avajad ja pliiatsiteravikud.