termostopsid

107 items total
Up
More products

Termokruus - igale tee- ja kohvisõbrale

Mis on termomugid?

Termotass või reisikruus on teatud tüüpi kruus, millel on mõned vaakumkolvi omadused. See on kaasaskantav (mõnikord käepideme või aasaga, et seda oleks mugavam transportida), sellel on keeratav kaas ja see on sageli lekkekindel. Paljudel on kahekordne konstruktsioon, mis säilitab paremini teie jookide temperatuuri. Isoleerivad omadused annavad termopudelitele suure eelise traditsiooniliste veepudelite ees.

Reisi- ja termomugisid saab kasutada kuumade jookide, näiteks tee või kohvi, või külmade jookide, näiteks vee või jäätee jaoks. Need võivad olla valmistatud roostevabast terasest või plastikust ning neid on mitmesugustes värvides, mahutavustes ja stiilides - mõned on sportlikumad, mõned elegantsemad.

Kuidas puhastada oma termokruusi?

Väga oluline on oma reisikruusi regulaarselt puhastada. Vastasel juhul võib see hakata halvasti lõhnama ja teie tassi sisemuses võib hakata kasvama hallitus. Termotassi puhastamiseks võib olla raske leida praktilist lähenemist, kuid allpool toodud lihtsate nõuannete järgimine võib aidata:

  • Segage kausis veidi sooja vett mõne tilga nõudepesuvahendiga. Laske kaanel selles lahuses umbes 10 minutit leotada. Kui see aeg on möödunud, loputage kaanelt seebivee maha.
  • Kaane leotamise ajal puhastage tass ise, kasutades nõudepesuvahendit, sooja vett ja käsna. Hoiduge siiski kloori või pleegitusvahendi ja liiga kuuma vee kasutamisest, sest need võivad kahjustada roostevaba terase sisemust, vähendades seeläbi teie termokruusi isoleerivaid omadusi.

Kuidas valida parim termotass minu jaoks?

Ideaalse reisikruusi valimine võib olla keeruline, sest turul on nii palju erinevaid võimalusi. Meie eesmärk Kulina on pakkuda oma klientidele võimalikult laia valikut tooteid, kuid kõik meie tooted on vastupidavad ja valmistatud toiduainetele ohututest materjalidest. Pakume teile reisimugasid ja termokarpe sellistelt tuntud tootjatelt nagu Eva Solo, Stelton, ja Kambukka. Kui te aga ei tea, millist reisikruusi valida, vaadake mõned olulised tegurid, mida termokruusi ostmisel arvesse võtta :

  • Soojapidavus ja teie tassi otstarve

Sõltuvalt isolatsioonitüübist võib olla erinev, kui hästi jooke kuumana või külmana hoitakse. Otsustage, kas teil on vaja, et teie kohv jääks kuumaks kontorisse sõitmise ajal või terve matkapäeva jooksul. Mõned tassid on paremad termopokaalidena töölesõiduks või linnas ringi liikumiseks, teised on paremad pikkade reiside jaoks.

  • Materjal ja stiil

Tootjad kasutavad termopokaalide valmistamiseks sageli terast või roostevaba terast. Kahekordse seinaga tehnoloogia säilitab tõhusalt vedelike temperatuuri ning mõlemad materjalid on vastupidavad ja ökoloogilised. Samuti on neid lihtne puhastada ja nad ei ima lõhnu. Siiski võite osta ka plastmassist tassi, sest need reisikruusid on palju stiilsemad.

  • Kaane

Termopokaalidel on kas klapp- või keeratavad kaaned, mis mõlemad toimivad konteineri sulgemiseks hästi, kuigi keeratavad versioonid on usaldusväärsemad ja kauakestvamad. Veenduge, et kaane on kergesti puhastatav, ei leki ja ei tule kergesti maha. Lisaks peaks koht olema mugav, et te saaksite sealt juua.