180 items total
Pedaaliga prügikast NEWICON 5 l, mattmust, Brabantia
Sticker
42,58 €
BRAB112928
Prügihari ja -kühvel, Eva Solo
Sticker
59,95 € –27 %
43,47 €
ES530671
Up
More products

Prügikastid – ärge mõelge ’haisev’, mõelge ’stiilne’!

Milliseid prügikaste on kodus kõige parem kasutada?

Järgmised prügikastid on hea valik teie kodu jaoks:

  • Pedaaliga prügikastid
  • Puutetundlikud prügikastid
  • Kompostimise prügikastid
  • Sorteerimise prügikastid
  • Liigendkaanega prügikastid
  • Väljatõmmatavad prügikastid

Kulina pakub laias valikud prügikaste, mis on saadaval erinevate atraktiivsete disainidega. Kui peate tihti vabanema kompostitavatest jääkidest ja teil pole kohest ligipääsu aias olevale kompostihunnikule, siis leiate kindlasti, et kompostimise prügikastid on väga kasulikud. Kui soovite parandada oma keskkonnajälge isegi rohkem ja taaskäidelda efektiivsemalt, siis on ka sorteerimise prügikast sobilik valik. Mõlemad pakuvad efektiivseid viise olla parem, käituda rohelisemalt meie planeedi suhtes, ja see on miski, mida me julgustame innukalt tegema.

Prügikastid efektiivseks jäätmetest vabanemiseks

Kulina pakub prügikaste teadatuntud brändidelt, nagu Brabantia, Blomus ja Joseph Joseph. Nende brändide abiga on teie prügisüsteemid organiseeritud, lihtsad, turvalised ja elegantsed. Pakume ka prügikaste vannituppa, pedaaliga prügikaste, liigendkaanega prügikaste, väljatõmmatavaid prügikaste ja palju teisi. Mis iganes on teie soov, meil on see olemas. Meie prügikastid pole mitte ainult praktilised ja kvaliteetsed, vaid ja stiilsed ja elegantsed. Seega vaadake järgi, mis meeldib teile kõige rohkem. Oleme kindlad, et leiate kindlasti selle, mida kõige enam soovisite.

Kas prügikotte on kindlasti vaja kasutada?

Lihtne vastus sellele igivanale küsimusele on jah. Prügikotid hoiavad ära toidu ja vedelike kinnijäämise prügikasti külgedele ja põhja, seetõttu on oluline hoida oma prügikastid puhtana ja lõhnavabana. Tänu nendele on ka prügi väljaviimine palju tõhusam ja turvalisem, kaitstes end ohtlike bakterite eest, kes sellises kohtades kogunevad. Peate valima ka õiges suuruses prügikoti, et midagi ei kukuks prügikoti ja prügikasti vahele.

Prügi väljaviimine on imelihtne, eks? Isegi, kui proovite iga hinna eest hoida oma kööki korras ja puhtana, siis juhtub ka neid kordi, kui köögis on halb lõhn. Mõnikord on selles süüdi prügikastid, mille kaan laseb ebameeldivat lõhna läbi, teinekord on viga ebapiisavas prügi väljaviimises (viskate ära liha, kala jne prügikasti, kuid unustate siis need sinna päevadeks).

Saate alati olla kindel, et teie kodu lõhnab alati värskelt, kasutades Kulina pedaaliga prügikaste, puutetundlike prügikaste, väljatõmmatavaid prügikaste ja prügikotte. Meil on omad viisid, kuidas teie elu mugavamaks muuta. Vaadake meie lahendusi, et muuta kodused tööd lihtsamaks.