Polarbox

Polarbox on stiilne ja mugav vintage stiilis kaasaskantav jahuti! Pakkige oma joogid ja võilevad kaasa ning veetke päev rannas või järve ääres just nii nagu teile meeldib. Külmade jookide ning värske snäkiga, maitseb aeg lähedastega veelgi paremini.
4 items total
Jahutuskast CLASSIC 12 l, tumesinine, Polarbox
New
59,99 €
PLBXPLB12AZCLASS
Jahutuskast CLASSIC 12 l, lilla, Polarbox
59,99 €
PLBXPLB12MCLASS
Jahutuskast POP 12 l, sinine, Polarbox
Outlet
59,99 € –10 %
53,99 €
PLBXPLB12CRPOP
Jahutuskast POP 12 l, vanaroosa, Polarbox
Outlet
59,99 € –10 %
53,99 €
PLBXPLB12NVPOP

Polarbox - retro jahutid lõbusate inimeste jaoks

Polarbox, mille asutas 2015. aastal grupp õuesõpru, kes otsisid jahutuskappi, mis ei oleks mitte ainult funktsionaalne, vaid ka stiilne, on muutunud retro reisikülmikute sünonüümiks. Ettevõtte asutajad soovisid luua toote, mis sobiks ideaalselt väliseiklusteks, autoreisideks ja rannapäevadeks. Nad uskusid, et turul puudub vastupidav ja atraktiivne reisikülmik, ja nii asusid nad selle loomisele.

Polarbox jahutuskappidele on iseloomulik retrostiil ja nende sisemus on kaetud paisutatud polüstüreeniga - materjal, mida iseloomustab selle suur kergus ja suurepärane soojusisolatsioon.

Brändi moto on "Stay cool, stay retro," mis võtab ideaalselt kokku selle lähenemise oma toodetele. Ettevõte usub, et jahuti ei peaks olema mitte ainult funktsionaalne ese, vaid ka aksessuaar, mis peegeldab kasutaja isikupära ja stiili. Seega sobivad nende jahutuskastid ideaalselt seiklushimulistele inimestele, kes armastavad stiilselt õues käia.

Polarbox reisikülmikute stiilid ja suurused

Polarbox jahutid on ilusad ja kerged ning saadaval kahes suuruses (12 ja 20l mahutavus, mis vastab 15 ja 30 kanistrile) ja kahes stiilis - Classic ja Pop. Classic-mudel on varustatud naturaalset värvi nahast käepidemega ja Pop-mudelil saate valida käepideme värvi. Nahast rihma saab reguleerida kolmes asendis, et tagada kandmise mitmekülgsus, mugavus ja turvalisus.

Polarbox jahutite stiil ja disain

Üks Polarbox toodete silmapaistvaid omadusi on nende stiil ja disain. Jahutid on inspireeritud 1950ndate ja 1960ndate klassikalistest jahutitest ning on saadaval mitmes retrovärvuses, sealhulgas türkiissinises, kollases ja roosas värvitoonis. Kaubamärk on teinud koostööd kunstnikega, et luua piiratud tiraažiga disainilahendusi, mis on nii ainulaadsed kui ka silmatorkavad.

Lõpetuseks, noored ja seiklushimulised inimesed armastavad Polarbox tooteid, sest need peegeldavad nende isiksust ja elustiili. Brändi retrohõnguline disain sobib ideaalselt neile, kes armastavad vintage stiili, samas kui tooted ise on ehitatud nii, et nad peavad vastu välitingimustes toimuvatele seiklustele. Polarbox jahutusklaasid on ka suurepärased vestluse alustajad, mistõttu on need ideaalne aksessuaar seltskondlikel üritustel ja koosviibimistel.

Kui otsite aksessuaare, mis võiksid teid saata puhkuse, pikniku ja rannapäevade ajal, on Polarbox ideaalne valik.