Klaasist veekeetjad

6 items total
Elektriline veekeetja GLASS KI772D38 1,7 l, Tefal
Sticker
49,99 €
TEFKI772D38
Elektriline veekeetja ja teekann 2-ühes LONO 1,7 l, WMF
Sticker
WM0413160011
Elektriline veekeetja ja teekann 2-ühes WK 3479 1,7 l, Severin
Sticker
SEVEWK3479
Elektriline veekeetja WK 3420 1,7 l, Severin
Sticker
45,79 €
SEVEWK3420
Elektriline veekeetja WK 3422 1,7 l, koos teekannuga, Severin
Sticker
SEVEWK3422
Survepliit WK 3468 Severin 1,0 l hõbe
Sticker
39,99 €
SEVE1676957

Klaasist veekeetjad - teie "klaasist" stiilne köögi esmatähtis osa

Elektrilised veekeetjad muudavad teie igapäevaelu mugavamaks, keetes kiiresti vett kohvi või tee jaoks. Leia oma lemmik veekeetja disain aadressil Kulina ja vali endale sobivaim materjal ja värv.

Üks võimalus, mis teil on, on klaasist veekeetja. See soojendab vett ilmaohtlikke kemikaale tekitamata. Lisaks sellele, et klaas on ökoloogiliselt jätkusuutlik, ei muuda see ka vee maitset.

Miks peaksin ostma elektrilise klaasist veekeetja?

Klaasist teekeetja valimisel on mitmeid eeliseid, millest mõned on esile toodud allpool:

  • Klaasist veekeetjad on läbipaistvad. Klaasist veekeetjad pakuvad täielikku nähtavust, mis eristab neid teist tüüpi veekeetjatest, nagu plastist või roostevabast veekeetjad. Saate alati näha, kui palju sooja vett on jäänud.
  • klaasist veekeetjad on suurejoonelised - alati saab jälgida vee keemist ja mullimist veekeetja sees, mis näeb suurepärane ja üsna lõõgastav välja
  • klaasist seinad on kergesti puhastatavad
  • Klaas ei roosteta. Teie klaasist veekeetja ei roosteta, erinevalt mõnest ebakvaliteetsest metallist veekeetjast.

Kuidas puhastada klaasist veekeetjat?

Tavapäraseks hoolduseks on vaja vaid pehmet käsna ja sooja seebivee. Kui teil on aga vaja vabaneda kangekaelsetest plekkidest, on äädikas ja sidrunimahl kaks kemikaalivaba ja ohutut lahendust, mis aitavad teil oma lemmikklaasist veekeetja taas nagu uus välja näha.

Äädikas: Pange kaks osa vett ja üks osa valget äädikat veekeetjasse. Seejärel keeta pärast tund aega kestnud jahutamist. Et vabaneda äädikalõhnast, visake vesi ära ja puhastage veekeetja nagu tavaliselt.

Sidrunimahl - valage kahe suure sidruni mahl veekeetjas olevasse puhtasse vette. Keetke segu keemiseni, seejärel laske sidruni happesusel lahustada lubjakivi. Andke sellele kombinatsioonile optimaalse tulemuse saavutamiseks paar tundi puhkust. Seejärel peske oma veekeetjat lihtsalt sooja seebiveega.

Vaadake meie WMF klaasist veekeetjad, mis on valmistatud kvaliteetsest, kuumakindlast borosilikaatklaasist SCHOTT DURAN , et teie köögis oleks kõige uhkem välimus, ja kui eelistate midagi retrohõngulisemat, siis vaadake veekeetjad, mida pakub Smeg või KitchenAid.

Täieliku tee valmistamise kogemuse saamiseks vaadake meie teekannusid ja teetassid. Kõik, mida vajate korraliku tassitäie tee valmistamiseks, leiate ka meie tee valmistamise ostujuhendist.