Leopold Vienna

Leopold Vienna on hollandi bränd traditsionaalse kohvi, maitsvate kokteilide ning veini austajatele. Ta pakub presskanne, sheikereid ning jahutajaid parima maitse tagamiseks!
24 items total
Alusega jäänõu, Leopold Vienna
KULINA WEEKEND
106 € –20 %
84,15 €
LV223003
Jäänõu veinile, Leopold Vienna
KULINA WEEKEND
61,99 € –20 %
49,50 €
LV213000
Presskann 1 l, Leopold Vienna
KULINA WEEKEND
31 € –15 %
Presskann 1 l, Leopold Vienna
Veebis laos (1 pcs)
26,35 €
LV01533
Presskann 350 ml, Leopold Vienna
KULINA WEEKEND
19,90 € –15 %
16,91 €
LV01534
Presskann CARONA 1 l, Leopold Vienna
KULINA WEEKEND
35 € –15 %
29,75 €
LV117015

Leopold Vienna - oma koka ja kohvi meisterdamine

Bränd Leopold Vienna on tegutsenud umbes 25 aastat ja kuulub alates 2012. aastast Bredemeijer kontserni. See pakub laias valikus praktilisi ja kaasaegseid aksessuaare nii harrastajatele kui ka professionaalidele.

Asutatud kirest parimate kookide ja kohvi vastu, otsib alati uusi ja uuenduslikke vahendeid, et parandada kasutajate kogemust. Aastate jooksul on Leopold Vienna laiendanud oma tootevalikut, mis hõlmab laia valikut baaritööriistu, klaastarbeid ja baaritarvikuid, mis kõik on mõeldud nii baarmenide kui ka kodubaariharrastajate vajaduste rahuldamiseks. Tänapäeval on kaubamärk tuntud oma kokteilisegistite, pudelijahutite, aga ka prantsuse press-kohvimasinate, espressomasinate ja muude aeglaste kohvitarvikute poolest.

Leopold Vienna - tooted teie kodubaarile ja kodukohvikule

Leopold Vienna pakub laia valikut baaritarbeid ja selle baarikollektsiooni kuuluvad shakerid, sõelad, jiggerid, valajad, pudelijahutid ja jääämbrid. Kõik nende tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja mõeldud kestma, tagades, et neid saab kasutada ja nautida aastaid. Üks brändi kõige populaarsemaid tooteid on roostevabast terasest kokteilišeikermis on elegantse ja moodsa disainiga ning on saadaval mitmes suuruses.

Freenchi presskohvimasinad, mida pakutakse kaubamärgi kataloogis, on saadaval igas suuruses ja materjalist. Võite valida lihtsa klaasist kannu, millel on roostevabast terasest alus, või valida vaskse või musta alusega kannu. Samamoodi on selle pliidipoolsed espressomasinad saadaval nii väga traditsioonilises itaaliapärases stiilis kui ka moodsamates variantides. Ja kui olete aeglase kohvi fänn, siis leiate siit ka mõned tooted, mis vastavad teie kõrgeimatele nõudmistele.

Kaubamärk Leopold Vienna usub, et õigete tarvikute ja kvaliteetsete koostisosade abil saab kodus valmistatud ja tarbitud joogid ja söögid maitsevad nagu parimas restoranis, baaris või kohvikus ja me ei saakski sellega rohkem nõustuda Kulina. Pange tähele, et kõik Leopold Vienna kokteilikomplektid ja veiniaksessuaarid sobivad suurepäraseks kingituseks kõikvõimalikel puhkudel.

Leopold Vienna - osa Bredemeijer grupist alates 2012. aastast

Hollandi kaubamärk Bredemeijer on üle sajandi vana. Selle tooted tulid esimest korda müügile 1914. aastal. Aastakümnete jooksul on kaubamärgist saanud kvaliteedi ja eriteadmiste sümbol spetsiaalsete teetarvikute valdkonnas. Tootevaliku loomuliku täiendusena lisandus 2012. aastal kontserni tooteportfelli kaubamärk Leopold Vienna, mis on spetsialiseerunud kohvivalmistamise ja baaritarvikutele.