Kunst ja käsitöö

14 items total
Pliiatsikomplekt PRINTWORKS METALLIC, 12 tk komplektis, Printworks PRPW00357
Akvarellide joonistusplokk ARTIST PAPER, A4, 15 tk, Printworks PRPW00572
Akvarellvärvid AQUARELLE, 24-osaline komplekt, Printworks PRPW00587
Joonistamiskomplekt EMERGING ARTIST, Printworks
60 € –35 %
39 €
PRPW00456
Joonistusplokk ARTIST PAPER, A4, 50 tk, Printworks
28 €
PRPW00573
Raamidega raamat GREAT ART, beež, Printworks
30 € –6 %
28 €
PRPW00444
Raamidega raamat GREAT ART, hall, Printworks
30 €
PRPW00445
Raamidega raamat GREAT ART, must, Printworks
30 €
PRPW00446

Kunst ja käsitöö - vallandage oma loovus

Lõbus ja huvitav meetod oma loovuse väljendamiseks ja kujutlusvõime elavdamiseks on kunsti ja käsitöö. Kunsti- ja käsitööalal on lõputult võimalusi, olenemata sellest, kas otsite uut ajaviidet või soovite lihtsalt sõprade või perega aega veeta.

Üks kõige praktilisemaid ja kättesaadavamaid kunsti vahendeid on värvilised pliiatsid. Värvilised pliiatsid pakuvad erinevaid võimalusi ilusate kunstiteoste loomiseks, sõltumata teie kunstnikukogemusest.

Veebilehel Kulina on meil lai kollektsioon Printworks raamatud ja värvipliiatsid. Raamitud raamat on suurepärane võimalus oma kunstiteoste eksponeerimiseks ja mälestuste säilitamiseks ning meie värvipliiatsid on valmistatud parimatest materjalidest.

Kuidas hooldada värvipliiatsid?

Selleks, et hoida oma värvipliiatsid suurepärases vormis ja tagada, et need kestavad kaua, on oluline neid hooldada. Järgmised nõuanded aitavad teil hoida oma värvipliiatsid suurepärases seisukorras:

Kui te ei kasuta värvilisi pliiatseid, hoidke neid tolmu ja võimalike vigastuste eest kaitses karbis või pliiatsikarbis. Pliiatsite vaha võib kahjustada, kui neid hoitakse kõrgel temperatuuril, näiteks päikese käes või külmas.

Teritage oma värvipliiatsid õigesti, kasutades kvaliteetset teritajat ja veendudes, et terad on nii puhtad kui ka teravad. Pliiats võib puruneda või selle ots võib olla ebatasane ja ebatasane, sest terad on tuhmid.

Puhastage värvipliiatsid regulaarselt, pühkides tolmu ja mustuse õrnalt harja või lapiga ära. Vett ja muid lahusteid ei tohi kasutada, sest need võivad pliiatsite vaha kahjustada.

Olge ettevaatlik, et värvipliiatsid ei kukuks ega lööks, sest see võib kahjustada plii sees olevat pliiatsit. Vältige pliiatsite kasutamisel liiga tugevat vajutamist, sest see võib ka pliiatsit purustada.

Millised on raamidega raamatkasutamise eelised?

Kunstnikele, kes soovivad oma töid korrastada ja kaitsta, võib raamidega raamat osutuda üsna kasulikuks. Kõigepealt kaitseb raamidega raamat kunstiteoseid, isoleerides neid selliste saasteainete nagu niiskus, tolm ja muud võimalikud ohud.

Teiseks võimaldab see organiseerimist, kuna kunstnikud saavad oma töid rühmitada vastavalt ajastule, meediumile, teemale või mis tahes muule neile sobivale kriteeriumile. Kolmandaks on mõnel raamaturiiulil läbipaistvad ümbrised või taskud, mis muudavad kunstiteoste eksponeerimise lihtsaks.

Viimane, kuid mitte vähem tähtis on see, et raamitud raamatud aitavad säilitada kunstiteoseid, eriti hindamatuid või isiklikke esemeid, pikemas perspektiivis.