Köögitarvikute komplektid

17 items total
Küpsetustarvikud komplektis, 4-osaline komplekt, roheline, Brabantia BRAB123207
Köögitarvikud PROFI PLUS, WMF
Köögitarvikud PROFI PLUS, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
130,30 €
WM1871529990
Köögitarvikud, 3 tk komplektis, puit, Brabantia
26,49 €
BRAB260681
Köögitarvikud, 5 tk komplektis, alusega, mitmevärviline, Brabantia BRAB123184
Köögitarvikute riba DOORSTONE, isekleepuv, Joseph Joseph JS10178

Köögiriistade komplekt - teie vajalikud köögitööriistad ühes komplektis

Millised köögitarbed kuuluvad tavaliselt komplekti?

Komplekti kuuluvad köögitarbed võivad erineda sõltuvalt tootjast ja ostetud komplekti vormist. Tavaliselt sisaldab põhiline köögitarvikute komplekt selliseid köögitarbeid nagu segamislusikas, lusikas, supilusikas, keeraja või spaatel.

Veebilehel Kulina on meil suur kollektsioon köögitarvikute komplekti tuntud tootjatelt nagu Joseph Joseph, WMF, ja Brabantia.

Kuidas hoida oma köögitarvikute komplekti?

Kuigi köögiriistade hoidmiseks on mitmeid võimalusi, sõltub ideaalne viis oma riistade hoidmiseks olemasolevast ruumist ja teie isiklikest vajadustest. Üldine reegel ütleb, et peate oma põhitarbeid hoidma pliidi paremal poolel (kui olete paremakäeline). Siin on mõned tüüpilised strateegiad köögiriistade korrastamiseks:

Köögiriistade korraldaja: See on tavaline võimalus köögitarvikute hoidmiseks ühes kohas. Saate valida huvitavate värvide ja kujundusega keraamiliste, kivitoodete, plastist või puidust (mõned pöörlevad) korraldajate vahel. Vaata, millised nõudekorraldajad on meil olemas aadressil Kulina ja vaata teisi praktilisi lahendusi, mis meil köögikorraldajate kategoorias olemas on.

Köögiriistade hoidja: Köögiriistade komplektid: Mõne köögiriistade komplektiga on kaasas pööratav hoidik, millel on konksud kõigi komplekti kuuluvate riistade jaoks. See meetod on praktiline, sest see hoiab teie töölaua korras ja muudab toiduvalmistamisvahendid hõlpsasti ligipääsetavaks.

Riputatav riiul: Kui teie köögi tööpinnal on vähe ruumi, võite kaaluda konksudega rippuva riiuli kasutamist. Riputavaid riiuleid on mitmesuguseid ja need võivad olla valmistatud metallist või puidust, sõltuvalt teie köögi stiilist.

Sahtlite korraldaja: Alternatiivne lähenemisviis on hoida oma riistad sahtliorganisaatoris. Sahtlite korraldajaid on mitmesuguse kuju ja suurusega ning need on valmistatud eri tüüpi vahendite hoidmiseks. See meetod hoiab söögiriistad peidus ja sobib ideaalselt, kui teil pole palju ruumi töölaual. Selleks, et köögitarbeid oleks toiduvalmistamise ajal lihtsamini kättesaadav, võite neid rühmitada ka tüübi järgi (näiteks lusikad, spaatlid ja tangid).

Köögiriistad on olulised köögitarbed ja kui soovite näha, millised on muud köögitarvikud, millesse tasub investeerida, vaadake meie ostujuhendit 10 hädavajaliku eseme kohta, mida iga köök vajab.