Plastikklaasid

13 items total
Klaas CRYSTAL 250 ml, läbipaistev, Koziol
4,90 €
KOZ3545535
Pikk joogiklaas CLUB L, 400 ml, läbipaistev, plastik, Koziol KOZ3578535
Pikk joogiklaas CRYSTAL L 450 ml, läbipaistev, plastik, Koziol KOZ3544535
Veeklaas CLUB S 250 ml, läbipaistev, plastik, Koziol
5,50 €
KOZ3576535
Veeklaas CLUB S 250 ml, läbipaistev hall, plastik, Koziol KOZ3545540

Plastklaasid - plastist alternatiiv klaasnõudele

Mis on plastklaasid?

Plastklaasid on plastmassist, näiteks polükarbonaadist, akrüülist või polüpropüleenist valmistatud joogiklaasid. Need klaasid asendavad hästi tavalisi klaasid ja veeklaasid, mida saab kasutada paljudes olukordades, näiteks välitingimustes, basseinipeol või piknikutel.

Need on kerged, korduvkasutatavad, kaasaskantavad ja väga sageli purunemiskindlad. Plastklaase on mitmesugustes suurustes, stiilides ja värvides.

Kulina, meil on parimad plastikklaasid sellistelt mainekatelt tootjatelt nagu Koziol. Koziol plastklaasid on peaaegu hävimatud, nii et kui otsustate neid osta, saate neid kasutada aastaid.

Kus ja millal saab kasutada plastklaase?

Plastist joogiklaasid on kohandatav valik mitmesugustes olukordades, sealhulgas:

  • Väljas toimuvad kogunemised: Plastikust klaasid sobivad suurepäraselt välitingimustes toimuvateks koosviibimisteks, näiteks grillipidudeks, piknikuteks ja aiapidudeks, sest need purunevad vähem kui tavalised klaasid.
  • Pühade tähistamine: Plastklaasid võivad olla suurepärane alternatiiv sellistel puhkudel nagu tänupüha või jõulud, kus võib olla suur hulk inimesi koos ja joomine on sagedane.
  • Reisimine: Plastikust joogiklaasid on suurepärane valik ka reisimiseks, rannapäevadeks, metsas jalutamiseks ja muudes kohtades, kus klaasist joogiklaasid võivad olla liiga rasked või kergesti puruneda.
  • Lastepäevad: Kuna plastklaasid on purunemiskindlad ja põhjustavad kukkumise või ümbermineku korral vähem vigastusi, on need turvaline alternatiiv laste pidude jaoks.

Milliseid plastklaase pakub Kulina?

Kulina pakub mitmesuguseid plastklaase erinevate jookide jaoks, näiteks:

  • Vee plastklaasid: Plastklaasid sobivad suurepäraselt igasuguste külmade jookide serveerimiseks
  • Plastist veiniklaasid: Plastikust veiniklaasid on saadaval mitmes suuruses ja stiilis, sealhulgas pokaalid, varrega ja varreteta veiniklaasid. Need sobivad ideaalselt välitingimustes toimuvateks koosviibimisteks, piknikuteks ja muudeks tegevusteks, kui tavaliste prillide kasutamine võib olla riskantne.
  • Plastikust õlleklaasid: Plastist õlleklaasid: Pint-klaasid, kannud ja joogiklaasid on vaid mõned plastist õlleklaaside eri variandid, mis on saadaval. Need on tugevad ja purunemiskindlad, mistõttu sobivad need ideaalselt välitingimustes toimuvateks kogunemisteks.
  • Plastist šampanjaklaasid: Jah, isegi šampanjat võib juua plastmassist! Plastist šampanjaklaasid, sealhulgas flöödid ja kupeed, on saadaval mitmes suuruses ja vormis. Need sobivad ideaalselt sellisteks sündmusteks nagu pulmad, väljas toimuvad kogunemised ja muud kokkusaamised, kui tavaliste klaasnõude kasutamine oleks riskantne.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Kulina leiate mitmesuguste jookide jaoks saadaval mitu sorti plastklaase ning parim tüüp sõltub teie vajadustest ja olukorrast.