Kohvid

8 items total

Kohvisegud, mis võimaldavad nautida Barista stiilis kohvi kodus

Millised on põhilised kohvitüübid?

Üldiselt on olemas neli põhilist kohviubade tüüpi: Arabica, Robusta, Excelsa ja Liberica. Neil on erinevad maitseprofiilid, millest kõige populaarsemad on Arabica ja Robusta.

Millised on kõige populaarsemad kohvijoogid?

Kohvijoogitüüpide puhul on olemas mõned klassikud, mida iga kodune barista peaks teadma ja oskama valmistada. Nende hulka kuuluvad espresso (tavaline, espresso doppio ja espresso cortado), lungo, black, americano, flat white, cappuccino, café late ja latte macchiato.

Kuidas valida õige kohv?

Õige kohvisegu või ubade valimisel tuleb arvesse võtta teie kohvimasinatüüpi, kasutatavat valmistamismeetodit, kohvijookide tüüpi, mida te kõige sagedamini valmistate, ja loomulikult ka teie isiklikke eelistusi.

Kui soovite nautida barista stiilis kohvi kodus, peate kindlasti kasutama esmaklassilist kohvisegu, värskelt jahvatatud ube, filtreeritud vett ja kohvimasinat või -masinat, mis võimaldab teil valmistada kohvi nagu profi. Vaadake meie valikut legendaarsetest kangekohvimasinatest või automaatsetest kohvimasinatest siin või valige midagi väiksemat aeglase kohvi valmistamiseks - prantsuse press- või pliidikahvimasin.

Veebilehel Kulina pakume teile erinevaid kohvisegusid (kõik kvaliteetsed), samuti kohvisiirupeid, mis lisavad teie valgele kohvijoogile magusust. Kõige populaarsemad kohvimaitsed on järgmised:

  • vanilje
  • karamell
  • sarapuupähkel
  • kaneel ja kõrvitsamaitse (eriti talvel)
  • mocha

Vali endale meelepärane maitse ja naudi oma tassi kohvi, nagu oleksid oma lemmikkohvikus nurga peal.