Seletti

Seletti - loodud aastal 1964, püüdleb see tõeline Itaalia bränd arenduste, uuenduste ja originaalsuse poole, pakkudes oma klientidele kodukujundustooteid, mis lisaks üllatamisele ka muudavad neid hingetuks. Kas olete piisavalt julged, et Seletti oma koju ja kööki kutsuda?
313 items total
Kaasaskantav laualamp LEAF #2 33 cm, valge, vaik, Seletti SLT09024
Laualamp CUPID 63 cm, valge, vaik, Seletti
369 €
SLT14841
Laualamp GUMMY DREAMING 30 cm, mitmevärviline, vaik, Seletti SLT07141
Laualamp GUMMY SNOOPING 42 cm, mitmevärviline, vaik, Seletti SLT07142
Laualamp GUMMY WORKING 42 cm, mitmevärviline, vaik, Seletti SLT07140
Laualamp LADY DIVER 95 cm, kollane, vaik, Seletti
390 €
SLT14937
Laualamp MY TINY MOON 37 cm, valge, portselan, Seletti SLT14801
Laualamp ON-OFF 25 cm, valge, paber, Seletti
79 €
SLT15195
Lauapeegel TOILETPAPER TWO OF SPADES 17,5 x 23 cm, Seletti SLT17101
Up
More products

Seletti - brändi nagu ükski teine

1964. aastal asutatud kaubamärk Seletti, mis asub Mantova linnas Cicognaras, ühendab disaini moe ja popkunstiga. Töötades loosungi all "(R)Evolution on ainus lahendus", Seletti on saanud Itaalia loomingulise tipptaseme ja disaini sünonüümiks, pakkudes kodukujundust, valgusteid, sööginõusid ja muud. Romano Seletti, kes asutas brändi ja kellega 1980ndatel liitusid tema pojad Miria ja Stefano, oli esimene, kes andis ettevõttele dünaamilise, uuendusliku ja loomingulise iseloomu, mis ei kadunud kunagi brändi ajaloo jooksul. Omanikud ja disainerid, kes töötavad aadressil Seletti, jagavad samu omadusi kui ettevõtte kliendid ja fännid - nad on julged ja tahavad rohkem, nii oma elult kui ka oma kodult.

Seletti missioon ja visioon

Seletti pakub tooteid, milles segunevad disain, igapäevaelu, kunst ja huumorimeel, edastades oma klientidele nägemuse ainulaadsest, isiklikust ja naljakast elustiilist. Seletti on pidev teekond ilu, kuju ja funktsiooni idee raames.

Alates brändi loomisest on see järginud oma missiooni, milleks on lõputute tootearenduste kasutamine, püüdlemine täiustamise, innovatsiooni ja originaalsuse poole ning disaini idee uuesti ja uuesti defineerimine ja uuendamine.

Selettitooteid ja kataloogi

Seletti toodab igasuguseid kodutarbeid, sealhulgas isiklikke ja dekoratiivseid esemeid, mööbliesemeid (tugitoolid, diivanid, lauad, toolid ja õue-toolid, jalatoolid, hoiukapid ja küljetoolid), voodipesu ja köögitekstiile, lampe ja valgustid nii sise- kui ka välisruumidesse, klaastaara, söögiriistu ja sööginõusid kõige ebatavalisema laua tarbeks.

Seletti disain on olnud esindatud paljudes restoranides, baarides, hotellides, kuurortides ja loomulikult ka eramutes, muutes inimeste elu rõõmsamaks, värvilisemaks ja täis mitteilmseid ideid.

Disainerid brändi taga

Brändi taga on palju disainereid ja disainistuudioid. Stefano ja Miria Seletti, kes praegu juhivad ettevõtet, teevad koostööd mitmete noorte Itaalia ja rahvusvaheliste disaineritega, sealhulgas Job Smeets ja Nynke Tynagel disainerid Studio Jobist, Marcantonio Raimondi Malerba, Antonio Arico, Maxime Ansiau, Elena Cutolo või Emanuele Magini.

Seletti on teinud koostööd ka paljude kuulsate kaubamärkide ja disainikontseptsioonidega, sealhulgas Maurizio Cattelan & Pierpaolo Ferrari ajakirja, mille tulemusel loodi Seletti Wears Toiletpaper - šokeeriv taldrikute, vaipade ja muude koduaksessuaaride kollektsioon. Koostöö kuulsa Itaalia moefirma Dieseliga tõi kaasa kosmilise sööginõu ja muud kodukaunistused, mis on tõesti teistsugusest maailmast.

Kulina me armastame Seletti. Kas te oleksite piisavalt julge, et kutsuda seda oma koju?