Tualettpaberi alused

14 items total
Varupaberihoidik, läikiv teras, Brabantia
41,49 €
BRAB427206
Varupaberihoidik, matt teras, Brabantia
Outlet
41,49 € –15 %
35,26 €
BRAB427220
WC-hari CARVO 72 cm, valge, roostevaba teras, Zack
207,89 €
ZACK40818
Seisev tualettpaberihoidik WC-harjaga MENOTO, must, Blomus BM69151
Seisev tualettpaberihoidik WC-harjaga MODO, must, Blomus BM66263

Tualettpaberi alused - põhilised aksessuaarid teie vannitoa jaoks

Milleks on tualettpaberi stendid?

Tualettpaberi alused on vannitoa seadmed, mis hoiavad ja väljastavad tualettpaberit. Neid kasutatakse sageli siis, kui vannitoas ei ole piisavalt ruumi seinale paigaldatud tualettpaberihoidik jaoks või kui te ei soovi puurida.

Tualettpaberi alused koosnevad tavaliselt alusest, vertikaalsest postist ja hoidikust, mis hoiab üleval tualettpaberirulli. Alus on valmistatud tugevaks ja sisaldab sageli kummist jalgu, et see ei libiseks ega kahjustaks vannitoa põrandat. Mõned meie veebisaidil pakutavad mudelid on varustatud ka muude funktsioonidega, nagu näiteks hoiukorv varurullide jaoks või väike riiul isiklike asjade jaoks.

Meie tualettpaberi statiivid on valmistatud selliste mainekate ettevõtete poolt nagu Blomus, Brabantia, ja Koziol ning on saadaval erinevates disainilahendustes, materjalides ja viimistlustes, et sobituda erinevate vannitoadekoratsioonidega.

Samuti saate meilt osta täiendavaid vannitoatarbeid, nagu hambaharja hoidikud, tualettpaberi hoidikud ja seebidosaator.

Kas valida tualettpaberihoidik või seisev tualettpaberihoidik?

Otsus, kas valida tualettpaberihoidik või seisev tualettpaberihoidik , sõltub lõppkokkuvõttes isiklikest eelistustest ja teie vannitoa paigutusest.

tualettpaberihoidik kinnitatakse tavaliselt tualeti kõrval asuvale seinale ja sellesse mahub üks või mitu rulli tualettpaberit. See on ruumi säästev võimalus, mis hoiab tualettpaberi hõlpsasti kättesaadavana ja eemal. tualettpaberihoidik paigaldamine nõuab siiski seinasse puurimist ja see ei pruugi olla võimalik või otstarbekas kõigis vannitubades.

seisev tualettpaberihoidikon seevastu vabalt seisev seade, mis hoiab WC-paberirulle. Seda saab paigutada kõikjale vannitoas, mis muudab selle paindlikumaks valikuks, mis ei nõua paigaldamist. Mõned meie veebisaidil pakutavad mudelid on varustatud ka muude funktsioonidega, nagu näiteks hoiukorv varurullide jaoks või väike riiul isiklike asjade jaoks. seisev tualettpaberihoidik võib siiski võtta rohkem ruumi kui tualettpaberihoidik, mis võib olla oluline väiksemates vannitubades.

Kokkuvõttes, kui teil on ruumi seinal ja te eelistate püsivamat ja ruumi säästvamat varianti, võib tualettpaberihoidik olla parem valik. Kui aga eelistate paindlikumat varianti, mis ei nõua paigaldamist või mille seinapind on piiratud, siis võib sobida seisev tualettpaberihoidik .

Kuidas valida seisev tualettpaberihoidik? Kuidas sobitada seisev tualettpaberihoidik oma vannitoa stiiliga?

Paberialuse sobitamine teie vannitoa stiiliga aitab luua ühtset ja visuaalselt atraktiivset välimust. Siin on mõned näpunäited:

  • Mõelge oma vannitoa üldisele stiilile: Alustage oma vannitoa üldise stiili kaalumisest. Kas see on kaasaegne, traditsiooniline, maalähedane või midagi muud? Otsige pabertahvel, mis sobib teie vannitoa stiiliga.

  • Mõelge oma vannitoa sisustuse viimistlusele: Vaadake oma vannitoa sisustuse, näiteks kraanide, rätikukangide ja valgustite viimistlust. Valige pabertahvel, mille viimistlus sobib või täiendab teie vannitoa teisi sisustusseadmeid. Näiteks kui teie vannitoa valgustid on harjatud nikli viimistlusega, otsige samasuguse viimistlusega pabertahukaid.

  • Mõelge materjalile: Kaaluge oma vannitoa sisustuse materjali ja valige samasugusest materjalist paberist aluse. Näiteks kui teie vannitoakraanid on valmistatud kroomist, otsige kroomist või mõnest muust sarnase välimusega metallist pabertahvlit.

  • Otsige disain, mis sobib teie vannitoaga: Kaaluge oma vannitoa kujundust ja valige sellesse ruumi sobiv pabertahvel. Näiteks kui teil on väike vannituba, valige kompaktne paberistatiiv, mis ei võta liiga palju ruumi.

  • Mõelge praktilisusele: Valige praktiline ja funktsionaalne pabertahvel. Näiteks kui majas on väikesed lapsed, siis valige paberistatiiv, mida on lihtne kasutada ja mis ei kuku liiga kergesti ümber.

Neid tegureid arvesse võttes saate valida pabertahvli, mis sobib teie vannitoa stiiliga ning täiendab teie olemasolevaid seadmeid ja sisekujundust.