Koziol

Koziol pakub mängulisi projekte, originaalset värvipalletti, praktilist disaini ning laias valikus tooteid teie kööki, vannituppa, elutuppa ja aeda ning on seejuures vastupidavast, kõrgekvaliteedilisest ja taaskasutatavast plastikust. See on lõbus disain, millesse armute esimesest silmapilgust!
160 items total
Varupaberihoidik MIAOU, 37 cm, beež, Koziol
Sticker
17,95 € –21 %
14,08 €
KOZ7221121
Vedelseebi dosaator FLOW 250 ml, valge, Koziol
Sticker
14,95 € –21 %
11,73 €
KOZ1406125
Hambaharjahoidja TOMMY, beež, Koziol
Sticker
10,60 € –25 %
7,92 €
KOZ1450121
Hambaharjahoidja TOMMY, naturaalne hall, Koziol
Sticker
8 € –4 %
7,65 €
KOZ1450120
Hoiukott TASCHELINO, naturaalne beež, Koziol
Sticker
14,80 € –15 %
12,58 €
KOZ7411700
Up
More products

Koziol - saksamaal valmistatud disain, puhta südametunnistusega

Koziol on tuntud Saksa kaubamärk, mis disainib ja toodab uuenduslikke ja jätkusuutlikke tooteid koju ja kontorisse. Kaubamärgi asutas 1927. aastal Bernhard Koziol, käsitööline ja ettevõtja, kes algselt spetsialiseerus kingatööstuse tööriistade ja tarvikute tootmisele.

Aastate jooksul on Koziol arenenud ja laiendanud oma tootevalikut, muutudes Euroopa disainitööstuse juhtivaks kaubamärgiks. Tänapäeval on ettevõte tuntud oma funktsionaalsete, naljakate ja stiilsete toodete poolest, mis on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest.

Kozioleesmärk on luua tooteid, mis ei ole mitte ainult esteetiliselt meeldivad, vaid ka säästvad ja keskkonnasõbralikud. Kaubamärk kasutab peamiselt taaskasutatavaid ja biolagunevaid materjale, nagu termoplast ja bambus, vältides kahjulike kemikaalide ja toksiinide kasutamist.

Koziol tootmise ja toodete omadused

Kokkuvõttes võib kaubamärki Koziol ja selle tooteid iseloomustada järgmiste omaduste poolest:

  • väga lai värvivalik
  • kaasaegne disain
  • naljakas, mitteametlik lähenemine kodukujundusele
  • uusimad tehnoloogiad
  • projekteerimine, arendus, mudelite valmistamine, vormide ehitamine, lähetamine ja turustamine toimuvad ühes kohas, mis vähendab transpordivajadust ja suurendab keskkonnasäästlikkust
  • ei sisalda termokõvastuvaid plaste, ei BPA-d, ei pehmendajaid
  • kõik ettevõtte tootmisjäätmed võetakse ringlusse

Koziol brändi tootevalik

Koziol pakkumine on äärmiselt lai. Alates köögitööriistadest ja söögilaud aksessuaaridest kuni kodu ja aia kaunistuste ja piknikutarvikuteni, kodukontori aksessuaarideni, valgustite ja kodu, Koziol tootevalik hõlmab väga erinevaid esemeid, mis kõik on iseloomuliku ja äratuntava stiiliga.

Mõned Koziol kõige populaarsemad tooted on Babell suupistealus, mis on modulaarne ja virnastatav, mitmetasandiline serveerimistaldrik või koogialus, Koziol Bottichelli pesuvann ja organisaatorid erinevates vormides, suurustes ja värvides, Tasche ostukotid erinevates suurustes või Leaf salatikauss. Kaubamärk pakub ka kodukontori ja vannitoa aksessuaaride valikut.

Üks põhjus, miks inimesed peavad Koziol tooteid atraktiivseks, on nende funktsionaalsuse ja esteetika kombinatsioon. Brändi tooted ei ole mitte ainult kasulikud, vaid ka visuaalselt meeldivad, lisades igale ruumile stiili ja isikupära. Lisaks sellele meeldib brändi pühendumus jätkusuutlikkusele ja keskkonnasõbralikkusele klientidele, kes hindavad eetilist ja vastutustundlikku tarbimist.