Elektrilised visplid

6 items total
Saumikser KULT X, WMF
74,99 € –11 %
Saumikser KULT X, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
66 €
WM416560011
Käsimikser HMF01BLEU, must, Smeg
179 € –19 %
144 €
SMEHMF01BLEU
Käsimikser HMF01PGEU pastellroheline, Smeg
179 € –14 %
152,30 €
SMEHMF01PGEU
Käsimikser HMF01WHEU, valge, Smeg
179 € –22 %
139,20 €
SMEHMF01WHEU

Käesegisti - abikäsi köögis

Mis on käsisegisti?

Käsimikser on kaasaskantav elektriline seade, millel on kaks eemaldatavat metallpeksurit ja reguleeritavad kiirused. Lisaks on mõnel versioonil lisatarvikud, nagu näiteks vispel. Selle seadmega saab segada, segada, vahustada ja kloppida erinevaid toiduaineid.

Erinevalt saumikserist lisavad saumikserid tõhusalt õhku tainasse või tainasse, et luua kohevaid pannkooke ja vahukoort peal serveerimiseks. Loomulikult on need palju kiiremad kui traditsiooniline, käsitsi, köögikaussi ja lusika või spaatliga segamine.

Mida tuleb käsisegisti valimisel arvesse võtta?

Baas

Alus viitab käsisegisti küljele, mille te asetate töölaua peale, kui seda ei kasutata. Kui alus on liiga väike või ebastabiilne, kukub käsisegisti pidevalt ümber, seega veenduge, et teie käsisegisti istub korralikult köögilauale.

Kiirused

Selleks, et teil oleks komponentide kombineerimisel suurem kontroll, on parimatel käsisegistitel lai valik muutuvaid kiirusi. Otsige ka turbonuppu. See funktsioon saadab teie kaussi lühikese võimsusimpulsi, et pühkida jäägid ära ja veenduda, et kõik on hästi segunenud.

Kaal

Sa pead oma käsimikserit kogu aeg hoidma ja kontrollima, kui sa seda kasutad, seega pead mõtlema, kui suurt kaalu su käsi suudab mugavalt tõsta. Kui käsisegisti on liiga raske, on seda raske kasutada.

Lisad

Tavaliselt on käsimikseritel kaks klahvrit, kuid mõnel mudelil on lisaks tainakonksud taigna sõtkumiseks ja traatviskel koore, vahustamise ja õhustamise, vahukoorte, vahukommide ja munade vahustamiseks ning kergete kastmete ja või segamiseks pannidel. Enne pesemist kontrollige alati, kas lisaseadmed on nõudepesumasinas pestavad.

Kuidas hooldada oma käsimikserit?

Kasutage segisti välispinna puhastamiseks lihtsalt niisket käsna või rätikut, pestes õrnalt ära kõik kinni jäänud prahi. Ärge laske käsna liiga märjaks saada; see võib põhjustada käsisegisti purunemise, kui vesi satub mootorisse. Ärge kunagi kastke segisti vette, sest see võib mootorit jäädavalt kahjustada.

Meie eesmärk Kulina on pakkuda oma klientidele laia valikut kõrgekvaliteedilisi köögiseadmeid, mistõttu pakume laia valikut kõrgekvaliteedilisi käsisegureid mainekatelt tootjatelt, nagu ETA, WMF, ja KitchenAid.