Kambukka

Kambukka pakub patenteeritud kuuma toidu termoseid, termostasse ja veepudelieid lõuna, õhtusöögi või kohvi jaoks. Võtke need endaga kaasa reisile, piknikule, kontorisse, trenni või puhkusele!
48 items total
Teesõel ETNA must, Kambukka
KULINA WEEKEND
16,49 € –15 %
Teesõel ETNA must, Kambukka
Veebis laos (2 pcs)
14,01 €
KBMK1101023
Up
More products

Kambukka - nautida, kasu, lõbustada

Kambukka on Belgia kaubamärk, mis pakub trendikaid joogilahendusi liikuvale inimesele. Alates ettevõtte loomisest on Kambukka (mis on suahiili keeles "nautida, kasu, lõbustada") pühendunud jätkusuutlike ja funktsionaalsete joogitoodete loomisele, mis vastavad tänapäeva tarbijate vajadustele, kes tahavad olla terved ja hüdreeritud ka liikvel olles. Nende tooted on loodud keskkonnasõbralikuks ja kasutajasõbralikuks, vastupidavaks, lekkekindlaks ja kergesti kasutatavaks, mistõttu sobivad need ideaalselt aktiivse eluviisiga inimestele.

Kambukka kõige populaarsemad tooted

Kambukkatootevalikusse kuuluvad mitmesugused joogitarbed, sealhulgas veepudelid, reisikruusid ja toidutermosed. Mõned nende kõige populaarsemad tooted on järgmised:

  • Etna ja Olympus kohvi- ja teekruusid - stiilsed ja funktsionaalsed nutikate kaanega reisikruusid.

  • Elton veepudelid (500, 750 ja 1000 ml) 3 in 1 lekkekindla kaanega ja muud veepudelid erinevate kaante, mahtude ja disainidega, sealhulgas Reno veepudel , mida saab kasutada nii kuumade kui ka külmade jookide jaoks, millel on külgepandav kaas ja korduvkasutatav kõrre, mistõttu on see ideaalne inimestele, kes on alati liikvel. Kambukka plastpudelid on valmistatud kvaliteetsest Tritan-materjalist, on vastupidavad, suure löögikindlusega ning ei jäta plekke ega lõhnu. Lisaks ei sisalda Tritan BPA-d, BPS-i ega muid kahjulikke bisfenoole.

  • Laste veepudelid, millel on lõbusad kujundused, mida lapsed armastavad, ja palju nutikaid funktsioone, mida vanemad armastavad.
  • Lõunakarbid - isoleeritud toidupurgid/ toidutermosed igasuguse toidu jaoks, mida soovite tööle, kooli või reisile kaasa võtta.

Kambukkatooted on tuntud oma elegantse ja moodsa disaini poolest, mis ühendab endas funktsionaalsuse ja esteetika. Nad kasutavad kvaliteetseid materjale, nagu roostevaba teras, Tritan ja bambus, et tagada toodete vastupidavus, jätkusuutlikkus ja keskkonnasõbralikkus.

Üks Kambukka toodete ainulaadsetest omadustest on nende 3-in-1 kaaned, mis võimaldab teil hõlpsasti juua, valada ja uuesti täita. Kaaned on disainitud nii, et need on lekkekindlad ja kergesti puhastatavad, mistõttu sobivad need ideaalselt inimestele, kes on pidevalt liikvel.

Miks inimesed armastavad Kambukka?

Kambukka on muutunud populaarseks kaubamärgiks Kulina tarbijate seas, kes otsivad jätkusuutlikke, funktsionaalseid ja stiilseid joogitarbeid. Inimesed armastavad Kambukka tooteid, sest need on:

  • jätkusuutlik ja vastupidav: Kambukka tooted on valmistatud kvaliteetsetest ja keskkonnasõbralikest materjalidest, mis muudab need suurepäraseks alternatiiviks ühekordsetele plastpudelitele ja -karpidele. Kambukka pudelid kestavad terve elu!

  • funktsionaalsus: Kambukka tooted on loodud nii, et need on lekkekindlad, neid on lihtne kasutada ja puhastada, mistõttu sobivad need ideaalselt aktiivse eluviisiga inimestele.

  • stiilne: Kambukka tooted on tuntud oma elegantse ja moodsa disaini poolest, mis muudab need suurepäraseks aksessuaariks iga riietuse juurde ja suurepäraseks kingituseks igaks juhuks.

  • ohutu teie tervisele: Kambukka tooted on 100% BPA-vabad ega sisalda muid kahjulikke toksiine. KAMBUKKA on kindlalt pühendunud ohutute ja mittetoksiliste toodete loomisele
  • lihtne puhastada - Kambukka tooteid on väga lihtne puhastada tänu Snapclean® funktsioonile

Kambukka on kaubamärk, mis on muutmas revolutsiooniliselt seda, kuidas me niisutame, hoolitseme oma toitumise eest ja naudime oma tassi kohvi. Nende pühendumine jätkusuutlikkusele, innovatsioonile ja disainile on teinud neist populaarse valiku tarbijate seas, kes otsivad kvaliteetseid ja keskkonnasõbralikke tooteid, mida saab kasutada liikvel olles.