KitchenAid

KitchenAid on kõrgeimakvaliteediliste köögiseadmete tootja - tuntud ja ihaldatud kõigi kodu ja professionaalsete kokkade poolt. Oma kuulsate lauamiksrite ning atraktiivsete värvidega suurepärase palletiga on KitchenAid turul iga küpsetus- ja toiduvalmistamisfänni unistus.
105 items total
Up
More products

KitchenAid – mis lugu peitub disainiikooni taga?

KitchenAid – tõelise ikooni disaini lugu

1908 aastal jalutas Herbert Johnstone, insener Ohio-st, mööda pagaritöökojast. Ta nägi meest, kes sõtkus tainast… ja tal tekkis suurepärane idee! Ta disainis esimese kaubandusliku mikseri. 1919 aastal disainis ta väikse lauamiksri, mis liikus ringjalt ringi ja see oli disainitud koduseks kasutamiseks. Kui ta naine seda testis, ütles ta: "Pole vahet, mis sa sellele nimeks paned. See on parim köögitarvik (ing. kitchen aid), mis mul kunagi olnud on." 1927 aastal andis Johnston mikserile elegantsema disaini ja 1936 küsis ta abi Vanity Fair Egmont Arens-ilt, et luua sellele veelgi elegantsem välimus. Ja just siis tuli ka kuulsus! Lauamikserist räägiti igas populaarses ajalehes ja kõik koduperenaised tahtsid seda – ja KOHE!

1994 aastal jõudsid KitchenAid tooted USA-st Euroopasse, et jagada oma kirge lihtsama toiduvalmistamise vastu kogu maailmaga.

KitchenAid missioon

KitchenAid põhiideeks on see, et te suudaksite köögis kõike ise teha ja et te naudiksite kogu protsessi. Niisiis, mis iganes te küpsetate, valmistate, segate, sõtkute, riivite – kõike saate teha palju kiiremalt koos KitchedAid toodetega.

Kuulsused armastavad KitchenAid tooteid!

Henry Ford ja Ginger Rogers olid ühed esimesed KitchenAid kaubamärki armujad ja neile järgnesid ka Julia Child, Martha Stuart, Jennifer Garner ja Nigella Lawson – kõik olid kuulsa lauamikseri kasutamisest täiesti vaimustuses.

KitchenAid lauamikserit on tihti näha disainiajairjades ja disainiblogides, see on kohal peaaegu igas pulma- ja jõulukingituste nimekirjas ja kuigi ühte mikserit saab kasutada kaua, siis leidub ikkagi palju fänne, kes ootavad selle uusi disaine ja värvivalikuid.

Kuna tegemist on Ameerika disainiikooniga, siis on miksereid võimalik näha mitmetes moodsa kunsti muuseumites.

Palju enamat, kui lihtsalt lauamikser

KitchenAid on kuulus mitte ainult on lauamikserite ja laia värvivaliku poolest, vaid ka teiste väikeste köögiseadmete poolest:

Nad on populaarsed oma retro stiili, vastupidavuse ja kvaliteetsete materjalide poolest ja käsimiksreid ja köögikombaine saab täiendada erinevate aksessuaaridega, mis parandavad veelgi masinate funktsionaalsust.