803 items total
Hoiukorv TELA M, beež, Blomus
KULINA WEEKEND
12,19 € –15 %
Hoiukorv TELA M, beež, Blomus
Veebis laos (>5 pcs)
10,36 €
BM68883
Hoiukorv TELA L, beež, Blomus
KULINA WEEKEND
15,25 € –15 %
Hoiukorv TELA L, beež, Blomus
Veebis laos (>5 pcs)
12,96 €
BM68886
Up
More products

Blomus – Saksa traditsioon erakordse kvaliteediga

Blomus kaubamärgi ajalugu

Blomus on pereettevõte , mis loodi 1961 aastal Saksamaal ja mida juhib hetkel Blome perekonna neljas põlvkond. Blomus sündis Saksa traditsioonist luua erakordse kvaliteedi ja kõrge tööoskusega tooteid. Blomus on roostevabast terasest, elegantsed kaasasaegsed tooted ja lisatarvikud, mis sobivad maja igasse ruumi, kui ka väliruumidesse, mis on mõeldud kestma generatsioone.

Blomus – firma missioon ja uskumused

Blomus eesmärk on pakkuda oma klientidele intelligentset, minimalistlikku ja funktsionaalset disaini teie kaasaegsesse koju. Kaubamärk keskendub headele, kvaliteetsetele materjalidele, lihtsatele kujunditele ja kodudisaini kirglikkusele. Blomus püüab olla ka väga jätkusuutlik – "Osta üks kord, armasta igavesti." Kõike seda saab luua ajatu disaini ja vastupidavate materjalidega. Firma disainerid usuvad, et kodu on koht, kus peab olema hea olla ja kus saab välismaailmast lõõgastuda ja et kodu disain mängib suur rolli meie igapäevaelus ja just sellele keskendudes disainivad nad uusi tooteid.

Tooted ja disain

Blomus pakub tooteid igasse tuppa ja igasse ruumi – köök, söögituba, koridor, elutuba, magamistuba, aed, terrass ja vannituba. Blomus tooteid iseloomustavad pehmed värvid (valged, maalähedased ja taevavärvid). Tooted on enamjaolt tehtud klaasist või terasest ja neid on meeldiv vaadata igal elegantse ja moodsa lihtsa stiili asutajal.

Blomus tooteid saab kasutada minimalistlikes ja Skandinaavia stiilis ruumides. Need sobivad suurepäraselt Japandi stiilis ja pehmetes avatud stiilides ruumidesse ja Blomus tooted meeldivad kindlasti ka moodsa, funktsionaalse siseruumi ustajatele, kes hindavad ka puhtaid ja sirgeid jooni.

Peaaegu igal aastal saavad Blomus kataloogi tooted kõige olulisemaid disainiauhindu – Saksa disainiauhinnad (Abento, Stay, Stella ja Ro tooteseeriate eest), Reddot auhind (Ashi kaminakomplekti eest, Ani lamp), iF tootedisaini auhind, ikooniline auhind (kõver nagi, kaasaskantava LED valgusti) ja paljude teiste toodete eest.

Blomus tootekataloogist saavad Kulina kliendid valida: