Seebialused

32 items total
Seebialus ABBACO 10 cm, matt, roostevaba teras, Zack
30,89 €
ZACK40101
Seebialus ABBACO 10 cm, valge, roostevaba teras, Zack
33,09 €
ZACK40839
Seebialus SCALA 14 cm, poleeritud, roostevaba teras, Zack ZACK40097
Seebialus TENNO 12 cm, matt, roostevaba teras, Zack
30,89 €
ZACK40321
Seebialus BIRILLO, valge
Seebialus BIRILLO, valge
Veebis laos (2 pcs)
29 €
ALPL04W
Seebialus MINDSET, hall, Brabantia
KULINA WEEKEND
21,49 € –15 %
18,26 €
BRAB303326
Seebialus MINDSET, valge, Brabantia
KULINA WEEKEND
21,49 € –15 %
18,26 €
BRAB303340
Seebialus RENEW, beež, Brabantia
KULINA WEEKEND
11,49 € –15 %
9,76 €
BRAB223389
Seebialus SONO, helehall, Blomus
KULINA WEEKEND
22,39 € –15 %
19,03 €
BM66288
Seebialus SONO, tumehall, Blomus
KULINA WEEKEND
22,39 € –15 %
19,03 €
BM66286
Seebialus SONO, valge, Blomus
KULINA WEEKEND
24,43 € –15 %
Seebialus SONO, valge, Blomus
Veebis laos (1 pcs)
20,76 €
BM66277
Up
More products

Seebitaldrikud - traditsiooniline viis seebiplaadi hoidmiseks

seebialus on tavaliselt plastist, keraamikast, klaasist või metallist valmistatud väike taldrik või anum, mida kasutatakse seebiplaadi hoidmiseks. Seep pannakse tassi peale ja tassi hoitakse tavaliselt valamu või vanni lähedal. Seebinõud on lihtsad, odavad ja kergesti kasutatavad, kuid need võivad aja jooksul määrduda ja vajavad bakterite kasvu vältimiseks puhastamist.

seebialus ja seebidosaatori erinevused

Seebidosaator on aga seade, mis väljastab vedelat seepi või vahtu. Seebidosaator on tavaliselt valmistatud plastikust või metallist ja neil võib olla seebi vabastamiseks nupuvajutus või puutetundlik andurimehhanism. Seebidosaator on populaarsed avalikes tualettruumides ja muudes äriruumides, kuna need aitavad vähendada mikroobide levikut ja muudavad kätepesu mugavamaks. Seebidosaator saab vajadusel seebiga täita ja neid on lihtne hooldada.

Kokkuvõttes võib öelda, et kuigi nii seebinõudel kui ka seebidosaator on sama põhieesmärk - seebi hoidmine -, erinevad nad oma konstruktsiooni, mehhanismi ja funktsionaalsuse poolest. Seebitaldrikud on parimad baariseebi hoidmiseks, seebidosaator aga sobivad vedelseebi või vahu väljastamiseks.

Veebilehel Kulina leiate kvaliteetseid seebinõusid sellistelt tuntud tootjatelt nagu Blomus, Brabantia, ja Eva Solo. Samuti saate osta täiendavaid vannitoatarbeid, nagu hambaharja hoidikud, tualettpaberi hoidikud ja seebidosaator meie veebisaidil.

Milliseid seebikausse on võimalik saada aadressil Kulina?

Meie veebipoes on saadaval mitut tüüpi seebinõusid, sealhulgas:

  • Seebitaldrikud: Need on saadaval mitmest materjalist, sealhulgas keraamikast, klaasist ja metallist, ja need on valmistatud vannitoa tööpinnale või kapile paigutamiseks.
  • Seinale paigaldatavad seebikausid: Kui teil ei ole palju ruumi töölaual, on seinale paigaldatavad seebikausid suurepärane valik, sest need on valmistatud seina külge kinnitamiseks.
  • Tühjendatavad seebinõusid: Need on konstrueeritud alumisel poolel olevate avadega, mis võimaldavad vee äravoolu seebist, hoides selle kuivana.
  • Seebinõusid ilma äravooluta: Neis tugevates kaussides ei ole äravooluauke ega -auke. Kuigi need ei pruugi olla tõhusad seebi kuivana hoidmisel, võivad need olla hea valik, kui teile meeldib tavapärasem välimus.

Millised on seebialuskasutamise eelised?

Allpool on esitatud mõned seebialus kasutamise eelised:

  • Säilitab seebi kuivuse: See pikendab seebialus säilivusaega ja hoiab ära seebi mudaseks muutumise.
  • Eemaldab seebikoor: Seep võib jätta pindadele seebikoorekihi, kui see jääb niiskesse, niiskesse keskkonda. seebialus aitab seda vältida, kuna hoiab seebi pindadelt eemal ja võimaldab sellel kuivada.
  • Hügieeniline: seebialus aitab säilitada puhtust, takistades bakterite ja mikroobide tekkimist seebile. Niiskesse keskkonda jäetud seebil on võimalik, et mikroobid kasvavad. Seebi puhtuse ja hügieenilisuse hoidmine on lihtsam, kui kasutate seebialus.
  • Ilus välimus: Seega saate valida sellise, mis sobitub teie vannitoa sisekujundusega ja annab ruumile stiilse ilme.