Puu- ja söegrillid ning tarvikud

15 items total
Söegrill lauale, valge, Eva Solo
299,95 € –29 %
212 €
ES571020
Paigalduskomplekt grillile CONE, Höfats
899 €
HO010501
Söegrill CONE, Höfats
Söegrill CONE, Höfats
Veebis laos (2 pcs)
799 €
HO010101
Pöörlev varras ROTISSERIE, Remundi
489 €
RMDI801135
Söegrill KENSINGTON 570 C, Outdoorchef
435,40 €
ODCH1840003
Söegrill CHELSEA 480 C, Outdoorchef
292,30 €
ODCH1840001
Söega lauagrill ATAGO, Petromax
271 € –11 %
239,90 €
PET701218
Söegrill CHELSEA 570 C, Outdoorchef
239 €
ODCH1840002
Wokipanni rõngas L, Remundi
Wokipanni rõngas L, Remundi
Veebis laos (2 pcs)
115 €
RMDI801023
Wokipanni rõngas grillimiseks M, Remundi
97 €
RMDI801022
Küljelaud 59 cm grillile, Eva Solo
Outlet
141 € –31 %
96 €
ES571101
Grilli küljelaud 480, bambus, Outdoorchef
81 €
ODCH1829126
Küljelaud grillile CONE, bambus, Höfats
69,95 €
HO010201
Grillitarvikud , kumerad, Remundi
39,50 €
RMDI800870

Puidust, söegrillid ja tarvikud - grillige nagu boss

Grillimine on eelkõige sotsiaalne kogemus, kuid see on ka võimalus valmistada toitu ja näidata oma sõpradele ja perele armastust. Seetõttu pakume aadressil Kulina igat liiki ja suuruses söegrille, mis sobivad teie elustiili, pere ja muude erivajadustega, sealhulgas laua söegrillid, mille valmistajad on LotusGrill (kaasaskantavad ja kompaktsed) ning täissuuruses professionaalsed grillid sellistelt tuntud kaubamärkidelt nagu Outdoorchef või Hofats.

Miks peaksite valima söegrill?

Kasutades söegrill asemel) elektrigrill näiteks) pakub ainulaadset toiduvalmistamise kogemust ja annab toidule erilise maitse. Siin on mõned aspektid, mis muudavad söegrillid eriliseks:

 • Maitse: Söegrill annab toidule erilise suitsuse maitse. Põlev süsi tekitab suitsu, mis annab toidule rikkaliku ja autentse maitse, mida on raske jäljendada teiste küpsetusmeetoditega.

 • Mitmekülgsus: Söegrillid võimaldavad nii otsest grillimist (toidu küpsetamine otse söe kohal) kui ka kaudset grillimist (toidu küpsetamine söest eemal suletud kaanega), pakkudes mitmekülgsust mitmesuguste roogade valmistamiseks.

 • Kõrge kuumus: Võrreldes mõnede gaasigrillidega võivad söegrillid saavutada kõrgema temperatuuri. See kõrge kuumus on ideaalne liha kõrvetamiseks ja ihaldatud söestunud kooriku saavutamiseks väljastpoolt, säilitades samal ajal sisemuse mahlakana ja õrnana.

 • Kontroll: söegrill kuumuse reguleerimine: Väikese harjutamisega saab õppida söegrill kuumust kontrollima, reguleerides söe kogust ja õhuvoolu ventilatsiooniavade kaudu. See annab teile võimaluse häälestada toiduvalmistamise protsessi erinevate toidutüüpide jaoks.

 • Autentne kogemus: Paljud inimesed naudivad söe süütamist, selle tuhastumise ootamist ja grillimist. Võrreldes gaasigrillidega pakub see rohkem praktilist ja kaasahaaravat toiduvalmistamise kogemust.

 • Traditsiooniline apellatsioon: Söegrillimine kannab endas traditsiooni ja nostalgiat, sest see on olnud populaarne toiduvalmistamise meetod juba põlvkondade vältel. See võib luua klassikalise ja kutsuva atmosfääri välitingimustes toimuvate koosviibimiste ajal.

 • Kaasaskantavus: Söegrillid on saadaval eri suurustes, sealhulgas ka kaasaskantavad mudelid. See muudab need sobivaks piknikuteks, telkimiseks, rätsepatöödeks ja muudeks õues toimuvateks tegevusteks.

 • Taskukohasus: Söegrillid on sageli odavamad kui mõned kõrgekvaliteedilised gaasigrillid või muud tüüpi välitingimustes kasutatavad toiduvalmistamisseadmed.

 • Ühenduse ja sotsiaalne aspekt: Söegrillimine võib olla sotsiaalne tegevus. Sõbrad ja pereliikmed kogunevad sageli grilli ümber, nautides vestlusi toidu valmimist oodates.

 • Eksperimenteerimine: Söegrillid julgustavad katsetama erinevate söetüüpide, puiduhakke ja suitsutamistehnikatega, et luua unikaalseid ja maitsvaid roogasid.

Tasub märkida, et söegrill kasutamine nõuab gaasigrilliga võrreldes mõningast lisavalmistamist ja kannatlikkust. Sa pead söed süütama, ootama, kuni need kuumenevad ja tuhastuvad, ning reguleerima temperatuuri käsitsi. Paljud entusiastid leiavad siiski, et see protsess on rahuldust pakkuv ja naudivad tulemusi, mida nad selle traditsioonilise toiduvalmistamise meetodi abil saavutavad.

Miks on puu- ja söegrillide jaoks vaja spetsiaalseid tarvikuid?

Grillimise kogemuse parandamiseks ning selle lihtsamaks ja ohutumaks kasutamiseks on puu- ja söegrillide jaoks vaja mõningaid spetsiaalseid lisaseadmeid.

 • Grillimisseadmed: Grillimisvahendid: tangid, spaatlid ja spaatlid on näited spetsiaalsetest grillimisvahenditest, mida on vaja selleks, et toiduga grillil hakkama saada, ilma et käed kõrvetaksid. Need tööriistad on tehtud piisavalt pikaks, et hoida käed ohutult eemal kuumusest.
 • Hooldus ja puhastamine: Söe- või puugrilli puhastamine võib olla ebakorrektne. Sellised tarvikud nagu tuhaalused, kaabitsad ja grillharjad võivad muuta puhastamise kiiremaks ja tõhusamaks.
 • Ohutus: Kui söe- ja puugrillid ei kasutata õigesti, võivad need olla surmavad. Õnnetusi saab vältida selliste lisaseadmete nagu tuulekaitse kasutamisega.
 • Mugavus: Grilli süütamine ja kiire temperatuurile viimine on lihtsam, kuna lisaseadmed, nagu korstnastarterid ja söestardid, võimaldavad grilli süütamist ja kiiret temperatuurile viimist lihtsustada. Katte- ja hoiuvõimalused aitavad hoida grilli korrastatuna ja ilmastiku eest kaitstuna.

Millised on söegrillide ja gaasigrillide erinevused?

Peamine erinevus söe-/puidugrilli ja gaasigrill on toiduvalmistamise kütus. Gaasigrillid kasutavad kütuseallikana propaani või maagaasi, samas kui söegrillid ja puugrillid kasutavad puitu või süsi.

Kahe eri tüüpi grillide toodetud maitseprofiil on samuti üks nende peamisi erinevusi. Gaasigrillid ei suuda anda toidule suitsuse maitset nagu söe- ja puugrillid. See suitsune maitse tekib suitsust ja põlemisgaasidest, mis eralduvad puidu või söe põletamisel.

Temperatuuri reguleerimine on veel üks erinevus kahte tüüpi grillide vahel. Kui söe- ja puugrillide puhul on temperatuuri reguleerimiseks vaja rohkem aega ja vaeva, siis gaasigrillidel on täpne temperatuuri reguleerimine, mis võimaldab seda kiiresti ja lihtsalt teha.

Mõned väidavad siiski, et söe- ja puugrillid pakuvad tõelisemat grillimise kogemust, sest need nõuavad rohkem käsitsi kontrolli ja tagavad selle erilise maitse, mida saab anda ainult söe grillimisel. Kui te siiski ei tea, millist grilli valida, vaadake meie täielikku juhendit parima grilli ostmise kohta teie perele.