Microplane

Microplane on luksuslike, kõrgekvaliteediliste riivide ja kaabitsate valmistamisele spetsialiseerunud bränd. Kõige teravamad, usaldusväärsemad USAs valmistatud terad saavad hakkama igasugu toitudega - köögiviljade, juustu, ingveri või muskaatpähklitega - ja muudavad töö köögis lihtsamaks.
9 items total
Küüslaugu riiv SPECIALITY, Microplane
20,49 € –12 %
18 €
MI48914
Julienne riiv GOURMET, Microplane
29 € –19 %
23,40 €
MI45041
Kooreriiv FLEXI ZESTI , oranž, Microplane
10 €
MI34830
Kumer käsiriiv PROFESSIONAL, Microplane
31,10 € –16 %
25,90 €
MI38002
Parmesani juustu riiv GOURMET, Microplane
29 € –14 %
24,70 €
MI45009
Vürtsiriiv PREMIUM, punane, Microplane
Outlet
17,49 €
MI46116

Microplane - maailma parimad köögirebised

Microplane asutasid Richard ja Grace Graceffa. Paar tegeles algselt puidutöötlemise tööriistade tootmisega, kuid avastas, et nende 1990. aastal nende ühises omandis olevas lepingulises tootmisettevõttes Grace Manufacturing Inc. Russellville'is, Arkansas, USAs, leiutatud räsid on suure potentsiaaliga toode. Paar otsustas oma äri muuta ja luua spetsiaalselt riivimiseks ja koorimiseks mõeldud köögitööriistad, mis saavutasid kiiresti populaarsuse kokkade ja kodukokkade seas ning said ettevõtte edasise edu aluseks.

Ettevõtte missioon ja auhinnad

Microplanemissiooniks on pakkuda klientidele kvaliteetseid köögitööriistu, mis on loodud selleks, et muuta toiduvalmistamine ja küpsetamine lihtsamaks ja nauditavamaks.

Microplanepühendumus kvaliteedile ja innovatsioonile on toonud ettevõttele aastate jooksul mitmeid disainiauhindu. 1999. aastal pälvis ettevõtte zester rahvusvahelisel kodutarvete näitusel köögiinnovatsiooni auhinna. Sellest ajast alates on ettevõte võitnud oma toodete eest mitmeid auhindu, sealhulgas Red Dot Design Award, iF Design Award ja Good Design Award, millest viimane on Red Dot Award: Tootedisain 2022 Black Sheep seeria riivimismasinate eest.

Microplane zester - hädavajalik teie kööki!

Üks Microplane kõige populaarsemaid tooteid on zester. Microplane on mõeldud tsitrusviljadelt koorimise kiireks ja lihtsaks eemaldamiseks, mistõttu on see populaarne vahend kokkade ja pagarite seas. Koorijal on pikk, kitsas tera, millel on väikesed teravad hambad, mis võimaldavad hõlpsasti riivida puuviljakooret, eemaldamata seejuures kibedat viljakest. Microplane on teistest koorijatest eristuv, sest selle terad on üliteravad ja tihedalt üksteise kõrval, mis võimaldab peenemat riivimist/koorimist. Samuti on seda kiirem kasutada kui nuga paljude ülesannete puhul ning see on tugev ja vastupidav.

Microplane toodab ka erinevaid köögiribasid, mis on mõeldud eri tüüpi toiduainetele. Ettevõtte riivijad on tuntud oma täpsuse ja teravuse poolest, mis võimaldab juustu, köögiviljade ja muude koostisosade riivimist minimaalse vaevaga.

Alates tagasihoidlikust algusest puidutööriistade ettevõttena on Microplane kasvanud ülemaailmseks kaubamärgiks, mis on tuntud turu parimate riivijate ja riivimismasinate tootmise poolest, mis on jätkuvalt nii kodukokkade kui ka professionaalsete kuulsate kokkade, nagu Gordon Ramsey, lemmikuks.