Peugeot

Peugeot on prantsuse legendaarsete ja usaldusväärsete vürtsiveskite tootja. Turu liidrina garanteerib see parima aroomi, kõrgekvaliteedilised, pikaajalised lahendused ning silma rõõmustava tunnustatud disaini. Parima maitse jaoks teie köögis ning parima välimuse jaoks laual.
26 items total
Elektriline soolaveski ALASKA, Peugeot
59,30 €
PG27674
Elektriline soolaveski ELIS SENSE, Peugeot
95,40 € –9 %
86,10 €
PG27179
Elektrilised soola- ja pipraveskid ZELI, Peugeot
116 € –10 %
103,80 €
PG228480
Linaseemne veski 13 cm, naturaalne puit/roostevaba teras, Peugeot PG34535
Pipraveski PARIS 30 cm, must lakk, pöökpuit, Peugeot PG23768
Pipraveski PARIS USELECT 22 cm, must, lakitud pöök, Peugeot PG23720
Pipraveski PARIS USELECT 30 cm, roostevaba teras, Peugeot PG32517
Soola- ja pipraveskid TAHITI 15 cm, must/valge, pöök, Peugeot PG224260
Soolaveski FIDJI 20 cm, oliivipuit/roostevaba teras, Peugeot PG33835
Tšilliveski OLERON 14 cm, šokolaadipruun, akrüül, Peugeot PG28428
Soola- ja pipraveskid BISTRO 10 cm, must/valge, pöök, Peugeot PG224291
Up
More products

Peugeot – parimaks maitseks teie köögis

Peugeot soola- ja pipraveskid, kohvijahvatajad ja maitseaineveskid on armastatud kõigi toiduarmastajate ja heade kokkade poolt. Neist on saanud  lauanõude ikoonid ja neid on nauding kasutada. Neil on väga tuntav sile ja elegantne disain ja  nad on kuulsad nende kvaliteedi ja purunematute materjalide, tooteseeriate kujude ja värvide ning ka eluaegse garantii poolest.

Maitse lugu - Peugeot kaubamärgi ajalugu

Kõik algas 1810 aastal, kui Peugeot vennad - Jean Pierre ja Jean Frédéric - muutsid nende vanematelt päritud veski terast tootvaks veskiks. 1840. aastal tegid nad esimese kohviveski (hiljem tuntud kui ’tavaline mudel’) ja 1850. aastal sündis noolel kõndiva lõvi logo, mis ilmus ka nende esimestel nugadel. See sümboliseeris Peugeot köögitarvikute kvaliteeti – noa hammaste vastupanu, tera paindlikkust ja kiiret, efektiivset lõikamist. Ametlikult registreeriti kaubamärk aastal 1858.

1874 aastal tootis Peugeot esimese pipraveski – mudel Z, mis on kõige populaarsem ja seetõttu toodetakse seda ka tänapäeval! Algselt toodeti seda valges toonis portselanist, hiljem kaeti see hõbedase metalli, bakeliidi ja puiduga. 1879 aastal lisati tootekataloogi ka mudel Y (esimene, mis jahvatas allapoole ja selle mehhanism oli peidetud veski sisse). 1881 aastal järgnesid mudelid X, A ja C.

Auberge ja Paris –Peugeot kollektsiooni tõelised klassikud

1956 aastal toodeti tõeliselt klassikaline mudel - Auberge, mis on siiani Peugeot kollektsioonis olemas ning see on tõenäoliselt kõige äratuntavam Peugeot disain, mida võite restoranides kohata. Tegelikult… on olemas veel üks soola- ja pipraveski, mis suudab võistelda Auberge mudeli populaarsusega – selleks on Paris mudel aastast 1987, üks sümboolsemaid mudeleid, mida pakutakse värvimata või lakitud puidust. Seda tehakse erinevate värvide ja suurustega, mis on vahemikus 10–110 cm! Seda ei saa märkamata jätta!

Kuid need kaks staartoodet ei ole ainukesed, miks Peugeot kaubamärk tuntud on.1997 aastal hakkasid nad pakkuma esimesi elektrilisi pipra- ja soolaveskeid ja 2014 aastal patenteeris Peugeot  u’Select süsteemi jahvatatuse tasemele reguleerimiseks, mis järgib täpselt teie soovitud jahvatatuse peenust (valikus on 6 varianti pipra jaoks ja 3 soola jaoks).

Peugeot – holistilise õhtusöögi kogemiseks

Peugeot ei hoolitse ainult teie toidu maitse eest, vaid ka teie laua välimuse eest. 2006 aastal kujundas tuntud lauanõude disainer Thomas Bastide Java veski, millel oli spriaalne disain optilise illusiooni loomuseks. 2011 aastal otsustas Peugeot kombineerida traditsioonid uute tehnoloogiatega luues Elis Sense elektrilise veski, mida sai kasutada vaid ühe näpuvajutusega ja mida valgustab LED tuli.

Lisaks soola- ja pipraveskitele pakub peugeot veskeid ka erinevatele maitseainetele ja seemnetele (kaasa arvatud tšillihelbed, linaseemned ja märg meresool), kohiveskeid, lisatarvikuid veinipudelitele ja ise küpsetusnõusid.

Suurepärane maitse ja kvaliteet – Peugeot garantii

Peugeot manuaalsetel jahvatusmehhanismidel on eluaegsed garantiid ja elektrilistel veskitel on 5-aastane garantii. Need garantiid ei kata tavalist kulumist, õnnetusjuhtumeid või mistahes veski ebaõiget kasutamist.