Philippi

Philippil on teile kingitus! Tegelikult, palju kingitusi, personaalseid tarvikuid ja vidinaid teile ja teie lähedastele. Lubage endale ja neile veidi disaini!
201 items total
Aiatõrvik ALPHA, 2 tk komplektis, 150 cm, Philippi
145 €
PHP174008
Aiatõrvik KOS 17 cm, hõbedane, roostevaba teras, Philippi PHP174010
Antiikküünla hoidik BILBAO 32 cm, pruun, alumiinium, Philippi PHP238039
Antiikküünla hoidik HURRICANE 38 cm, messingist, Bjørn Wiinblad BJORW56407
Antiikküünla hoidik HURRICANE 46 cm, messingist, Bjørn Wiinblad BJORW56408
Antiikküünla hoidik HURRICANE 55 cm, messingist, Bjørn Wiinblad BJORW56409
Jõulupuu SANTA CRUZ 37 cm, hõbedane, roostevaba teras, Philippi PHP202030
Kodukaunistuse skulptuur JAN 20 cm, läbipaistev, klaas, Philippi PHP163004
Kodukaunistuse skulptuur JONAS 15 cm, hõbe, klaas, Philippi PHP163003
Koorekann WASSILI 12 cm, hõbedane, Philippi
62,50 €
PHP135007
Küttepuude hoidja LOG 44 cm, hall, Philippi
135 €
PHP236004
Latern LIGHTHOUSE 75 cm, Philippi
Outlet
230,50 € –25 %
172 €
PHP123178
Piklik küünal GUIRLANDE 25 cm, punane, Bjørn Wiinblad
17,95 €
BJORW53085
Pildiraam MARRIAGE 18 x 23 cm, hõbedane, Philippi
44,90 €
PHP173104
Up
More products

Philippi - suurepärased isiklikud kingitused ja minimalistlikud kodukaunistused

Philippi on kaubamärk, mis on leidnud tunnustust oma stiilse ja kaasaegse disaini poolest kodukaunistuste ja isiklike kingituste kategoorias. Brändi missiooniks on luua tooteid, mis ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka esteetiliselt meeldivad, võimaldades klientidel neid aastaid nautida.

Philippi toodete stiili võib kirjeldada kui modernset ja minimalistlikku, mille selged jooned ja lihtsad vormid sobivad mitmesuguste sisustusstiilidega. Kaubamärk kasutab selliseid materjale nagu teras ja klaas, mis loovad elegantse ja lihvitud välimuse, mis meeldib neile, kes hindavad kvaliteetset käsitööd ja disaini.

Philippitootevalik

Philippitootevalikusse kuulub suur hulk erinevaid esemeid nii koduseks kui ka isiklikuks kasutamiseks. Kataloog sisaldab:

  • kodukaunistused - vaasid, küünlaalused, pildiraamid, uksekinnitid
  • söögilaud - puuviljakausid, serveerimisalused, suupistekausid, veekarahvid, etagerid, juustunuga komplektid, salvrätikurõngad
  • köögi-, tee- ja kohvitarvikud - koorijad, kohvimasinad, soola- ja pipratops,
  • kodubaaritarvikud - veiniriiulid, pudelite avajad,
  • aiatarvikud - lõkkeplatsid, aialambid, laternad
  • isiklikud kingitused - loomingulised kingitused, mis on nii atraktiivsed kui ka praktilised, näiteks ehtekarbid, visiitkaardihoidjad, võtmehoidjad, mängud, kodukontori aksessuaarid.

Üks põhjus, miks inimesed leiavad Philippi tooteid atraktiivseks, on kaubamärgi pühendumus kvaliteedile. Iga toode on valmistatud üksikasjalikult ja kujundatud nii, et see oleks nii ilus kui ka funktsionaalne. Lisaks sellele kasutab Philippi võimaluse korral säästvaid materjale, mis meeldib neile, kes hindavad keskkonnasõbralikke kaubamärke.

Philippi - sobib suurepäraselt moodsasse interjööri

Philippi tooted sobivad suurepäraselt moodsasse ja minimalistlikku interjööri, kus rõhutatakse puhtaid jooni ja lihtsaid vorme. Tänu terase ja klaasi kasutamisele on nende tooted suurepärane valik neile, kellele meeldib modernne, minimalistlik ja tööstuslik stiilis sisustus, samas kui nende sile ja lihvitud välimus sobib hästi kaasaegsetesse seadeldistesse.

Üldiselt on Philippi kaubamärk, mis pakub stiilseid ja kvaliteetseid tooteid, mis on nii funktsionaalsed kui ka esteetiliselt meeldivad. Kuna nad on pühendunud jätkusuutlikkusele ja ajatule disainile, pole ime, et nii paljud inimesed on huvitatud nende toodetest. Kas otsite oma kodu kaunistamiseks või kellelegi erilisele inimesele sobivaima kingituse leidmiseks, Philippi pakub midagi.