Yumbox

Yumboxiga on lõuna pakkimine kooii, tööle, reisile või piknikule lihtne, nutikas ning lõbus. Avastage Yumbox erinevat värvi, suuruses ja disainiga bento lõunakarbid ning sööge paremini!
10 items total
Bento karp ORIGINAL 6 roosa / Pariis , 625 ml, Yumkarp
33,95 €
YBFPI202210P
Bento karp PANINO 4 sinine/jääkaru, 750 ml, Yumkarp
33,95 €
YBSBII202210PB
Bento karp PANINO 4 sinine/panter, 750 ml, Yumkarp
33,95 €
YBHBII202303N
Termopudel MONTII ORIGINAL, 600 ml, lilla, Yumbox
25 €
YB0013
Lõunakarp PRESTO 5 925 ml, 5 lahtrit, roheline, Yumbox YB0011

Yumboy - lõunakarbid maailma vallutamiseks

Yumbox on kaubamärk, mis on spetsialiseerunud uuenduslike ja kvaliteetsete lõunakastide ja veepudelite loomisele. Brändi asutas 2013. aastal Maia Neumann, ema, kes oli pettunud praktiliste ja atraktiivsete lõunakastide puudumisest turul oma lastele. Ta nägi, et on vaja lõunakasti, mis oleks lastele nii funktsionaalne kui ka lõbus ning aitaks vanematel oma lastele tervislikku toitu pakkida.

Mis on Yumbox toodete idee?

Yumboxpõhiväärtuste hulka kuulub tervislike toitumisharjumuste edendamine, söögiaja meeldivaks ja stressivabaks muutmine ning perede abistamine jäätmete vähendamisel ja säästlikuma maailma loomisel. Kaubamärgi visioon on saada lahenduseks lapsevanematele, kes soovivad oma lastele toitvaid ja ahvatlevaid lõunasööke pakkida, avaldades samal ajal positiivset mõju keskkonnale.

Yumbox tootevalik

Yumbox pakub mitmesuguseid lõunakaste, mis on spetsiaalselt loodud laste vajadustele ja eelistustele vastavalt. Nende põhitoode on Yumbox Original, bento-tüüpi lõunakast, millel on kuus eri toidugruppide jaoks sobiva suurusega lahtrit. See võimaldab vanematel hõlpsasti pakendada tasakaalustatud sööki erinevate toiduainetega, tagades samas, et erinevad koostisosad ei seguneks.

See, mis eristab Yumbox teistest lõunapakendite kaubamärkidest, on nende tähelepanu detailidele ja pühendumine kvaliteedile. Kaubamärk kasutab oma toodetes ainult kõrgekvaliteedilisi, toiduainetele ohutuid materjale ning kõik nende lõunakarbid on lekkekindlad, nõudepesumasinas pestavad ning ei sisalda kahjulikke kemikaale, nagu BPA ja ftalaadid. Yumbox lõunakarbid on saadaval ka mitmesugustes lõbusates ja värvilistes kujundustes, mida lapsed armastavad, muutes söögiaja nende jaoks meeldivaks kogemuseks.

Lisaks lõunakastidele pakub Yumbox ka veepudeleid, mis on kujundatud sama hoolikalt ja üksikasjalikult. Nende pudelid on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest materjalist, nagu roostevaba teras ja Tritan, ning ei sisalda kahjulikke kemikaale. Yumbox veepudeleid on mitmesugustes suurustes, värvides ja kujunduses, mis teeb lapsevanematele lihtsaks leida oma lapse ja enda jaoks sobivaim pudel.

Üldiselt armastavad vanemad Yumbox tooteid, sest need ei ole mitte ainult praktilised ja kvaliteetsed, vaid ka lõbusad ja lastele meelepärased. Kaubamärgi pühendumine tervislike toitumisharjumuste edendamisele ja jäätmete vähendamisele leiab vastukaja ka paljude vanemate seas, kes otsivad võimalusi säästvamaks eluviisiks.