Õue elektrilised grillid

6 items total
Elektriline grill PG 8566 98 cm, seisev, must, Severin
91,99 €
SEVEPG8566
Elektrigrill PG 8118 SENOA DIGITAL BOOST S, 3000 W, Severin SEVEPG8118
Elektrigrill PG 8124 STYLE EVO, 2500 W, Severin
136 €
SEVEPG8124
Elektrigrill PG 8139 SEVO SMART GTS, 3000 W, Severin
693 €
SEVEPG8139
Elektrigrill PG 8541, 2000 W, Severin
145,79 € –7 %
134,40 €
SEVEPG8541

Elektrilised väligrillid - lihtne viis grillimiseks õues

Mis on elektrilised välitingimustes kasutatavad grillid? Millised on elektrilise grilli kasutamise eelised?

Välitingimustes kasutatavad elektrilised grillid on välitingimustes kasutamiseks mõeldud toiduvalmistamisseadmed, mis töötavad elektriga. Need on väga populaarne alternatiiv inimestele, kes elavad korterites või korterelamutes ja kellel ei ole juurdepääsu gaasi- või söegrillile. Neid valivad ka toiduhuvilised, kes ei oska söegrill kasutada või leiavad, et see on liiga raske või aeganõudev.

Elektrilise grilli küpsetuspinda kuumutatakse elektrilise kütteelemendi abil. Seejärel pannakse toit küpsetuspinnale, kuhu soojenduselemendi soojus edastatakse.

Elektrilised grillid on ökoloogiliselt kasulikud, sest nad ei erita suitsu. Samuti on neid lihtne kasutada ja puhastada ning nad kuumenevad kiiresti.

Kui te ei tea, millist grilli valida, võite lugeda meie täielikku ostujuhendit ja leida konkreetsete grillide eelised ja puudused. Võite vaadata ka meie kontaktgrillide ja lauaelektriliste grillide pakkumist.

Mis vahe on elektrilise grilli ja söegrillkasutamisel?

Elektriline grill ja söegrill on põhimõtteliselt erinevad selle poolest, kuidas kuumust tekitatakse. Erinevalt söegrillidest, mis kasutavad kuumuse tekitamiseks tuld ja süsi, kasutavad elektrilised grillid selleks elektrilist kütteelementi. Maitse ja toiduvalmistamise kogemus on mõjutatud erinevatest soojusallikatest.

Õues toiduvalmistamise armastajad jumaldavad söegrillide tekitatud suitsuse maitset. Söesöe suits annab toidule iseloomuliku maitse ja annab lihale erilise tekstuuri, moodustades väljastpoolt kooriku. Lisaks sellele, et söegrillid on äärmiselt kuumad, sobivad need suurepäraselt pizza küpsetamiseks ja liha praadimiseks.

Teisest küljest ei paku elektrilised grillid sama suitsuse maitset kui söegrillid. Sellest hoolimata suudavad nad siiski pakkuda maitsvaid, ühtlaselt keedetud toite. Elektriliste grillide eeliseks on nende lihtne kasutamine ja hooldamine. Samuti võimaldavad nad täpsemat temperatuuri kontrolli, mis on kasulik spetsiifiliste toitude, näiteks õrnade kalade või köögiviljade valmistamisel.

Teine erinevus on aeg, mis kulub elektrilise grilli kuumutamiseks võrreldes söegrill . Elektrilised grillid võivad olla kasutusvalmis vaid mõne minutiga, samas kui söegrillide kuumutamine võib võtta 20-30 minutit. Seetõttu on elektrilised grillid praktiline valik inimestele, kes soovivad valmistada süüa õues, ilma et nad peaksid kaua ootama, kuni grill kuumeneb, ja kellel puudub juurdepääs gaasile ja söele.