Grillelektriahi

13 items total
Elektrigrill lauale LONO, klaasist kaanega, WMF
190 €
WM415430011
Elektrigrill lauale LONO, WMF
Elektrigrill lauale LONO, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
190 €
WM0415280011
Elektrigrill lauale LONO, WMF
155,99 € –7 %
Elektrigrill lauale LONO, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
144 €
WM415340011
Elektrigrill lauale LONO, WMF
145,99 € –6 %
Elektrigrill lauale LONO, WMF
Veebis laos (3 pcs)
137 €
WM0415330011
Elektrigrill lauale PG 8104 SEVO G, 3000 W, Severin
299,90 €
SEVEPG8104
Elektrigrill lauale PG 8114 SENOA DIGITAL BOOST, 3000 W, Severin SEVEPG8114
Elektrigrill lauale QUADRO LONO, WMF
106 €
WM0415190011
Elektrigrill PG 8106 SEVO GT, 3000 W, Severin
499 €
SEVEPG8106
Elektrigrill PG 8107 SEVO GTS, 3000 W, Severin
666,99 € –10 %
599 €
SEVEPG8107
Elektriline grill PG 8138 SEVO SMART GT, 3000 W, Severin SEVEPG8138
Teppan Yaki Grill KG 2397, 2200 W, Severin
78 €
SEVEKG2397

Elektrilised lauagrillid - ideaalne grill nii sise- kui ka välisgrillimiseks

Mis on laua peal olevad elektrilised grillid?

Elektrilised lauagrillid on väikesed, töölaual olevad grillimisseadmed, mis kasutavad energiaallikana pigem elektrit kui gaasi või süsi. Need koosnevad grillimispinnast, kütteelemendist ja temperatuuri reguleerimismehhanismist, mis võimaldab kasutajal reguleerida kuumust vastavalt vajadusele.

Elektrilised lauagrillid on laialdaselt tuntud oma mugavuse poolest, kuna neid saab kasutada nii siseruumides kui ka õues ja nende eest on lihtne hoolitseda. Need sobivad ideaalselt ka kompaktsetesse ruumidesse, sest nad ei vaja palju ruumi või juurdepääsu gaasijuhendile, nii et need sobivad hästi korteritesse või ühiselamutesse.

Tuntud tootjate, nagu Severin ja WMF, lauale paigaldatavad elektrilised grillid on leitavad veebilehelt Kulina.

Millised on peamised eelised elektrigrill laualekasutamisel?

elektrigrill laualeon mitmeid eeliseid, sealhulgas:

  • Mugavus: See on lihtne kasutada ja seda saab kiiresti üles seada, mistõttu on see mugav valik nii õues kui ka siseruumides toiduvalmistamiseks.

  • Kütust ei ole vaja: Erinevalt traditsioonilistest grillidest, mis vajavad söe, propaani või maagaasi, töötavad elektrilised grillid elektriga, nii et kütust ei ole vaja osta ega ladustada.

  • Lihtne puhastada: Elektroriiulid on üldiselt kergemini puhastatavad kui traditsioonilised grillid, sest need ei tekita nii palju suitsu ega rasva. Paljudel mudelitel on eemaldatavad restid ja tilgakausid, mida saab pesta nõudepesumasinas või valamus.

  • Järjepidev soojus: Seega on vähem kuumasid kohti ja väiksem oht, et toit võib kõrbeda.

  • Mitmekülgne: elektrilisi grille on mitmesuguse suuruse ja kujuga, nii et neid saab kasutada mitmesuguste toiduvalmistamismeetodite, sealhulgas grillimise, praadimise ja isegi suitsutamise jaoks.

  • Ohutu: Seega on väiksem tulekahju või süsinikmonooksiidi mürgistuse oht. Samuti on neid ohutum kasutada siseruumides kui gaasi- või söegrille.

Kokkuvõttes on laua elektrilised grillid mugav, lihtne kasutada ja mitmekülgne võimalus mitmesuguste toitude valmistamiseks ning nende ohutus ja kasutusmugavus teevad neist populaarse valiku nii sise- kui ka välitingimustes toiduvalmistamiseks.

Kas elektriline laudgrill on parem kui söegrill?

Elektrilised grillid on praktilised ja lihtsad kasutada, sest nad ei vaja gaasi ega süsi ning sobivad kasutamiseks nii siseruumides kui ka õues. Nad kuumenevad kiiresti ja ühtlaselt ning neid on ka üsna lihtne puhastada. Elektrilised grillid on ka keskkonnasõbralikumad kui söegrillid, kuna neil puudub suits ja mürgised heitmed.

Sellest hoolimata hindavad paljud inimesed seda iseloomulikku suitsuse maitset, mida söegrill annab toidule. Selle tulemusena suudavad nad saavutada kõrgemat temperatuuri kui elektrilised grillid, mis on väga oluline erinevate grillimismeetodite, näiteks praadimise puhul.

Lisaks sellele, et söegrillid on kaasaskantavad ja ei vaja elektrit, sobivad nad suurepäraselt telkimiseks ja väljas toimuvateks koosviibimisteks.

Kuidas hooldada elektrigrill lauale?

Teie elektrigrill lauale tuleb korralikult hooldada ja hooldada, et see töötaks jätkuvalt hästi ja pikendaks selle eluiga.

Kõigepealt pühkige grillipinda pärast iga kasutamist alati grillhari või niiske lapiga. Lisaks sellele puhastage hoolikalt kõik kogunenud toidujäätmed. Teiseks, et vältida rasva kogunemist, mis võib kujutada endast tulekahjuohtu, eemaldage ja pühkige rasvasahtel pärast iga kasutuskorda. Kui grilli ei kasutata, asetage see kuhugi kuiva ja kaitstud kohta, et vältida roostet ja korrosiooni.