Kingid nutikatele lastele

30 items total
Beebikarussell DOTT, roheline, Bloomingville
Outlet
66 € –35 %
42,50 €
BV82049575
Beebikarussell GUNNI, pruun, Bloomingville
66 € –15 %
56 €
BV82051495
Beebikarussell MALVIN, roheline, Bloomingville
Outlet
99,90 € –38 %
61,60 €
BV82053028
Beebikarussell ROSANA, pruun, Bloomingville
Outlet
74 € –32 %
50,15 €
BV82053061
Bento karp ORIGINAL 6 roosa / Pariis , 625 ml, Yumkarp YBFPI202210P
Äraarvamismäng MOVIE GEEK, 50 tk, Printworks
30 €
PRPW00142
Baldahhiin HUGH, valge, puuvill, Bloomingville
180 € –11 %
160 €
BV82045903
Domino, Printworks
19 € –31 %
Domino, Printworks
Veebis laos (5 pcs)
13 €
PRPW00509
Joonistamiskomplekt EMERGING ARTIST, Printworks
60 € –35 %
39 €
PRPW00456
Maal FRIBO, 4 tk komplektis, roheline, Bloomingville
32,49 €
BV82049404
Mänguarvuti DAC, puit, Bloomingville
30 €
BV82049846
Memoriin ICONIC BUILDINGS, 50 tk, Printworks
25 € –32 %
17 €
PRPW00450
Mikado mäng, Printworks
15 € –20 %
Mikado mäng, Printworks
Veebis laos (4 pcs)
12 €
PRPW00510
Pehme mänguasi FRAY, puuvill, Bloomingville
30 €
BV82049993
Pusle JAPANESE MACAQUE, 100 tk, Printworks
18 € –22 %
14 €
PRPW00532
Pusle WILDIFE PATTERNS ZEBRA, 500 tk, Printworks
24,70 €
PRPW00518
Teekomplekt GENTRIM, 8-osaline komplekt, Bloomingville BV82045197
Up
More products

Parimad kingitused lastele

Millistel puhkudel peaksin ma oma lastele kingituse tegema?

Sõltumata kontekstist või seosest võib lapsele kingituse ostmine olla keeruline. Vanus ja hobid peaksid alati olema esikohal. Lastele ei ole vaja osta ekstravagantseid või kalleid kingitusi; oluline on hoolivus.

Kui tegemist on nutikate lastega, on neile kingituste tegemine väga oluline, sest see soodustab nende uudishimu ja õppimist, aitab neil saada rohkem oskusi probleemide lahendamisel, tõstab nende enesehinnangut ja võimaldab neil leida oma tõelist kirge paljude huvide hulgast.

Kingituste tegemine ei tohiks piirduda ainult intelligentsete lastega; see võib põhjustada konflikti laste vahel ja lisaks sellele võib läbimõeldud kingituste tegemine teistele lastele aidata neil saada sarnaselt geniaalseks; kes ei tahaks ju tarka last?

Saate oma lastele pärast saavutust, näiteks hea hinde saamine testis, võistluse võitmine või kooli lõpetamine on fantastiline põhjendus kingituste tegemiseks intelligentsetele lastele, sest see on viis näidata, et olete nende üle uhke ja et hindate nende pingutusi.

Sünnipäevad ja pühad on samuti suurepärane võimalus kingituste tegemiseks kõigile oma lastele, eriti nutikatele lastele.

Kuidas valida oma lapsele ideaalne kingitus?

Meie soovitused aitavad teil osta kingitusi, mis peavad vastu ja on tõeliselt erakordsed igale lastekategooriale arengu mõttes, olenemata sellest, kas olete lapsevanem, vanavanem või keegi muu, kes kavatseb nutikale lapsele kingituse teha.

Kingitused väikestele

Imikutele ja beebidele mõeldud mänguasjad mängivad olulist rolli nende arenguteel, arvestades nende pidevalt arenevaid vajadusi ja võimeid. Need varajased mänguasjad, alates pehmest helisemisest, mis stimuleerib kuulmismeeli kuni värviliste, tekstuursete mänguasjadeni, mis soodustavad taktiilset avastamist, harrastavad nende meeli ja soodustavad kognitiivset arengut. Arengule sobivad mänguasjad, näiteks erineva tekstuuriga pluusist esemed, toetavad taktiilset arengut, samas kui rippuvate mänguasjadega jõusaalid soodustavad haaramist ja haaramist, edendades motoorseid oskusi. Interaktiivsed valguste ja helidega mänguasjad tutvustavad põhjus-tagajärg seoseid, edendades kognitiivset arengut. Lisaks sellele loovad ruumilise teadlikkuse ja loogilise mõtlemise aluse mänguasjad, mis soodustavad probleemide lahendamist, näiteks kujude sorteerija ja klotside virnastamine. Pakkudes imikutele ja beebidele mänguasju, mis vastavad nende arengu verstapostidele, ei köida me mitte ainult nende uudishimu, vaid ka sillutame teed tugevale alusele füüsilises, kognitiivses ja emotsionaalses arengus.

Kingitused väikestele lastele

Mänguasjad mängivad väikelaste varajases arengus keskset rolli, olles võimsad vahendid kognitiivse, emotsionaalse ja füüsilise arengu edendamiseks. Spetsiaalselt loodud mänguasjad, näiteks need, mis keskenduvad rollimängudele ja sensoorsele uurimisele, pakuvad mitmekülgset kasu. Rollimänguasjad, nagu miniköögikomplektid või arstikomplektid, soodustavad fantaasiarikast mängu, aidates lastel mõista ümbritsevat maailma, arendada sotsiaalseid oskusi ja suurendada nende loovust. Sensoorsed mänguasjad, mis sisaldavad tekstuure, värve ja helisid, stimuleerivad erinevaid meeli, aidates kaasa sensoorsele arengule ja kognitiivsele arengule. Need mänguasjad pakuvad võimalusi taktiilseks uurimiseks, peenmotoorika täiustamiseks ning põhjuse ja tagajärje sügavamaks mõistmiseks. Kui lapsed tegelevad nende eesmärgipärase mänguasjaga, alustavad nad avastamis-, õppimis- ja oskuste arendamise teekonda, mis paneb aluse nende üldisele arengule.

Kingitused vanematele lastele ja teismelistele

Vanematele lastele ja teismelistele mõeldud mänguasjad lähevad kaugemale pelgalt meelelahutusest, olles väärtuslikud vahendid nende kognitiivse, loomingulise ja emotsionaalse arengu jaoks. Mängud, mõistatused, kunst ja käsitöö mängivad keskset rolli erinevate oskuste lihvimisel ja arengu edendamisel. Keerulised lauamängud soodustavad strateegilist mõtlemist, probleemide lahendamist ja sotsiaalset suhtlemist, parandades kriitilisi kognitiivseid võimeid. Keerukad mõistatused nõuavad nende kannatlikkust ja püsivust, edendades ruumilist mõtlemist ja loogilist järeldamist. Kunsti- ja käsitööga tegelemine edendab eneseväljendust, kujutlusvõimet ja peenmotoorikat, edendades nende loovust ja emotsionaalset heaolu. Lisaks sellele kasvatavad need tegevused meeskonnatööd, suhtlemist ja kohanemisvõimet, kuna teismelised tegelevad koos eakaaslastega probleemide lahendamise või kunstiprojektide koostamisega. Integreerides mängu kognitiivse uurimise, kunstilise väljenduse ja sotsiaalse dünaamikaga, toetavad need mänguasjad vanemate laste ja teismeliste terviklikku arengut, andes neile oskusi, mis ületavad nende lapsepõlve.